@IlluminateEliminate: Jesteś drugą osobą, która mnie zrozumiała... Najważniejsze to równać do góry... Dzięki Bogu, sądząc po przeważającej treści w komentarzach i ujadaniu ich autorów, konkurencji za dużej nie będziemy mieli w drodze na szczyt :)
  • Odpowiedz
@jarezz: No z kim? Sądząc po Twoim stylu pisania, popełnianych błędach i wycieczkach personalnych wątpię, że prowadzisz jakąkolwiek działalność albo w to, że masz więcej niż 18 lat. Sam sobie przeczysz w swoich wypowiedziach.
  • Odpowiedz
#wykop #mirko @Maciej @m__b

No super, czyżby nowe standardy na wykopie? Mimo że wpis nie łamie regulaminu to jest usuwany bo większość sobie tego życzy?

Teraz panuje wielki buldupizm na punkcie PW to nie wolno tego krytykować ani ośmieszać ... nie dostałem nawet powiadomienia o usunięciu wpisu. Super, czyli admini usuwają co chcą wedle własnego widzimisię?

No to życze powodzenia w przejęciu władzy w Polsce ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co sądzicie o jagodach goji?
Mój teściu ma na ich punkcie p-------a. Twierdzi że dzięki nim ma lepsze wyniki krwi i cholesterolu. Żre to garściami. Wydaje mi się, że lekko mu o------o ostatnio i trochę się martwię, więc zwinąłem mu pòł kg tego badziewia na testy.
Nie zatruję się po spożyciu?
#dieta #gotujzwykopem #pytanie #goji #mirko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka akcja wczoraj miraski spuchłem xD. Ide do biedronki a tam obok siłownia. Widze kumpla z technikum jak wychodzi to podchodze i mówie

- siema, co chcesz być dzikiem jak kamdz?
- jak kto?
- no kamdz, prawilny śmieszek z mirko :D
- skąd?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach