kupiłem zestaw do monitoringu- kamery ANNKE H800 POE + rejestrator i dysk. Teraz okazało się, że nie mam jak pociągnąć skrętki do tego miejsca w którym chce zamontować jedną z kamer. Czy jest jakiś moduł wifi którym mogę podłączyć tą jedną kamere do rejestratora?
#monitoring #elektronika
#monitoring #elektronika





![Pijana kobieta jeździła chodnikiem w Przemyślu [FILM Z MONITORINGU]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/264127d72422eb483e62f92eb21619f141f2d9ac22f9ad427945b9032ca42685,w220h142.jpg)





















Czy aplikację Imou da się na Windowsie odpalić?
A jaka to kamera samochodowa z IMOU?