Najbardziej rozwala to, że identyczna katastrofa była rok temu w okolicach Gdańska, też przed AirShow. Nie wiem czy to ten sam zespół pokazowy, nazwy maja podobne Demo Team. Zapewne jako wojskowi się znali i ten czlowiek z wczoraj, nie wyciągnął żadnych konsekwencji z wypadku kolegi, zrobił ten sam manewr na niskiej wysokości, gdzie jak widać nie ma czasu na ratunek. Szkoda człowieka..
To już za dużo, powinni tego zakazać lub zmienić  zasady
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BielyVlk: każdy kraj ma taki zespół reprezentacyjny.
Pokaz umiejętności pilotów to też pokaż siły.
Oczywiście wykopki muszą dorzucić swoje zero groszy.
  • Odpowiedz