Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

B0byy
- 8

xvlk
via Wykop- 14
@B0byy: tzw zadaniowiec z nazwiskiem
- 9
- 22
#mecz Dajcie 10 plusów dla odwagi i robię sobie taki tatuaż!
źródło: 1000027429
PobierzNo gdzie mogło się Zagłębię przełamać jak nie na wyjeździe w Zabrzu, że zwycięzca pucharu Polski xdddd
#mecz
#mecz
- 10
Nieuznany gol Kalulu, fuorigioco bo Vlaho przeszkadzał
Mirror: https://streamin.link/v/944ccfda
#mecz #meczgif #juventus
Mirror: https://streamin.link/v/944ccfda
#mecz #meczgif #juventus

Poldi krótko z symulantem
#mecz
#mecz
- 0
#mecz PODOLSKI ZNÓW TO ZROBIŁ XDDDDDD
- 0
#mecz Górnik kontra Zagłębie, klasyczna Polska gra posiadasz piłkę 64% do 34% i tracisz dwie głupie bramki z kontry. Ciekawe co na to selekcjoner Urban? Może mu się Szwecja przypomni? A i tak większość kibiców będzie chciała żebyśmy grali ofensywnie i ładnie dla oka tylko potem nie ma z tego ani punktów ani awansów.
#mecz Podolski znowu o--------a
@portauprince14: i dobrze, naziol daje pretekst Buricowi by na czas grał xD
- 34
Jak Tygrys zagra w Europie to dlatego, że zasłużył. Jak jesteś za słaby by wyprzedzić Tygrysa w tabeli to nie ma wymówek. Także proszę mi nie narzekać. Było nie tracić punktów, spłaszczony sezon to żadna wymówka. Ja się będę cieszył i delektował każdym meczem, niezależnie od wyników. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I na koniec dodam, że rankingarze powinni mieć odebrane prawo do wypowiedzi. Pan Leszek to król i
@Merdarion_PL: BRAWO
- 23
dobra polskiej piłki, a nie tanich emocji i słabej ligi
@MrFryteczka: To mityczne dobro polskiej ligi to dominacja paru zespołów, z czego jeden i tak nagle zazwyczaj dostaje wylewu i odwala padakę w wczesnej fazie. Reszta niech siedzi na dupie i się nie wychylać by nie zepsuć rankingu. Kibic Zagłębia, Radomiaka, Cracovii czy jakieś Wisły Płock może się cieszyć tylko z małych rzeczy typu utrzymanie by nie zepsuć cyferek. Jego
- 1
#mecz bardzo dobrze że Lech wygra mistrza, która Polska drużyną jest wstanie się bardziej skompromitować niż Lech? Ten tag będzie rozpalony do czerwoności. SHOW MAS GO ON
@Radeek91: pogoń
- 95
- 1
#mecz
No nic, gratulacje dla Lecha, nasz trud skończon.
No nic, gratulacje dla Lecha, nasz trud skończon.
- 7
- 13
Górnik Zabrze 0-2 Zaglębie Lubin | Burić kocur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamin.link/v/a3862e18
#mecz #meczgif #ekstraklasa #gornikzabrze #dolnoslaskitygrys #paradagif
https://streamin.link/v/a3862e18
#mecz #meczgif #ekstraklasa #gornikzabrze #dolnoslaskitygrys #paradagif

- 1
Burić ma dzisiaj dzień konia #mecz
- 1
#mecz co dziadek wybronił
#mecz Buric co dzisiaj broni
- 10
#mecz
Burić zawsze będziesz Lechitą.
Burić zawsze będziesz Lechitą.





















