#janusze #mirko #pytanie #pomocy #bordo Mirki potrzebuje pomocy! Otóż dawno się zarejestrowałem na naszym kochanym wykopie i kilka moich zamieszczonych rzeczy znalazło się na głównej z płomieniem ( pewnie wypadek przy pracy :) ) ale moje zaangażowanie i aktywność wzrosło w ostatnich 3 dniach :) Pytanie brzmi : Dlaczego przy profilach są różne kolory #nowicjusz #zaklopotanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GreenHood16794:

chcę być odpowiedzialnym facetem, starać się rozwiązywać problemy a nie tylko ich unikać, po napotkaniu przeszkody staram się ją pokonać a nie zawrócić szukając prostszej drogi. To nie chodzi o męczenie się dla sportu, chodzi o to że nie jestem odpowiedzialny wyłącznie za siebie, chce zapewnić swoim dzieciakom maksimum normalności, wole się męczyć niż zostawić je same.


Dobrze by było, gdyby więcej ludzi wyznawało taką filozofię życiową. Może to
  • Odpowiedz
tak właściwie to mikrobloga możnaby wykorzystywać jako silnik do wszelkiego rodzaju forów internetowych (np. SSC lub elektroda, #pdk hehe)

wtedy wchodząc na mikro mógłbym jeszcze więcej treści przeglądać zamiast wchodzić na główną

czy nie byłoby to wspaniałe?

#wypok #mirko #pytanie #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JavaDevMatt: Nie gadali:)

@bouncer-traveller: Nie no prosze cie:) Tzn. w Niemczech jest przyjete, ze w wiadomosciach podaja informacje o wojnach, waznych panstwowych decyzjach, strajkach ogolnokrajowych. Nawet jak Niemcy wygrywali MS w Brazylii to byla tylko krotka wzmianka o tym, jeszcze pudelka z wiadomosci tu nie zrobili:)
  • Odpowiedz
#ranking #krytyka #mirko

Co sądzicie aby na bieżąco powiedzmy co tydzień robić ranking świętych krów wykopu? Obecnie nie wolno krytykować niektórych osób, instytucji pod groźbą zaminusowania albo niepochlebnych komentarzy wielu wykopków. Przykładowo obecnie tak na moje oko pod ścisłą ochroną są:

1. Jarosław Kaczyński

2.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jezus_cameltoe: trudno, wydaje mi sie, stworzyc taki ranking, bo mirko zawsze dzieli sie na mega przeciwne obozy (jkm-szumlewicz) (wipler-policja) (wykopobrazapapieza-hurr durr czo papieza obrazajo) (wybory sfałszowane i hehe beka - wybory sfałszowane i idziemy n---------c pkw) .... Można by wymieniać w nieskończoność.
  • Odpowiedz
Można by wymieniać w nieskończoność


@heheszekrpjs: no i zapomniałem wymienić wśród krytykowanych policje i straż miejską ale tak jak powiedziałeś, tego jest tak dużo, że jedna osoba nie ogarnie.

Zrobie więc tak: nie założę nowego tagu, będe posługiwał się trzema w/w i jak pojawi się nowa postać to ją ujmę i krtótko się o niej rozpisze.
  • Odpowiedz
Największy problem z mirko jest taki, że jest ono zbyt wtórne, by czytać je dzień w dzień (tracimy czas mieląc wzrokiem ten sam content), ale czasem ma te przebłyski, te uberoryginalne historie, dla których nie można się powstrzymać przed kolejnym p----------m godziny albo dwóch, na przebrnięcie przez kilka stron gorących z 24h.

P.S: o patologicznych tagach rozdajo i pokazmorde, robiących śmietnik osobom bez czarnych list, nawet nie wspominam, ooops, właśnie to zrobiłem
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tuhna: po 3 dniach odstawienia od internetu (robiłem sam j----ą prezentację łącznie przez 10h, 3 dni roboty), wpadłem trochę zaszaleć xD

Ale teraz myślę o tym co napisałem i coś w tym jednak jest, codzienna lektura mikrobloga to przesada
  • Odpowiedz
Wolę pisać na #mirko niż na głównej. A wiecie dlaczego? Bo co bym nie napisał, nie dostanę minusów. Co najwyżej trafię na #czarnolisto jakiegoś nołnejma. Poprawiam tym samym sobie humor i ego, a jeśli mój wpis nie ma ani jednego plusa to tłumaczę sobie to tym, że nikt go nie zauważył albo, że akurat w tym momencie mikroblog zalała fala wpisów. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach