Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1

- 0

- 0
3
Odnaleziona Sowa Harrego Pottera na Autostradzie

Kamera na autostradzie uchwyciła w pobliżu Montrealu sowę śnieżną. Są one bardzo wyjątkowe i nie są spotykane poza Arktyką. Harry Potter zgubił swoją sowę i chyba właśnie została zlokalizowana. Wideo zostało opublikowane przez ministra transportu prowincji Quebec (MINISTER OF TRANSPORT OF QUEBEC ...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Szukam kamerek do założenia w firmie. Najchętniej używane. Potrzebuję takiej która w dość ciemnym (duże okna z lampami na zewnątrz i roletami więc da się poruszać bez światła wewnątrz) pomieszczeniu 80m2 pozwoli mi zidentyfikować ewentualnego złodzieja.
Co warto zakupić? Ewentualnie opcja numer 2 to 3 kamery (2 wewnątrz i jedna na zewnątrz)
Wycenę od firmy zajmującej się monitoringiem dostałem na 4tys zł, a na allegro widzę
- 1
#pytanie #prawo #monitoring #d-----------------u
- 1
- 1
Z góry dziękuję murki ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kameryip #monitoring #zabezpieczenia
- 0
#sieci #monitoring #internet #router
źródło: comment_4SsEKhoKEAjUyaNKGThrGBjzr2WSbVBM.jpg
Pobierz6
Czy nagrywanie okolicy własnego domu może łamać prawo?

Zasadą jest, że wizerunek każdej osoby stanowi jej dobro osobiste i jako taki nie może być dowolnie utrwalany, a przede wszystkim – rozpowszechniany. Nowe stanowisko Trybunału Sprawiedliwości
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mirki, sprawa tego typu. Mam w pracy monitoring podłączony do routera. Co potrzebuje żeby miec podgląd w domu ?
#monitoring #cctv
net pochodziłby z 3g przez modem e3131, który podpięty jest do routera wrt160nl z wgranym gargoylem, a ustawiony ddns to duckdns (testuje od kilku godzin i jakoś tam aktualizuje to ip), do tego raspberry pi + 2 kamery ze sztywnymi ip podpięte do wrt160nl przez wifi
ewentualnie druga opcja to 3g e3131 -> asus rt-n10u b (mam
- 2
@Felonious_Gru: to ustawi kamerki na porcie np 110 albo 587 jeżeli kupi odpowiednio konfigurowalne kamerki.
- 6
7
Włamywacze, którzy bardzo mieli ochotę na tacos

Właściciele restauracji, do której się włamano, udostępnili trochę urozmaicone nagranie z monitoringu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#monitoring #kamery
- 1
#kamery #monitoring #elektronika
- 1
jakich kamer szukać? jakiego rejestratora? Chyba wolałbym używane ze względu na cenę.
Jakie nagrywanie jest lepsze? Ciągłe na np 2 tygodnie czy tylko jak wykryje ruch?
W co muszę się zapatrzeć jeśli chciałbym mieć możliwość podglądu z dowolnego kompa (livebox i zmienne ip)?
Na ile bezpieczne jest nagrywanie wszystko na dysk, który znajdowałby się w domu (chodzi mi ewentualną kradzież dysku z nagraniem
1944
Sądowy spór o stłuczkę, w której uczestniczyła żona sędziego - przedawnienie

Stłuczka dwóch aut w centrum Wrocławia. W jednym z samochodów żona wrocławskiego sędziego w drugim wrocławianka Jolanta Mucha. Całe zdarzenie nagrały kamery miejskiego monitoringu. Proces w tej sprawie trwał tak długo, że ta się przedawniła, zanim udało się rozstrzygnąć tę kwestię.
z- 125
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&us_id=3253648&id=10
- 1
Szukam czegoś do 1.5k z możliwością podglądu zdalnego przez stronę. Obiekt gdzie będzie zamontowana instalacja ma zmienne IP - Lifebox czy inne badziewie.
Co udało mi się znaleźć to: http://allegro.pl/zestaw-bezprzewodowy-4-kamery-rejestrator-7-cali-i5683146346.html
Prawie OK, bo ma podgląd na telefonie.
Macie coś na poleceniu co spełnia kryteria:
- 4



















