Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 2
@Wandsbeker: error ()
@Wandsbeker: dzięki
serio to nie jesteśmy botami udającymi ludzi. To by było zbyt skomplikowane technicznie
serio to nie jesteśmy botami udającymi ludzi. To by było zbyt skomplikowane technicznie
- 4
jest opcja szukania przez więcej niż jeden tag? #mirko
@kamisiek: W wyszukiwarce dało się jakoś wyszukiwać, ale nie pamiętam już.
Mam jakieś p----------e łącze od UPC albo zasyfiony komputer, dzięki czemu muszę przeglądać mirko na #internetexplorer bez dodatków w wersji tekstowej XD
#heheszki #mirko
#heheszki #mirko
Kurde ale ostatnio spadł poziom na mirko.. wiadomo nigdy wysoki nie był, ale ostatnio słabo. Bardzo słabo. #mirko #gorzkiezale
- 2
#janusze #mirko #pytanie #pomocy #bordo Mirki potrzebuje pomocy! Otóż dawno się zarejestrowałem na naszym kochanym wykopie i kilka moich zamieszczonych rzeczy znalazło się na głównej z płomieniem ( pewnie wypadek przy pracy :) ) ale moje zaangażowanie i aktywność wzrosło w ostatnich 3 dniach :) Pytanie brzmi : Dlaczego przy profilach są różne kolory #nowicjusz #zaklopotanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GreenHood16794:
Dobrze by było, gdyby więcej ludzi wyznawało taką filozofię życiową. Może to
chcę być odpowiedzialnym facetem, starać się rozwiązywać problemy a nie tylko ich unikać, po napotkaniu przeszkody staram się ją pokonać a nie zawrócić szukając prostszej drogi. To nie chodzi o męczenie się dla sportu, chodzi o to że nie jestem odpowiedzialny wyłącznie za siebie, chce zapewnić swoim dzieciakom maksimum normalności, wole się męczyć niż zostawić je same.
Dobrze by było, gdyby więcej ludzi wyznawało taką filozofię życiową. Może to
#administracja #ulepszamywykop #czarnolisto #mirko
przydałaby się funkcja, która czarno-listuje użytkowników, automatycznie za którymś razem
nielogicznie jest blokować kogokolwiek za jeden głupi wpis - ale prowadzić kalendarzyk albo uzupełniać opis, też jest lamerskie #komubysiechcialo
przydałaby się funkcja, która czarno-listuje użytkowników, automatycznie za którymś razem
nielogicznie jest blokować kogokolwiek za jeden głupi wpis - ale prowadzić kalendarzyk albo uzupełniać opis, też jest lamerskie #komubysiechcialo
tak właściwie to mikrobloga możnaby wykorzystywać jako silnik do wszelkiego rodzaju forów internetowych (np. SSC lub elektroda, #pdk hehe)
wtedy wchodząc na mikro mógłbym jeszcze więcej treści przeglądać zamiast wchodzić na główną
czy nie byłoby to wspaniałe?
#wypok #mirko #pytanie #kiciochpyta
wtedy wchodząc na mikro mógłbym jeszcze więcej treści przeglądać zamiast wchodzić na główną
czy nie byłoby to wspaniałe?
#wypok #mirko #pytanie #kiciochpyta
@kontrowersje: tak wybitnych specjalistow z kazdej dziedziny na tak malym obszarze nie ma nigdzie!
@JavaDevMatt: Nie gadali:)
@bouncer-traveller: Nie no prosze cie:) Tzn. w Niemczech jest przyjete, ze w wiadomosciach podaja informacje o wojnach, waznych panstwowych decyzjach, strajkach ogolnokrajowych. Nawet jak Niemcy wygrywali MS w Brazylii to byla tylko krotka wzmianka o tym, jeszcze pudelka z wiadomosci tu nie zrobili:)
@bouncer-traveller: Nie no prosze cie:) Tzn. w Niemczech jest przyjete, ze w wiadomosciach podaja informacje o wojnach, waznych panstwowych decyzjach, strajkach ogolnokrajowych. Nawet jak Niemcy wygrywali MS w Brazylii to byla tylko krotka wzmianka o tym, jeszcze pudelka z wiadomosci tu nie zrobili:)
@bouncer-traveller: Tak na szybko to widzę takie coś. Nie wiem jak w TV, bo nie oglądam.
#shitwykopsays #chillingcontent #wykop #mirko #mojemirkotakiepiekne #heheszki
#hipokryzja
JA P------E
#hipokryzja
JA P------E
źródło: comment_XufyGoryThbu9OX2FEIzoIPuJjQXN4Lz.jpg
Pobierz- 3
@zwierzak2003: @silent_digg3r: wieczna beka z chillinga zawsze na propsie
- 5
@PanKara: Uwaga wydaję oficjalne oświadczenie! Wrocław przeprasza za chillinga. Dziękuję. Pozdrawiam.
kiedyś przeczytałem 3 strony jego gownowpisów i dostałem raka :(
źródło: comment_hvuncdCFCdYddqGRwBIEZRWKKx47mheG.jpg
Pobierz1400 aktywnych użytkowników o tej porze? Bot sie pierdyknal czy Wy spac nie możecie?!
#mirko #mirkoonline
#mirko #mirkoonline
@slucham: ja dopiero co wstalem panie
#ranking #krytyka #mirko
Co sądzicie aby na bieżąco powiedzmy co tydzień robić ranking świętych krów wykopu? Obecnie nie wolno krytykować niektórych osób, instytucji pod groźbą zaminusowania albo niepochlebnych komentarzy wielu wykopków. Przykładowo obecnie tak na moje oko pod ścisłą ochroną są:
1. Jarosław Kaczyński
2.
Co sądzicie aby na bieżąco powiedzmy co tydzień robić ranking świętych krów wykopu? Obecnie nie wolno krytykować niektórych osób, instytucji pod groźbą zaminusowania albo niepochlebnych komentarzy wielu wykopków. Przykładowo obecnie tak na moje oko pod ścisłą ochroną są:
1. Jarosław Kaczyński
2.
@jezus_cameltoe: trudno, wydaje mi sie, stworzyc taki ranking, bo mirko zawsze dzieli sie na mega przeciwne obozy (jkm-szumlewicz) (wipler-policja) (wykopobrazapapieza-hurr durr czo papieza obrazajo) (wybory sfałszowane i hehe beka - wybory sfałszowane i idziemy n---------c pkw) .... Można by wymieniać w nieskończoność.
- 0
Można by wymieniać w nieskończoność
@heheszekrpjs: no i zapomniałem wymienić wśród krytykowanych policje i straż miejską ale tak jak powiedziałeś, tego jest tak dużo, że jedna osoba nie ogarnie.
Zrobie więc tak: nie założę nowego tagu, będe posługiwał się trzema w/w i jak pojawi się nowa postać to ją ujmę i krtótko się o niej rozpisze.
- 1
@Czerw2: nie
- 9
Największy problem z mirko jest taki, że jest ono zbyt wtórne, by czytać je dzień w dzień (tracimy czas mieląc wzrokiem ten sam content), ale czasem ma te przebłyski, te uberoryginalne historie, dla których nie można się powstrzymać przed kolejnym p----------m godziny albo dwóch, na przebrnięcie przez kilka stron gorących z 24h.
P.S: o patologicznych tagach rozdajo i pokazmorde, robiących śmietnik osobom bez czarnych list, nawet nie wspominam, ooops, właśnie to zrobiłem
P.S: o patologicznych tagach rozdajo i pokazmorde, robiących śmietnik osobom bez czarnych list, nawet nie wspominam, ooops, właśnie to zrobiłem
- 1
@tuhna: po 3 dniach odstawienia od internetu (robiłem sam j----ą prezentację łącznie przez 10h, 3 dni roboty), wpadłem trochę zaszaleć xD
Ale teraz myślę o tym co napisałem i coś w tym jednak jest, codzienna lektura mikrobloga to przesada
Ale teraz myślę o tym co napisałem i coś w tym jednak jest, codzienna lektura mikrobloga to przesada
nawet nie wspominam, ooops, właśnie to zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sepang: zawsze mnie ta konstrukcja "nawet nie wspominam" bawi, także gdy sam jej używam ;
Matko, człowieka nie ma cały dzień i już #207 nieprzeczytanych powiadomień z #tag'ów
#oswiadczenie #mirko
#oswiadczenie #mirko
- 4
@MasterSoundBlaster: Wystarczy wywalic z tagow #android #windowsphone i #gry, a ta liczba spadnie do kilkunastu.
- 4
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wolę pisać na #mirko niż na głównej. A wiecie dlaczego? Bo co bym nie napisał, nie dostanę minusów. Co najwyżej trafię na #czarnolisto jakiegoś nołnejma. Poprawiam tym samym sobie humor i ego, a jeśli mój wpis nie ma ani jednego plusa to tłumaczę sobie to tym, że nikt go nie zauważył albo, że akurat w tym momencie mikroblog zalała fala wpisów. ( ͡° ͜ʖ ͡°
- 0
@marek_antoniusz: To chyba mówimy o innym zdjęciu.
- 0
@Siedzi: Może.




























#oswiadczeniezdupy