Wpis z mikrobloga

Serdeczny #!$%@? wam w dupę polaczki :*

Po tygodniowym banie z tego samego powodu w niedzielę wróciłem, grając na pełnym #!$%@? i na nowych ustawieniach myszki itp. robiłem to dobrze. Nie inaczej było teraz na cache'u, jedyny coś tam grałem, clutch 1-1, mogłem to na luzie ugrać.

Niestety trafiłem na polaczków spod znaku zioła i virtus.pro, którzy postanowili zwyzywać siebie nawzajem. Mnie też się dostało, za nieugranie wcześniej 1-2, wszakże zdradziłem ,,ród Polaków-katolików" i obraziłem Wielką Jedną Biało-Czerwoną. Oczywiście skończyło się to daniem mute na cały team.

Polaczki postanowiły się pobawić i wyrzucić mnie podczas tego clutcha 1-1.

Serdeczny #!$%@? wam w dupę polaczki :* A gaben mam nadzieję przestaniesz cierpieć na parkinsona i zaczniesz patrzeć kogo banujesz. Pozdrawiam.

#csgo #valve #steam #gaben #polaczki #mirko ##!$%@? #nocnazmiana
szymaxxx - Serdeczny #!$%@? wam w dupę polaczki :*

Po tygodniowym banie z tego sam...

źródło: comment_P7zxzQgFyKxS4d9RAId1PS39Syc0BkGI.jpg

Pobierz
  • 24
@Colek: Tak, drugie z tego samego powodu. Poprzednie skończyło się w niedzielę i było z tego samego powodu. Zamiast polaczki wpisz sobie ruski, ta sama sytuacja.
@kuchwale30: Ja też umiałem. Dopóki nie trafiłem na brodzik intelektualny, brakowało tylko gangu albanii w tle do tego. Tu nie było rozmawiasz, darli się ciągle, że dupa ze mnie nie katolik itd. Na takich tylko 4x wyciszenie i granie swojego, co nawet jakiś skutek przynosiło. Wszakże nie ukrywajmy, g1 to nie jest wysoki poziom wroga.
@Niewiemjakinickwpisac: Jedyne co się odezwałem do nich to ,,witam serdecznie, idę na A". I cisza, granie swojego. Tak więc żaden rak. Jak mogę Ci to udowodnić?
@poczekalniaa: Chyba tak trzeba zacząć robić. Choć troszeczkę żal będzie ogarniętych ludzi na mikro, ale to nieczęste zjawisko. Nie na g1.
@szymaxxx: Jestem bardziej graczem doty niż CS:GO ale obydwie gry spod skrzydeł valve mają podobne "problemy" czyli ruscy i polacy.

Ale mimo wszystko mógłbym się nawet założyć, że w większości meczów to ty byłeś rakiem / typowym polakiem. Prawie, że zawsze osoba, która płacze "O PRZEGRAŁEM PRZEZ RUSKICH / POLAKÓW" albo "MAM BANA PRZEZ RUSKICH / POLAKÓW" jest osobą tak naprawdę winną i osobą, która tak naprawdę nie umie grać.

Oczywiście
@matejss: Powtórzę to co napisałem wcześniej, nie traktuj mnie proszę jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grając w cokolwiek interesuje mnie gra, nie polaczkowanie i tym podobne. Ja tego tu nie udowodnię, ale musisz uwierzyć, że tak jest. Moi znajomi grający w CS'a potwierdzą, że nie choruję na #!$%@? mozgówe i siano w miejscu mózgu.