Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
- 37
źródło: 1000015289
Pobierz- 2
#mecz tam w tym Lublinie to powinno jakieś powstać zoo z Tygrysami bengalskimi
- 12
Górnik Zabrze 0-2 Zaglębie Lubin | Dziękuje Panowie za dobre widowisko i do jutra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamin.link/v/a5463884
#mecz #meczgif #ekstraklasa #gornikzabrze #dolnoslaskitygrys
https://streamin.link/v/a5463884
#mecz #meczgif #ekstraklasa #gornikzabrze #dolnoslaskitygrys

- 1
Hejka Mirki i Mirabelki!
Przewidywania po dzisiejszym dniu meczowym (w komentarzach screeny dla beziksowych).
Jak zwykle zapraszam do śledzenia tagu #mirkoanalizy oraz teraz na śledzenie mnie również w serwisie X (dawniej Twitter) i wyrażenia swojej opinii. Pozdrawiam!
https://x.com/MonFutStats/status/2053207079230312889?s=20
Przewidywania po dzisiejszym dniu meczowym (w komentarzach screeny dla beziksowych).
Jak zwykle zapraszam do śledzenia tagu #mirkoanalizy oraz teraz na śledzenie mnie również w serwisie X (dawniej Twitter) i wyrażenia swojej opinii. Pozdrawiam!
https://x.com/MonFutStats/status/2053207079230312889?s=20

- 2
@Erimar: Wszystko wskazuje na to że Ci którzy zdobędą 42 punkty utrzymają się w Ekstraklasie.
- 8
#mecz Co to będzie za multiliga to ja nawet nie
- 1
#mecz piękna ta ekstraklasa
- 1
Bardzo dobry wynik Lubina, Górnik to są cienkie bolki, masa wygranych na farcie w tym sezonie, oby jeszcze spadli poza puchary.
#mecz
#mecz
- 10
Raz jeszcze, Lech Poznań bardzo dziękuje Dolnośląskiemu Tygrysowi za pomoc, jesteście niezastąpieni. (。◕‿‿◕。)
#mecz
#mecz
- 5
#mecz #ekstraankieta25/26
Ocena meczu Górnik vs Zagłębie
- 1/10 5.6% (2)
- 2/10 8.3% (3)
- 3/10 0% (0)
- 4/10 5.6% (2)
- 5/10 2.8% (1)
- 6/10 8.3% (3)
- 7/10 11.1% (4)
- 8/10 2.8% (1)
- 9/10 5.6% (2)
- 10/10 50.0% (18)
- 3
@MrFryteczka: 5/10. Górnik zakończył walkę o mistrza. Natomiast Zagłębie jest niestety 5 (Boże uchowaj nas przed pucharami)
- 13
Pan Leszek absolutny fachowiec
#mecz
#mecz
źródło: 7570d07b2d8b6bf792912a2789db7278bd49bbfa75bea8f9edfd12f48f327226
Pobierz@Miguelos: aż łza się w oku kręci, jak czlowiek pomyśli gdzie mógł by być teraz #dolnoslaskitygrys gdyby kupili mu Roche (ಠ‸ಠ)
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
- 22
#mecz Dajcie 10 plusów dla odwagi i robię sobie taki tatuaż!
źródło: 1000027429
PobierzNo gdzie mogło się Zagłębię przełamać jak nie na wyjeździe w Zabrzu, że zwycięzca pucharu Polski xdddd
#mecz
#mecz
- 10
Nieuznany gol Kalulu, fuorigioco bo Vlaho przeszkadzał
Mirror: https://streamin.link/v/944ccfda
#mecz #meczgif #juventus
Mirror: https://streamin.link/v/944ccfda
#mecz #meczgif #juventus

Poldi krótko z symulantem
#mecz
#mecz
- 0
#mecz PODOLSKI ZNÓW TO ZROBIŁ XDDDDDD
























To też jest ewenement, zbudowano w Tychach taki duży, ładny stadion (pojemność 15 300) i nie dość, że tyle lat ten klub tkwił w pierwszoligowej przeciętności i nigdy do Ekstraklasy nie awansował, to jeszcze finalnie z tej pierwszej ligi zleciał...
#mecz #pierwszaligastylzycia #tychy
źródło: 1200
PobierzCzy byłeś kiedyś w Tychach?
Byłeś?
[TAK]
[NIE]
[sprawdź wyniki]
@thority: Nawet nie pamiętam, co też wiele mówi o tym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)