Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No gdzie mogło się Zagłębię przełamać jak nie na wyjeździe w Zabrzu, że zwycięzca pucharu Polski xdddd

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Górnik kontra Zagłębie, klasyczna Polska gra posiadasz piłkę 64% do 34% i tracisz dwie głupie bramki z kontry. Ciekawe co na to selekcjoner Urban? Może mu się Szwecja przypomni? A i tak większość kibiców będzie chciała żebyśmy grali ofensywnie i ładnie dla oka tylko potem nie ma z tego ani punktów ani awansów.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak Tygrys zagra w Europie to dlatego, że zasłużył. Jak jesteś za słaby by wyprzedzić Tygrysa w tabeli to nie ma wymówek. Także proszę mi nie narzekać. Było nie tracić punktów, spłaszczony sezon to żadna wymówka. Ja się będę cieszył i delektował każdym meczem, niezależnie od wyników. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I na koniec dodam, że rankingarze powinni mieć odebrane prawo do wypowiedzi. Pan Leszek to król i
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 23
dobra polskiej piłki, a nie tanich emocji i słabej ligi


@MrFryteczka: To mityczne dobro polskiej ligi to dominacja paru zespołów, z czego jeden i tak nagle zazwyczaj dostaje wylewu i odwala padakę w wczesnej fazie. Reszta niech siedzi na dupie i się nie wychylać by nie zepsuć rankingu. Kibic Zagłębia, Radomiaka, Cracovii czy jakieś Wisły Płock może się cieszyć tylko z małych rzeczy typu utrzymanie by nie zepsuć cyferek. Jego
  • Odpowiedz
#mecz bardzo dobrze że Lech wygra mistrza, która Polska drużyną jest wstanie się bardziej skompromitować niż Lech? Ten tag będzie rozpalony do czerwoności. SHOW MAS GO ON
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach