Wpis z mikrobloga

To mój pierwszy raz na wykopie więc proszę o wyrozumiałość, dopiero uczę poruszania się tutaj mimo, że ten tag czytam już kilka miesięcy.

To co chciałbym opisać dzisiaj to jedna z rzeczy, która jest podważana przez różnych typów próbujących obalić #blackpill.

Zawsze byłem najmniejszy i najsłabszy wszędzie a w dodatku mówię to co myślę na głos więc różne #!$%@? bardzo chętnie wyciągały w moją stronę łapy ale walić to.
Ogólnie rozprawiczyłem się w wieku 23 lat z taką szlamą, że aż do dzisiaj się zastanawiam jak do tego doszło.

11 lat temu zacząłem żreć i tyć i wypadłem z rynku matrymonialnego trochę na własne życzenie bo mimo opasłego kałduna niektóre laski chciały się ze mną dymać głównie z tego względu, że w pracy nawet kierownika potrafiłem do pionu postawić bo nigdy nie istniały dla mnie żadne autorytety.
Po tych ucieczkach od lasek zacząłem podejrzewać siebie o demiseksualizm ale laski po pewnym czasie nie chciały mieć nic ze mną wspólnego chyba że jako #betabankomat.

Po ponad 9 latach trzepania się wziąłem się za siebie, schudłem 40 kg, zacząłem się dobrze ubierać i znalazłem sobie hobby, które sprawia, że wszyscy się za mną oglądają z zaciekawieniem jak się tym zaczynam zajmować.

I co?

I GÓWNO

Laski uciekają ode mnie jak od trędowatego bo 1,7 m wzrostu i golenie łba na łyso z powodu zakoli i łysienia plackowatego sprawiło, że jestem dla nich odrażający. Plus do tego krzywe zęby, wątła sylwetka ( jestem ektomorfikiem ) i pociągła twarz.

Tak więc cały ten #mgtow jest dobry ale dla ludzi, którzy muszą zapełnić pustkę po kobiecie i tak jest w moim przypadku.
Poświęcam się hobby i niby zainteresowanie jest ale przy próbie namówienia jakiejś laski na spotkanie przewija się taka seria wymówek, że chyba zacznę je notować.
To czym się zajmuję w wolnym czasie to odskocznia od myślenia o braku kobiety i latach, które poszły w cholerę.

I serio nie mam wielkich wymagań.

Chcę szacunku i nie robić jako #betabankomat a z wyglądu jestem w stanie zaakceptować dodatkowych kilka kg jeśli dziewczyna jest ładna na twarzy.

Mam 38 lat i to koniec.
#blackpill
  • 3
  • Odpowiedz
@czarny-kartofel-111: I tak ciągle nam będą pisać: gdybyście wzięli się za siebie, poświęcili czas na pracę nad sobą zamiast wykop, to wtedy znaleźlibyście sobie dziewczynę.

Tyle że zwykle jest to gówno prawda. Kobiety są hipergamiczne i choćbyśmy stawali na rzęsach to większość z nas nie znajdzie.
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Dokładnie plus to że mnóstwo osób na tym tagu to robi,czyli pracuje nad sobą,są tutaj też osoby wykształcone i zarabiające lepsze pieniądze.
Ludzie wolą przyjąć kłamstwo niż niewygodna dla ich mentalu prawdę.W tym sensie Blackpill(w mądrym pojmowaniu)jest zdrowy dla psychiki mężczyzn,w szczególności tych młodych bo naprawdę można sobie ostro zryc banie tym tryhardowaniem bez osiągania żadnych rezultatów.
  • Odpowiedz