Wszystko
Najnowsze
Archiwum
125
Karen Metal 4! [No Pomegranates]
![Karen Metal 4! [No Pomegranates]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_16630839104WDiluFJ3bFUTJElSy3PAt,w220h142.jpg)
Ciekawe połączenie metalu i różowych :)
z- 18
- #
- #
- #
- #
- #

- 0
Może jakiś wykopek chce odkupić bilet na Akhlys w Warszawie 14.09? Kolega mi się wysypał. Sprzedam za 70 zł. Ja idę, więc będę pod klubem to z ręki do ręki się wymienimy.
#blackmetal #metal #muzyka #koncert #warszawa
#blackmetal #metal #muzyka #koncert #warszawa
źródło: comment_1663051033uOXBN2ddJblbmWAqRLPWnT.jpg
Pobierz- 1
@anoysath: przykro mi jestem hetero
- 1
@liskowaty: Jeden z moich ulubionych kawałków z czasów kiedy miałam ze 13 lat :D
- 2
14
Marcin Urbaś na wokalu! SCEPTIC powraca z długo wyczekiwanym albumem!

Techniczni death metalowcy ze SCEPTIC powracają z albumem po 17 latach przerwy! Marcin Urbaś na wokalu! Pierwsze szczegóły płyty oraz pre-order. SCEPTIC powstał w 1994 roku (pierwotnie jako Tormentor, a …
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1

@DIO_: to teraz popatrz, kto wydał tę płytę:
https://www.spirit-of-metal.com/en/album/Danger_Calling/103984
Tak dawno temu GW, miało też własne studio muzyczne i zajmowało się produkcją płyt.
https://www.spirit-of-metal.com/en/album/Danger_Calling/103984
Tak dawno temu GW, miało też własne studio muzyczne i zajmowało się produkcją płyt.
@DIO_: ps. przy czym na SoM jest podlinkowane do amerykańskiego studia.
Błąd, który pojawił się na tylnej części okładki nowej płyty Megadeth: https://www.metalnews.pl/inne/blad-na-okladce-nowej-plyty-megadeth/
#megadeth #metal #thrashmetal #ciekawostki #metalnews
#megadeth #metal #thrashmetal #ciekawostki #metalnews
źródło: comment_1663007999POkUKnxOUynYZvbuxet9rr.jpg
Pobierz
- 14
#metal #thrashmetal (chociaż ten numer nie do końca) #slayer
#cultowe (985/1000) <- nadrabiam przerwę urlopową
Slayer - Gemini z płyty Undisputted Attitude (1996)
Jedyny w swoim rodzaju numer na płycie (co nie dziwne, bo jedyny nie będący punkowym coverem). Uwielbiam jego ślamazarne tempo w pierwszym fragmencie i dziwny nastrój który temu fragmentowi towarzyszy. Zresztą idealnie można podsumować go pierwszymi frazami wokalu:
#cultowe (985/1000) <- nadrabiam przerwę urlopową
Slayer - Gemini z płyty Undisputted Attitude (1996)
Jedyny w swoim rodzaju numer na płycie (co nie dziwne, bo jedyny nie będący punkowym coverem). Uwielbiam jego ślamazarne tempo w pierwszym fragmencie i dziwny nastrój który temu fragmentowi towarzyszy. Zresztą idealnie można podsumować go pierwszymi frazami wokalu:

@cult_of_luna: O ile wszystkie ich płyty z lat 80' (South of Heaven może trochę mniej) sobie cenię, to te z lat 90' jakoś tak słabo. Dopiero God Hates Us All mi podchodzi, choć chyba ogólnie ten album cieczy się małą popularnością.
@cult_of_luna: "Gemini" to przepiękny walec
- 5
Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.
Każdy rockowo-metalowy krążek ma ten jeden, najlepszy utwór - tak rozpocząłem zeszłotygodniową zapowiedź. Ale co z tymi mniej popularnymi kawałki z krążków? Zespoły koniec końców z jakiś powodów umieściły tam te utwory. Dlatego dzisiaj przysłuchamy się tym samym krążkom co w zeszłym tygodniu, ale za to wybierzemy do audycji te mniej popularne (wg Spotify'a) kawałki. Dziś mniej
Każdy rockowo-metalowy krążek ma ten jeden, najlepszy utwór - tak rozpocząłem zeszłotygodniową zapowiedź. Ale co z tymi mniej popularnymi kawałki z krążków? Zespoły koniec końców z jakiś powodów umieściły tam te utwory. Dlatego dzisiaj przysłuchamy się tym samym krążkom co w zeszłym tygodniu, ale za to wybierzemy do audycji te mniej popularne (wg Spotify'a) kawałki. Dziś mniej

Jeśli ktoś jakimś cudem jeszcze nie słyszał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw. ten double bass przy solówce chłop gra heel-toe'em, mniam mniam mniam.
#metal
btw. ten double bass przy solówce chłop gra heel-toe'em, mniam mniam mniam.
#metal

Rammstein zagra nie jeden koncert w Chorzowie, a dwa w przyszłym roku. I to jeden po drugim! Ci, którzy mieli okazję widzieć zespół na żywo, wiedzą jakie show muzycy serwują swoim fanom.
Poniżej możecie zobaczyć zestawienie 10. najbardziej efektownych momentów w formie wideo, które można przeżyć na ich wydarzeniach. Jest co oglądać!
https://www.metalnews.pl/specjalne/10-momentow-na-koncertach-rammstein/
#rammstein #metal #rock #koncert #ciekawostki #metalnews
Poniżej możecie zobaczyć zestawienie 10. najbardziej efektownych momentów w formie wideo, które można przeżyć na ich wydarzeniach. Jest co oglądać!
https://www.metalnews.pl/specjalne/10-momentow-na-koncertach-rammstein/
#rammstein #metal #rock #koncert #ciekawostki #metalnews
źródło: comment_1663001036QuRJfvlTH0R16jRfGUXtSg.jpg
Pobierz- 5
#muzyka #hardrock #metal #heavymetal #ozzyosbourne #80s #lifelikejukebox
12 września 1980 r. Ozzy Osbourne wydał nagrany w Ridge Farm Studio w angielskiej miejscowości Rusper debiutancki solowy album studyjny - "Blizzard of Ozz". W nagraniu płyty wzięli udział gitarzysta Randy Rhoads (wcześniej członek zespołu Quiet Riot), gitarzysta basowy Bob Daisley (m.in. Rainbow), perkusista Lee Kerslake (Uriah Heep) i klawiszowiec Don
12 września 1980 r. Ozzy Osbourne wydał nagrany w Ridge Farm Studio w angielskiej miejscowości Rusper debiutancki solowy album studyjny - "Blizzard of Ozz". W nagraniu płyty wzięli udział gitarzysta Randy Rhoads (wcześniej członek zespołu Quiet Riot), gitarzysta basowy Bob Daisley (m.in. Rainbow), perkusista Lee Kerslake (Uriah Heep) i klawiszowiec Don

- 1

- 0
@funeralmoon: ciii może się nikt nie zorientuje i bedzie patrzył na ładne góry.

- 0
@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy: Czo ten wini walo?
źródło: comment_166292883263a6pqKKqV8EnALbt1elJq.jpg
Pobierz- 13
#metal #postmetal #postrock #sludge #postmetal
#cultowe (983/1000)
Isis - Will Dissolve z płyty Panopticon (2004)
Było już pod tagiem moje najulubieńsze z płyty (a może i z całej dyskografii) So Did We, to teraz numer który mocno się na niej wyróżnia. Epickie intro bez przesterów (z p-----------m metrum), trwające z połowę piosenki, a potem mocno progresywne podejście do riffowania, bogate aranże i
#cultowe (983/1000)
Isis - Will Dissolve z płyty Panopticon (2004)
Było już pod tagiem moje najulubieńsze z płyty (a może i z całej dyskografii) So Did We, to teraz numer który mocno się na niej wyróżnia. Epickie intro bez przesterów (z p-----------m metrum), trwające z połowę piosenki, a potem mocno progresywne podejście do riffowania, bogate aranże i























#cultowe (986/1000)
Possessed - Death Metal z płyty Seven Churches (1985)
Nie może pod tagiem zabraknąć kapeli która dosłownie wymyśliła death metal :)