Mirasy, chcę kupić i zamontować na domu 3 kamerki. Polecicie jakiś dobry, niedrogi zestaw? Do 1.5k chyba będzie ok?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
10
11-latek na pasach potrącony przez 39-letnia kobietę

Wczoraj w Świętochłowicach doszło do groźnego wypadku. 39-letnia kobieta kierująca oplem potrąciła 11-letniego chłopca znajdującego się na przejściu dla pieszych. Na szczęście dziecko nie odniosło poważnych obrażeń. Kobieta skręcając w ulicę Bytomską nie ustąpiła pierwszeństw
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirasy, chcę kupić i zamontować na domu 3 kamerki. Polecicie jakiś dobry, niedrogi zestaw? Do 1.5k chyba będzie ok?
- 0
#monitoring #przepisy #blokowisko #mieszkanie #ochrona #kamery
#kamery #monitoring #homeassistant Rejestrator ASECAM
Fing, Windows - Advanced IP Scanner lub Angry IP ScannerNVR ma otwarte porty 80, 554, 8000, 37777, itp. (zależnie od modelu NVR)
Najłatwiej przez telefon ლ(ಠ_ಠ ლ)
/
Może być pokazany jako DVR, NVR, Unknown, Embedded, OEM, itp.
#monitoring #cctv #
źródło: uchwyt-odciagowy-do-kabl_1301
Pobierz- 7
BTW UptimeRobot używałem długo, instalowałem klientom, nawet się przydawał raz/dwa razy do roku. Niestety model za free chyba nie jest zbyt rentowny, bo się z niego wycofali. Ergo - ciężki rynek, powodzenia.
- 1
Mirki obyte w telefonii stacjonarnej. Poszukuję urządzenia które mógłbym podpiąć do dwóch linii telefonicznych, a ono zapewniałoby zapowiedź że rozmowa będzie nagrywana i następnie takie rozmowy nagrywało na dysk twardy albo kartę pamięci.
Znalazłem opis urządzenie które spełnia wszystkie założenia moje, jest to T - Logger LAN 2, niestety takiego urządzenie nie idzie nigdzie kupić.
Czy jest
- 0
- 0
#monitoring
- 0
Cześć. Mam kamery ipox. Czy da się w nich ustawić na sztywno adres IP?
W sieci adresy rozdaje modem światłowodowy. Ipox podłączony jest do jednego switcha. Po zaniku napięcia muszę szukać kamer skanerem sieci. Do tego zgłaszają się na adresie 169.254.xxx.xxx
Jaka działają takie rejestratory?
https://allegro.pl/oferta/rejestrator-ip-dahua-8-kanalow-8-kamer-nvr2108-4ks3-12mpx-4k-uhd-smd-15530276369
Jeżeli mam kamery Dahua i podłączę ten rejestrator do modemu LTE to jestem w stanie łączyć się online z kamerami? Czy musze wykapować jakieś subskrypcję, chmury itd.?
Potrzebuję nagrywanie 24/7, pogląd live na telefonie przez internet i najlepiej gdyby były powiadomienia o wykruyciu ruchu itd
- 0
- 0
Dodatkowe
źródło: obraz
PobierzNo i nie mam go trzy lata, lecz już ponad 5 lat :). Właśnie sprawdziłem.
źródło: temp_file4032118401151673616
PobierzJestem ignorantem w temacie także proszę
- 0
https://m.olx.pl/d/oferta/fotopulapka-kamera-lesna-hc-900lte-CID99-ID14D8Jk.html
I to zdaje się powinno w zupełności wystarczyć. I to jest jedyny Item który potrzebuje, nic więcej (poza wspomniana wcześniej karta) nie jest mi potrzebne aby to działało poprawnie?
źródło: temp_file4011352958455619143
Pobierz4630
Zmiótł dziecko z pasów. Policjanci kłamali, że wbiegło.

Zawodowy żołnierz za kierownicą zmiótł dziecko z pasów. Policjanci kłamali w notatce, że dziecko wbiegło poza przejściem. A sędzia zakończyła karę na... grzywnie. Tymczasem jest nagranie monitoringu.
z- 467
- #
- #
- #
- #
- #
9
78-latek chciał wysadzić stację. Na szczęście użył zapalniczki a nie zapałek...

78-latek próbował wysadzić stację paliw. Mężczyzna najpierw za pomocą pistoletu do tankowania rozlał benzynę, a następnie wyjął, odpalił zapalniczkę i rzucił na rozlaną ciecz. na szczęście zapalniczka automatycznie zgasła. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Męcze się z monitoringiem
Mam rejestrator hilook hikvision a mam pociągnięte kamery ip poe firmy blow są to kamery kopulkowe. I jako że kamery już były to postanowiłem je zresetować przyciskiem w środku. Kamery się zresetowały ale nie mogę ich połączyć z rejestratorem. Rejestrator je widzi podłączam na protokole onviv podaje standardowe hasło i login admin admin i nic, jakby hasło lub login było błędne. Jakieś pomysły? Czy te kamery
źródło: temp_file8896084396874133759
PobierzA) z kablem - czy ta kamera na innym kablu nie gubi adresacji. Tzn. Sprawdzić na innym kablu
B) sprawdzić jak się zagniotla końcówka po jedne i po drugiej stronie.
C) jakiej długości jest kabel na którym jest zamontowana kamera - powinno być mniej niż 100m
Sprawdzil bym jeszcze jakie jest napięcie Poe przy kamerze
Jak się okaże że wszystko jest ok to
Otóż mam dość rozbudowany monitoring terenu, kamery w dalszej odległości mam bezprzewodowe IP. Na zewnątrz domu wystawiony Ap point EAP225 z tplinka wszystko funkcjonowało poprawnie dopóki kamery były dwie + bramy wjazdowe. Po dołożeniu 3 kamery ap point przestał dawać sobie rade - wywala się każda kamera po kolei, nie idzie sie połączyc z AP. Dopiero w momencie jak usune kamery z rejestratora wszystko wraca do
- 0
- 0
























Na oku mam dwa modele, ale może jest coś lepszego w tych pieniądzach?
1.)HIKVISION DS-2CD2087G2-L
2.)HIKVISION DS-2CD2T87G2-L