Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wlasnie pytanie czemu rodzi sie coraz wiecej facetow i oni jak ja nie opuszczaja wsi i miasteczek i mieszkaja z rodzicami? Co jest tu powodem?


@czitauri: To że kobiety jako osoby pożądane na rynku matrymonialnym, są w stanie wyprowadzić się ze wsi do miasta bo faceta który zapewni jej mieszkanie bo już je ma.

Facet takiej możliwości nie ma. Żadna kobieta nie wybierze "gołodupca" (jak nas nazywają).

Oto cała "zaradność
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hans211: P---------e. Nie trzeba być incelem, żeby uznać wartość mgtow. Połowa małżeństw się rozpada. Co trzecia kobieta ma jakieś problemy psychiczne, co oznacza, że nie nadaje się do związku. Wielu ludzi więcej na związkach traci niż zyskuje. Owszem, najbardziej szczęśliwe jednostki będą mieć szczęśliwe wieloletnie związki, ale to nie znaczy, że wszyscy inni nie mają szans na udane życie. Adaptacja do nowych realiów oznacza nauczenie się życia w samotności -
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chybatyxd: Można próbować dzielić się wiedzą i doświadczeniami licząc na wsparcie tych, którym informacje wydadzą się przydatne. Dobra dykcja, minimum umiejętności komputerowych i jakiś kanał na yt pewnie parę groszy też zarobi. Polska scena nie jest jeszcze nasycona tego typu tematyką.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IgorM: Dzielenie się wiedzą bardzo ciężko gdyż wszędzie blokują takie treści albo przynajmniej starają się tak jak to ma carrioner a w rzeczywistym życiu jest za dużo pantoflarzy czy cuck
  • Odpowiedz
@Night_Nine: ju siur? Odpowiednikiem będzię tu BMW 502. V8 3.1 litra, 98bhp, 1350kg, vmax 160km/h... 0-100 27s
Małe, ciasne, skomplikowanie zaprojektowana skrzynia itd. Pewnie, że prowadził się lepiej, pytanie czy o łatwość prowadzenia chodzi? Dla pań może :)
  • Odpowiedz
@grondir tak, masz rację. Nocą w Paryżu czy Warszawie nie ma ludzi xD
IMO, ta karetka i straż jest niepotrzebna, bo jak spadnie to nie będzie co zbierać.
  • Odpowiedz
Normictwo nie może pojąć, (ta męska część) że kobieta jest z kimś zupełnie go nie pożądając to jest te oszustwo co mam się wciska od dzieciństwa, że kobiety zakochują się tak samo jak mężczyźni a nawet to, że kobiety to ta romantyczna płeć.
  • Odpowiedz
@hans211: Nic dziwnego, że gościa ten film sponiewierał. Sam na swoich QA przyznał, że jest żonaty, ale w relacji jest uległy i smycz do wszystkiego trzyma żona, która jest dodatkowo wyższa od niego, także XD.
  • Odpowiedz