No jak jest takowa aplikacja to tak, na androida na pewno jest bo używałem kiedyś ale czy na windowsa jest to nie wiem :/ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#kameryip #monitoring
Szukam kamerek do założenia w firmie. Najchętniej używane. Potrzebuję takiej która w dość ciemnym (duże okna z lampami na zewnątrz i roletami więc da się poruszać bez światła wewnątrz) pomieszczeniu 80m2 pozwoli mi zidentyfikować ewentualnego złodzieja.
Co warto zakupić? Ewentualnie opcja numer 2 to 3 kamery (2 wewnątrz i jedna na zewnątrz)

Wycenę od firmy zajmującej się monitoringiem dostałem na 4tys zł, a na allegro widzę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luks_x: jak chcesz IP to kamery marki: BCS, Dahua, HikVision, Kenik, HQVision
jak analogowe to coś z BCS, Kenik
Przy IP ważne żeby kamery i rejestrator były tego samego producenta
  • Odpowiedz
Wie ktoś jak wygląda próba odzyskania nagrania z lokalu? Generalnie chodzi mi wtedy gdy właściciel na to nie chce iśc/ma to w dupie i zarazem nie współpracuje z nami policja. Czy chronią mnie jakaś prawa, cokolwiek w dążeniu do dostania nagrania?

#pytanie #prawo #monitoring #d-----------------u
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mammon: po to mi nagranie a potem co z nim zrobie to moja sprawa, może chce zostać gwiazdą internetu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczyle po 17-18 lat na oko mądrzy w grupie i wypłacający KO na nieświadomce od tyłu (najprawdopodobniej), niech giną
  • Odpowiedz
Czy są tu jakieś mirki specjaliści od #monitoring? Jestem u teściów i żeby nabić plusy u nich chcę ogarnąć im monitoring w firmie. Aktualnie sytuacja wygląda tak, że do urządzenia rejestrującego vtv n 04b są podłączone 4 kamery. Obraz z nich to tragedia i chcemy je wymienić. Czy za 1k cebulionów ogarniemy cuś?

Z góry dziękuję murki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakis mirek fachura od monitoringow ?? Nagle przestal dzialac przekaz online z rejestratora h.264 dvr . Osoba chce potrzebuje zajrzec na monitoring z drugiego konca polski a ten szajs przestal dzialac . W ustawieniach polaczenia w zakladce p2p jest offline gdzie zawsze bylo online. Jaka moze byc tego przyczyna ??
#monitoring #cctv
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no elo Mirki, planuję zrobić monitoring na działce, i nie jestem pewien czy robię to dobrze

net pochodziłby z 3g przez modem e3131, który podpięty jest do routera wrt160nl z wgranym gargoylem, a ustawiony ddns to duckdns (testuje od kilku godzin i jakoś tam aktualizuje to ip), do tego raspberry pi + 2 kamery ze sztywnymi ip podpięte do wrt160nl przez wifi

ewentualnie druga opcja to 3g e3131 -> asus rt-n10u b (mam
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alojzzy7: co do podglądu z kamer to są do tego darmowe aplikacje, zazwyczaj dostarczone od producenta kamery i działa to przez net czyli instalujesz program na swoim kompie w domu i on wyświetla obraz z kamerek podłączonych na działce do neta, nie trzeba nic stawiać pomiędzy.

@Felonious_Gru: to ustawi kamerki na porcie np 110 albo 587 jeżeli kupi odpowiednio konfigurowalne kamerki.
  • Odpowiedz
Potrzebuję monitoring do mieszkania, 1 kamera na wspólny korytarz (kamienica) i jedna do kuchni wewnątrz. Kamery na ścianę albo sufit. Obie kamerki powinny mieć podczerwień z możliwością nagrywania w nocy, tak żeby można było rozpoznać mordę. Nie musi być super szczegółowo, to małe miasto i znane ryje, ale fajnie gdyby jakość była trochę lepsza niż minimalna. Jedna kamera musi zbierać nagrania, conajmniej tydzień do tyłu kasując stare nagrania. Druga wystarczy że będzie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MIreczki polecicie jakąś kamerę WLAN zewnętrzną za ok 300 pln? Kompletnie się na tym nie znam i nie wiem czy w tej cenie da się w ogóle coś znależć ( ͡° ʖ̯ ͡°) ?
#kamery #monitoring #elektronika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dejwo: kabelkiem ;-) jest zwyczajny Ethernet 100Mbps, podłączasz do switcha a na IP 192.168.costam zgłasza się stronka WWW kamery (ma swój serwer WWW) przez którą możesz oglądać obraz i konfigurować
  • Odpowiedz
szukam zestawu 4 kamer plus rejestratora dla domku jednorodzinnego
jakich kamer szukać? jakiego rejestratora? Chyba wolałbym używane ze względu na cenę.
Jakie nagrywanie jest lepsze? Ciągłe na np 2 tygodnie czy tylko jak wykryje ruch?
W co muszę się zapatrzeć jeśli chciałbym mieć możliwość podglądu z dowolnego kompa (livebox i zmienne ip)?
Na ile bezpieczne jest nagrywanie wszystko na dysk, który znajdowałby się w domu (chodzi mi ewentualną kradzież dysku z nagraniem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej Mirki z #cctv i #monitoring
Szukam czegoś do 1.5k z możliwością podglądu zdalnego przez stronę. Obiekt gdzie będzie zamontowana instalacja ma zmienne IP - Lifebox czy inne badziewie.
Co udało mi się znaleźć to: http://allegro.pl/zestaw-bezprzewodowy-4-kamery-rejestrator-7-cali-i5683146346.html
Prawie OK, bo ma podgląd na telefonie.

Macie coś na poleceniu co spełnia kryteria:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach