1. bądź mną

2. śpij 3h

3. idź do pracy

4.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirko mirko mirko Mirko, mirko mirko mirko mirko mirko. Mirko mirko mirko, mirko mirko:

-Mirko.

-Mirko mirko, mirko Mirko.

-Mirko
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mój znajomy coraz głębiej gubi się w internecie.

tutaj wstawka sprzed paru dni: http://www.wykop.pl/wpis/10495094/znajomy-sie-zablakal-w-internecie-chyba-o-mirko/

dziś rano podesłałem mu heheobrazek: http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_Ig5aTcKFkCqcyQuvKTEApKIWpyBX0ixI.jpg

na
MarloStanfield - mój znajomy coraz głębiej gubi się w internecie.



tutaj wstawka sp...

źródło: comment_s0kY62tnvs5wi2rSIGzzITSEjURz6nAg.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rok temu @wykop przygotował fajne zestawienie o aktywności użytkowników w serwisie; w szczególności była tam informacja o liczbie osób, u których jest się na #czarnolisto - niestety tylko liczba, bez nazw użytkowników. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak się zastanawiam: co można by zrobić w tym roku? Ja np. chciałbym zobaczyć notatki na swój temat, szczególnie że ktoś stwierdził, że ma mnie zapisanego jako obrońcę Hitlera.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach