Wpis z mikrobloga

Problem mam z kamerą IP. Wziłąłem sobie na test kamerę 3MPix. Podłączyłem i mówię sobie, że działa fajnie, ale że nie pasował mi kąt widzenia (ustawiona była bardzo szeroko, to zrobiłem zoom (śrubka) i ustawiłem ostrość (śrubka) tak żeby złodziej w nocy a klient w dzień był widoczny jak nikogo nie ma z przodu. Ale mam wrażenie że coś się stało z obrazem i wygląda to tak jak by składał się z takich plamek drgających i wygląda jak by filtr na to nałożono w programie graficznym. Niestety rejestrator też jest wzięty na test i nie chiałem jeszcze grzebać w ustawieniach, żebym później mógł wrócić na szeroki kąt i spradzić czy ten obraz nadal tak będzie wyglądał. Jednak jestem prawie pewien że na tamtym ustawieniu było dobrze. Z tym że docelowo muszę ją wytestować na takim zbliżeniu a więc jak to skonfigurować? prn screen z podczerwieni.
Acha w dzień też te kropki/plamki drgają ten obraz tak dziwnie wygląda oraz przy sztucznym oświetleniu też.
#kameryip #monitoring
Pobierz Luks_x - Problem mam z kamerą IP. Wziłąłem sobie na test kamerę 3MPix. Podłączyłem i ...
źródło: comment_he3eF0RK1OjVzTO6G87zCjMyvqQ9fi4E.jpg
  • 3