• 1
Witajcie MotoMirki, mam taki problem, mianowicie w mojej Yamaha DT 125 na krótkich światłach pali się lampka długich na zegarze. A na długich nie pali się, czyli jest odwrotnie coś wpięte, ale zupełnie się na tym nie znam i nie chce nic zepsuć, pomożecie? #moto #motoryzacja #motocykle #motomirko #motocykle125 #motomirki
gooway - Witajcie MotoMirki, mam taki problem, mianowicie w mojej Yamaha DT 125 na kr...

źródło: comment_OTQNvsxXkPdovBjosgkH68fg130vfxTD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motocykle #motomirko #moto #motocykl

Mirabelki, Mireczki

Szukam motocykla. Zastanawiam się nad dwoma: Honda Transalp 650 i Suzuki DL650 Vstorm.
Pomóżcie wybrać, może macie jakieś wieksze doświadczenie. Dla mnie będzie to pierwsze moto.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turystyczny rajd motocyklowy szlakiem zamków Dolnego Śląska
Cześć, jest akcja dla ludzi z Dolnego Śląska! Znacie może kampanię społeczną Motopomocni?
Działam tam od czterech lat, jak wiecie jestem z Wrocławia i kumpel z grupy (również wrocławiak) wpadł na super pomysł.
Właśnie wystartował projekt Aktywny Dolny Śląsk i w ramach tego projektu chcemy pozyskać fundusze na zorganizowanie motocyklowego rajdu turystycznego po naszych zamkach takich jak Kamieniec ząbkowicki, Ząbkowice śląskie, Grodno, Książ.
Wstępnie plan był
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj ostatni dzień głosowania! Jeśli jeszcze nie skrzyknęliście znajomych, to jest to odpowiedni moment :)
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki, kupiłem motorower jakieś 4 lata temu ale go nie przerejestrowałem, posiadam dowód rejestracyjny i opłacone ubezpieczenie ale gdzie mam umowę kupna sprzedaży to zupełnie nie wiem i podejrzewam że już jej nie znajdę, czy mogę w takim razie coś zrobić aby go przerejestrować? #moto #motoryzacja #motocykle #motomirko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gooway: no to w takim razie albo załatwiasz flaszkę i lecisz po kolei odtwarzać umowy albo składasz w sądzie wniosek o zasiedzenie (z tym, że musisz udowodnić, że pojazd w twoim posiadaniu jest minimum 3 lata)
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki, kupiłem motorower jakieś 4 lata temu ale go nie przerejestrowałem, posiadam dowód rejestracyjny i opłacone ubezpieczenie ale gdzie mam umowę kupna sprzedaży to zupełnie nie wiem i podejrzewam że już jej nie znajdę, czy mogę w takim razie coś zrobić aby go przerejestrować? #moto #motoryzacja #motocykle #motomirko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@LaudatorLibertatis problemem jest jednak to, że poprzedni właściciel również nie przerejestrował i wręczył mi dwie umowy których nie mam, umowę kupna od poprzedniego właściciela i umowę sporządzoną ze mną
  • Odpowiedz
Nie lepiej?


@ntdc: ludziom nie chce się zejść kilku schodków do przejścia podziemnego, więc walczą o pasy+światła na powierzchni w miejscu gdzie i tak jest przejście podziemne. A ty chciałbyś żeby im się chciało wchodzić/wjeżdżać 3 piętra do góry na przystanek :>
  • Odpowiedz