godzina 3:15, zamiast leżeć w łóżku obok żony to siedzę na #mirko, słucham #asmr i układam #kostkarubika po raz 6 chyba już... nie mogę zasnąć normalnie :D
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem na #wykop 12 miesięcy a swój pierwszy wpis dodałem parę dni temu . I się posypało :) nie mogę żyć bez #mirko

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydaje mi sie że mirko jest już tak popularne że sebiksy się tu czają po kontach, na nocnej wychodzo i mówio o ruchaniu i obczajają który to tu największy samiec alfa żeby się w hierarchii blokowej ustawić( ͡° ͜ʖ ͡°) #typologiaspolecznamirko #mirko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym wpisie chciałem pozdrowić Mirka który siedzi ze mną w jednej sali na maratonie Hobbita w ch Targówek. Rząd e miejsce 12 sala 11. Miłego seansu cumplu.

Siedziałes za daleko dlatego napisze


#mirko #kino #hobbit #enemef
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxwel: Wyobrażam sobie jak wygląda taki maraton. Pełna sala nerdów znających dwa pierwsze filmy na pamięć.

Jako, że wiedzą już wszystko i tylko czekają na trzecią część to wszyscy siedzą z nosami w smartfonach. Dlatego tak dużo tu wpisów o pobycie na hobbicim maratonie.
  • Odpowiedz
Nie jestem prawnikiem, ale z tego co widzę to w regulaminie, który ma obowiązywać od 25.12.2014 r. pojawiły się z tego co widzę dwie nowe zmiany, a mianowicie:

3. Rejestracja w Serwisie Wykop.pl

8. W terminie 14 dni od zawarcia umowy, o której mowa w punkcie 3.5 powyżej, Użytkownik może od niej odstąpić bez podania przyczyn. Zasady odstąpienia od umowy, w tym wzór formularza o odstąpieniu od umowy, z którego Użytkownik może skorzystać, określone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shido: Z dniem 25 grudnia 2014 roku wchodzi w życie Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), więc serwisy internetowe muszą dostosować swoje standardy obsługi klientów (czyli na Wykopie są to zmiany głównie dla niebieskich loginów). Jak zauważyłeś, głównie chodzi o możliwości odstąpienia od umowy, czyli o możliwość usunięcia konta.
  • Odpowiedz