Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 3
- 12
- 0
@strawberian: Jak się nazywa ten co przegląda śmiesznego memsa o kosmonaucie?
- 20
samo życie
[ #tylkomirko #mirko #wmoimsercutylkomirko #heheszki #mirkocontent #truestory #byloaledobre #wincyjtagow ]
[ #tylkomirko #mirko #wmoimsercutylkomirko #heheszki #mirkocontent #truestory #byloaledobre #wincyjtagow ]
źródło: comment_O6AHVhb01EtmwQEpwwJ9JPT328AUjIm7.jpg
Pobierz- 1
@chris_june: #skazeniwroclawiem, lel
- 0
@Conflagration: To czy komuś się Wrocław podoba, czy nie mnie to rybka. Zawsze mnie tylko zastanawia jak można z góry zakładać, że ktoś jest be, bo mieszka tu i tu:)
- 2
wydaje mi sie że mirko jest już tak popularne że sebiksy się tu czają po kontach, na nocnej wychodzo i mówio o ruchaniu i obczajają który to tu największy samiec alfa żeby się w hierarchii blokowej ustawić( ͡° ͜ʖ ͡°) #typologiaspolecznamirko #mirko
@zima65: Spostrzegawcza z ciebie Karyna. Dostajesz +10 do SLU.
Leszke musi oddać #mirko jedynemu prawdziwemu imperatorowi: Wielkiemu Elektronikowi!
#lechwalesacontent #heheszki #glupiewykopowezabawy
#lechwalesacontent #heheszki #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_mSC7nTjSu0n3cqTD5xn6uSnBP89LoZ4I.jpg
Pobierz- 1
Siły desantowe stoją w gotowości
źródło: comment_CVFIZ8sLrXSIrsP6A5TqEvGNmUBP6BXN.jpg
Pobierz- 6
@maxwel: Wyobrażam sobie jak wygląda taki maraton. Pełna sala nerdów znających dwa pierwsze filmy na pamięć.
Jako, że wiedzą już wszystko i tylko czekają na trzecią część to wszyscy siedzą z nosami w smartfonach. Dlatego tak dużo tu wpisów o pobycie na hobbicim maratonie.
Jako, że wiedzą już wszystko i tylko czekają na trzecią część to wszyscy siedzą z nosami w smartfonach. Dlatego tak dużo tu wpisów o pobycie na hobbicim maratonie.
- 0
@polik95: Tak szczerze mówiąc to nie jestem z Brodna niestety.
- 274
Ale wstyd... mój kumpel z zespołu przegląda mirko na dziennym i niezalogowany...
#mirko #tylkomirko #tylkonocny #oswiadczenie #999
#mirko #tylkomirko #tylkonocny #oswiadczenie #999
źródło: comment_a2pAyVzp7PKzq4CYstK9yFMH0EtSQplj.jpg
PobierzNo i co tam mireczky? Wsiadamy? Kierunek gorące! #mirko
źródło: comment_MSTZn6WvoPs70yFsqMiuXFlfI13SLVIL.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cbreaker: ale nocny to Ty włącz
- 1
@Kalan: za chwilę znowu będziesz zielonką
- 1
Całki liczące, nim wskoczę w gorące.
znowu macie zlot lizania się po pindolach?
- 3
Nie jestem prawnikiem, ale z tego co widzę to w regulaminie, który ma obowiązywać od 25.12.2014 r. pojawiły się z tego co widzę dwie nowe zmiany, a mianowicie:
3. Rejestracja w Serwisie Wykop.pl
8. W terminie 14 dni od zawarcia umowy, o której mowa w punkcie 3.5 powyżej, Użytkownik może od niej odstąpić bez podania przyczyn. Zasady odstąpienia od umowy, w tym wzór formularza o odstąpieniu od umowy, z którego Użytkownik może skorzystać, określone
3. Rejestracja w Serwisie Wykop.pl
8. W terminie 14 dni od zawarcia umowy, o której mowa w punkcie 3.5 powyżej, Użytkownik może od niej odstąpić bez podania przyczyn. Zasady odstąpienia od umowy, w tym wzór formularza o odstąpieniu od umowy, z którego Użytkownik może skorzystać, określone
- 1
@sizzla: Każdy to robi.
@shido: Z dniem 25 grudnia 2014 roku wchodzi w życie Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), więc serwisy internetowe muszą dostosować swoje standardy obsługi klientów (czyli na Wykopie są to zmiany głównie dla niebieskich loginów). Jak zauważyłeś, głównie chodzi o możliwości odstąpienia od umowy, czyli o możliwość usunięcia konta.
























źródło: comment_kSBfPB7JtNznCMy96sw4nh5KuY6dmmjj.jpg
Pobierz