Poszukuję czegoś co nazwałbym domowym centrum rozrywki - zdjecia + filmy zarówno online jak i offline (czyli podłączenie dysku 3.5" być musi) Obecny AC Ryan zaczyna mnie zawodzić. Może ktoś na #mirko ostatnio coś testował lub może coś polecić? #pytanie, #pytaniedoeksperta #android
Wy też tak czasem macie, że czytacie kolejną burzę w komentarzach pod wpisem, na początku plusując konkretne opinie na danych temat, lecz po pewnym czasie sami powątpiewacie kto ma rację i odplusowujecie wszystkie komentarze przyjmując w ten sposób pozycję neutralną? #pytanie #mirko #gownoburza
@Ciapek57: - Jak to jest być skrybą, dobrze? - Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa,
Ej mirki od października jestem dumnym studentem prawa i mam problem tu na mirko. Powiedźcie mi proszę dlaczego moje wpisy nie pojawiają się w gorących. Zawsze gdy wchodzę na mikroblog, klikam gorące dyskusje i pisze różne takie tam historie prawdziwe z mojej piwnicy wypełnionej kodeksami prawnymi z całego świata (taka pasja hehe). Czy coś robię źle? Może powinienem napisać do #moderacja by mi odblokowali trafianie w gorące?
Wczoraj miałem wypokowe urodziny i aż mi się przypomniało co za impreza była na mirko dawno temu jak też obchodziłem urodziny. Macie i się uczcie, takie się rzeczy kiedyś się robiło na mirko! Jak jeszcze gorących na świecie nie było.
Jako że #mirko lubi #sowy to taką sowę można spotkać w Schronisku Pod Wysoką w Wetlinie :). Codziennie stoi w innym miejscu :) #sowysazajebiste #bieszczady
@kasiknocheinmal: Niesamowici bardzo bardzo uprzejmi ludzie, zajebiste jedzenie i piękne schronisko. Przy wejściu do schroniska stoii zdjęcie Olka :|. Heh, a jeszcze w Kwietniu rozmawiałem z Olkiem na temat nart na ktorych jezdzi :\.