Wszystko
Najnowsze
Archiwum
41
Lancia Delta S4 Stradale - drogowa wersja potężnej rajdówki

- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
@FulladHD: Rany, czego to jakiś idiota nie będzie o---------ł aby zdobyć trochę fejmu w internecie.
tutaj minusy
Mireczki, potrzebuje pomocy - wczoraj zakupiłem używany skuter Otis Zipp 50 4t i dzisiaj po przejechaniu kilku kilometrów zgasł, z tego co widzę nie pobiera paliwa - wiecie może jakie mogą być tego przyczyny? #moto #skutery #motoryzacja
3
UOKiK zbadał podwyżki ubezpieczeń OC i AC - w auto motor i sport

Jakby kogoś dziwiły wysokie ceny
z- 1
- #
- #
- #
17
"Impreza Gran Turismo Polonia 2018 przerwana!"

Takie rzeczy tylko w mieście gdzie prezydent miasta chce żeby wszyscy jeździli na rowerach!! Międzynarodowa impreza Gran Turizmo Polonia przerwana na torze Poznań bo samochody zbyt hałąsują. Paranoja !!!!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Mirki, pytanko - kamera na kask/moto w najlepszej relacji jakość-cena. Co polecacie?
#moto #kamerasportowa #motocykle
#moto #kamerasportowa #motocykle
2
Wybory miss Sosnowca na MOTO SHOW expo silesia...

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marcinzwwa: No to tak naprawdę różnice w poszczególnych modelach będą niewielkie. Osobiście uważam, że wydanie 700zł to przesada. Przede wszystkim stawiaj na czujnik elektrochemiczny. Droższe alkomaty w tym segmencie wcale nie są dokładniejsze, liczy się tam ilość pomiarów między kalibracjami i szybkość tych pomiarów. W X60 masz dodatkowo drugi, bezkontaktowy tryb pomiaru do badania wstępnego co dla Ciebie będzie całkowicie bezużyteczne, bo jest on mniej dokładny. Tak samo wspomniany wyżej
- 0
@archiemax: Dzięki za info, ale właśnie też dlatego chciałbym dać tę 100-150zł więcej, by nie czekać 20 sekund na odczyt czy oddawać do kalibracji co 500 prób (nie wiem czy to prawda, rzucam tylko liczbą). Ale wielkie dzięki, już biorę się do sprawdzania ich :)
No i też np. fajnym bajerem jest to, że nie martwie się o baterie tylko podpinam pod gniazdko i ładuję baterie, jeśli chodzi o X60.
No i też np. fajnym bajerem jest to, że nie martwie się o baterie tylko podpinam pod gniazdko i ładuję baterie, jeśli chodzi o X60.
- 2
poleci ktoś dobry transmiter FM z opcją rozmów przez bluetooth i mp3?
#audio #motoryzacja #moto #telefony
#audio #motoryzacja #moto #telefony
1
Albo Grubo Albo Wcale - Czyli Jazda Testowa Harley-Davidson Fat...

Dzisiaj recenzja grubaska z Milwaukee czyli jazda na Harley'u Davidson'ie Fat Bob. Dzięki za świetną obsługę ekipie z HD Gdańsk. Zapraszam
z- 0
- #
- #
- #
- #
kolor świecy jest zbyt ciemny? za dużo paliwa dostaje? (yamaha dt 125) #moto #motoryzacja #motocykle #motomirko #motocykle125 #motomirki
źródło: comment_YDKTXbjOz9FkS9LupfcJtmQtfPTkFbMw.jpg
Pobierz@gooway: na moje amatorskie oko jest w pełni ok
Proszę
źródło: comment_bgRBbYpDrbUgXwvCnlVthEHQZoftMf3W.jpg
Pobierz- 6
#motocykle #kaski #moto #motocykl
Chciałbym podziękować firmie Inter Motors @I_M_Inter_Motor za naprawę kasku Shark, pisałem tutaj wcześniej: https://www.wykop.pl/wpis/31250665/motocykle-motoryzacja-naprawa-kaski-kask-mam-kask-/ działa i można używać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Chciałbym podziękować firmie Inter Motors @I_M_Inter_Motor za naprawę kasku Shark, pisałem tutaj wcześniej: https://www.wykop.pl/wpis/31250665/motocykle-motoryzacja-naprawa-kaski-kask-mam-kask-/ działa i można używać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Mirku, nawet nie wiesz, jak miło nam to słyszeć (。◕‿‿◕。) Niech Ci dobrze służy!
Mirki dziwne objawy z moim passatem b6 2.0d 140km. Mam wrażenie ze to uszczelka pod głowicą. Przed Wczoraj zniknął mi płyn chłodniczy do zera , wczoraj dolarem zrobiłem z 150km dziś rano patrzę a płyt chłodniczy stoi w miejscu. Dodatkowo oleju zaczął brać i jak się przykazuje to śmierdzi spalonym olejem. Czy to uszczelka?#motoryzacja #passat #b6 #mechanikasamochodowa #moto #diesel
@bartekpolska: raczej glowica jebla
- 0
@bartekpolska: tester kup za grosze i bedziesz wiedzial.
1
Pianko-tuning Mercedesa CLK

Wiejski tuning na Litwie, ale poziom Azjata
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 82
- 1
Mirki, szukam samochodu i trafiłem na gościa w Krk, który handluje autami z Kanady.
Interesuje mnie Mazda 3 koleś sprowadza wszystkie poniżej 30k za 2015 rok a cena rynkowa gdzieś koło 50k
Ktoś zna gościa ? Czy jest sens się wgl interesować tymi samochodami ?
Dzwoniłem do innych Januszy co sprowadzają z USA/Kanada i cena ponad 40k.
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-mazda-3-2015-2-0-benzyna-155km-manual-kamera-navi-grzane-fotele-ID6A2muz.html
Interesuje mnie Mazda 3 koleś sprowadza wszystkie poniżej 30k za 2015 rok a cena rynkowa gdzieś koło 50k
Ktoś zna gościa ? Czy jest sens się wgl interesować tymi samochodami ?
Dzwoniłem do innych Januszy co sprowadzają z USA/Kanada i cena ponad 40k.
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-mazda-3-2015-2-0-benzyna-155km-manual-kamera-navi-grzane-fotele-ID6A2muz.html
@bax04 Może to wiesz, ale gwarancja na samochody spoza Europy u nas nie obowiazuje, więc porównywane wartości rynkowej do samochodów Europejskich nie ma sensu.
Niby 2015 gwarancji fabrycznej, już może nie miec, ale do M3 za 1100zł można dokupić 2 lata dodatkowe
Niby 2015 gwarancji fabrycznej, już może nie miec, ale do M3 za 1100zł można dokupić 2 lata dodatkowe
- 1
@nyo7 mazda wyszla by mnie więcej, w tych egzemplarzach co miałem do wyboru. Poza tym ford bardziej mi sie spodobal z zewnatrz jak i w środku ;)
konto usunięte via Android
- 1
Mireczki potrzebuje porady.
Otóż kupiłem od znajomego Niemca mały #motocykl 125cc wszystko ładnie pięknie #moto jest już w PL. Ja sobie dalej siedzę w dojczlandach lecz naszła mnie pewna myśl. Moto kupione na gębę, czyli trzymaj hajsy daj papiery i cacy. To tak się zastanawiam, czy będę go na podstawie karty pojazdu normalnie zarejestrować w PL? Czy muszę ze znajomym spisać umowę?
#motoryzacja #dylemat
Otóż kupiłem od znajomego Niemca mały #motocykl 125cc wszystko ładnie pięknie #moto jest już w PL. Ja sobie dalej siedzę w dojczlandach lecz naszła mnie pewna myśl. Moto kupione na gębę, czyli trzymaj hajsy daj papiery i cacy. To tak się zastanawiam, czy będę go na podstawie karty pojazdu normalnie zarejestrować w PL? Czy muszę ze znajomym spisać umowę?
#motoryzacja #dylemat
@sojka21: Pisz umowę, nawet najbliższej rodzinie na słowo nie dawaj więcej kasy niż godzisz się stracić.
I bez umowy nie zarejestrujesz, więc i tak musisz mieć.
"Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi"
I bez umowy nie zarejestrujesz, więc i tak musisz mieć.
"Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi"
W Niemczech do rejestracji pojazdu wystarczą dokumenty, nikogo nie interesuje umowa zawarta z poprzednim właścicielem. Niestety w PL już taka umowa jest niezbędna.
Parę lat temu kolega kupił od znajomej w Reichu auto "na gębę", zarejestrował je w Niemczech i używał aż do czemu przeprowadzki do PL. Przy próbie rejestracji auta (w dokumentach niemieckich widnialo jego nazwisko), grazynki w urzędzie odmówiły rejestracji. Podrobil umowę, poszedł jescze raz i już bylo ok:D
Parę lat temu kolega kupił od znajomej w Reichu auto "na gębę", zarejestrował je w Niemczech i używał aż do czemu przeprowadzki do PL. Przy próbie rejestracji auta (w dokumentach niemieckich widnialo jego nazwisko), grazynki w urzędzie odmówiły rejestracji. Podrobil umowę, poszedł jescze raz i już bylo ok:D
16
„To już jest żałosne” – motocykliści o Patelni Chabówka

„Patologii ciąg dalszy... to już nawet nie jest śmieszne, tylko żałosne..." - mówią motocykliści o Patelni Chabówka. Samozwańczy "prezes" tymczasem zapowiada ciąg dalszy.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















#lodz #motocykle #moto