#mecz trenerem sezonu zostaje Gasparik (Górnik) 41.2% głosów. Drugie miejsce Fredriksen (Lech) 22.1%, a trzeciej miejsce Papszun (Legia) 11.8% głosów. Natomiast MVP całej ligi zostaje Nowak (GKS) 55.0% głosów. Drugie miejsce Gholizadeh (Lech) 21.7%, a trzecie wspólnie Hellebrand (Górnik) i Czubak (Motor) 8.3% głosów. #ekstraankieta25/26
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#mecz ostatnia ankieta i jutro podsumowanie. Tytuł MVP #ekstraankieta25/26
MVP sezonu 25/26
- Gholizadeh (Lech) 21.7% (13)
- Nowak (GKS) 55.0% (33)
- Hellebrand (Górnik) 8.3% (5)
- Czubak (Motor) 8.3% (5)
- Mońka (Lech) 6.7% (4)
@MrFryteczka: za mało grał, chociaż indywidualnie najlepszy
@MrFryteczka: Każde nazwisko jest mocne, ale za całokształt Nowak
#mecz znów spóźniona ankieta, bo kościół. Napastnikiem sezonu zostaje Czubak (Motor) 41.9% głosów. Drugie miejsce Bobcek (Lechia) 25.6%, a trzecie miejsce Ishak (Lech) 14% głosów. 11 wybrana, ale brakuje trenera #ekstraankieta25/26
Najlepszy trener sezonu 25/26
- Fredriksen (Lech) 22.1% (15)
- Gasparik (Górnik) 41.2% (28)
- Siemieniec (Jagiellonia) 4.4% (3)
- Górak (GKS) 7.4% (5)
- Papszun (Legia) 11.8% (8)
- Ojrzyński (Zagłębie) 7.4% (5)
- Misiura (Wisła Płock) 0% (0)
- Stolarki (Motor) 1.5% (1)
- Myśliwiec (Piast) 1.5% (1)
- Szwarga (Arka) 2.9% (2)
- 2
@AdrianSemenic: zazwyczaj się daje tytuł mistrzowi, ale ja uważam, że to głupie.
@MrFryteczka: Gasparik easy.
#mecz #ekstraankieta25/26
Ocena meczu Polska vs Nigeria
- 1/10 37.4% (43)
- 2/10 21.7% (25)
- 3/10 14.8% (17)
- 4/10 7.8% (9)
- 5/10 5.2% (6)
- 6/10 4.3% (5)
- 7/10 2.6% (3)
- 8/10 0% (0)
- 9/10 0.9% (1)
- 10/10 5.2% (6)
- 0
@MrFryteczka: 7/10. Szkoda, że remis, bo Urban zostaje. Cudowny remis, Nigerią B i tyle. To co robili piłkarze to po prostu skandal. Natomiast betonowy Urban robi najgorsze powołania i zmiany w historii. Rok zmarnowany i tyle
#mecz lewym skrzydłowym zostaje Palma (Lech) 38.2% głosów. Drugie miejsce Khlan (Górnik) 17.6%, a trzecie Grosicki (Pogoń) 14.7% głosów. Dziś ostatnia pozycja i moim zdaniem najciekawsza ankieta, bo dziś Napastnik. Później zostanie trener i MVP sezonu. #ekstraankieta25/26
Najlepszy Napastnik sezonu 25/26
- Bobcek (Lechia) 25.6% (11)
- Ishak (Lech) 14.0% (6)
- Brunes (Raków) 0% (0)
- Czubak (Motor) 41.9% (18)
- Pululu (Jagiellonia) 4.7% (2)
- Liseth (Górnik) 0% (0)
- Bergier (Widzew) 4.7% (2)
- Stojilkovic (Cracovia) 2.3% (1)
- Rocha (Raków) 4.7% (2)
- Maurides (Radomiak) 2.3% (1)
@WolnyBLN: @sztach Polak potrzebował mniej na gola, wygrywa CZUBAK, panowie @first i @MrFryteczka przestańcie tego KAGAWĘ promować, jak jest nasz POLAK-RODAK, dodatkowo ja daję trzeci PLUS, że karnych więcej walił ten blondynek z Lechii niż nasz CZUBAKA, więc mniej xG na gola, Polak-rodak i mniej karnych strzelał, ale to do weryfikacji VAR, ewentualnie wiedza @thorgoth
#mecz ankieta mocna spóźniona, za co przepraszam. SPO sezonu wygrał Nowak (GKS) 62.1%!!! Głosów. Drugie miejsce Imaz (Jagiellonia) 16.7%, a trzecie miejsce Reguła (Zagłębie) 7.6% głosów. Dziś lewe skrzydło #ekstraankieta25/26. Dzięki też za większą ilość głosów i zachęcam, żeby głosować, bo czas jest mniejszy
Najlepszy Lewy Pomocnik/Skrzydłowy sezonu 25/26
- Palma (Lech) 38.9% (14)
- Khlan (Górnik) 19.4% (7)
- Grosicki (Pogoń) 13.9% (5)
- Ronaldo (Motor) 2.8% (1)
- Pietuszewski (Jagiellonia) 2.8% (1)
- Bengtsson (Lech) 0% (0)
- Cirkovic (Lechia) 2.8% (1)
- Capita (Radomiak) 8.3% (3)
- Sanca (Piast) 2.8% (1)
- Fornalczyk (Widzew) 8.3% (3)
- 1
@MrFryteczka: Palma (Lech) i chciałbym, żeby został, bo mocno może pomóc w walce o LM
#mecz prawym skrzydłowym sezonu zostaje Gholizadeh (Lech) 54.2%! Głosów. Drugie miejsce Sezonienko (Lechia) 14.6%, a trzecie miejsce Ndiaye (Motor) 8.3% głosów. Dziś SPO #ekstraankieta25/26
Najlepszy SPO sezonu 25/26
- Imaz (Jagiellonia) 16.7% (11)
- Nowak (GKS) 62.1% (41)
- Alves (Radomiak) 0% (0)
- Długosz (Korona) 0% (0)
- Wolski (Radomiak) 1.5% (1)
- Reguła (Zagłębie) 7.6% (5)
- Diaby-Fadiga (Raków) 1.5% (1)
- Nowak (Wisła Płock) 4.5% (3)
- Markovic (GKS) 0% (0)
- Kerk (Arka) 6.1% (4)
- 2
@MrFryteczka: najtrudniejszy bo omyłkowo można złego Nowaka kliknąć
#mecz #ekstraankieta25/26
Ocena meczu Polska vs Ukraina
- 1/10 63.9% (69)
- 2/10 10.2% (11)
- 3/10 5.6% (6)
- 4/10 3.7% (4)
- 5/10 0.9% (1)
- 6/10 0% (0)
- 7/10 0.9% (1)
- 8/10 1.9% (2)
- 9/10 0% (0)
- 10/10 13.0% (14)
- 0
@MrFryteczka: 3/10. 30 minut naprawdę dobrych, a później całkowita apatia. Brak wykorzystania szans, żałosne zmiany i zasłużona porażka. Masakra, a Urban niech się pakuje
@MrFryteczka Brakuje 0
#mecz pierwszą ankietę, na ŚP wygrał Kozubal (Lech) 42.9% głosów. Drugie miejsce wspólnie zajęli Zhelizko (Lechia) Kubicki (Górnik) 11.4%. Drugą ankietę wygrał Hellebrand (Górnik) 46.2% głosów. Drugie miejsce zajął Romańczuk (Jagiellonia) 12.8%, a trzecie Kowalczyk (GKS) 10.3% głosów. Niestety coraz mniej osób głosuję (╥﹏╥) i zachęcam do brania udziału. Dziś prawy pomocnik/skrzydłowy. #ekstraankieta25/26
Najlepszy Prawy Pomocnik/Skrzydłowy sezonu 25/26
- Gholizadeh (Lech) 54.2% (26)
- Mena (Lechia) 6.3% (3)
- Ameyaw (Piast) 2.1% (1)
- Walemark (Lech) 4.2% (2)
- Ismaheel (Lech) 2.1% (1)
- Jirka (GKS) 6.3% (3)
- Ndiaye (Motor) 8.3% (4)
- Sanca (Piast) 0% (0)
- Davidović (Korona) 2.1% (1)
- Sezonienko (Lechia) 14.6% (7)
@MrFryteczka: Boli mnie to, że mniej głosuje. @matixrr @first @vorky @moja-walka @tomwick55 Głosujemy. Robisz fajną robotę, a tutaj głosowałbym rozumem jak @WolnyBLN, bo 100 % racji sezon jego, ale serce na JACUSIA za karuzelę dla Bośniaka i to, że mi NAKOULMĘ przypomina, jedzie do przodu jak taran, kręci w lewo, kręci w prawo, a chwilami UCHE, brakowało takiego grajka w lidze;)
- 2
@Jerry664: XDDDDDDDD najgłupszy błąd @WolnyBLN wstyd i tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°) @Sylwiusz_89 dzięki za pozytywną opinię
#mecz to jest druga ankieta #ekstraankieta25/26
Najlepszy SP/SPD sezonu 25/26
- Hellebrand (Górnik) 43.9% (18)
- Shehu (Albania) 4.9% (2)
- Romanczuk (Jagiellonia) 14.6% (6)
- Rodriguez (Lech) 4.9% (2)
- Kowalczyk (GKS) 12.2% (5)
- Al-Amari (Cracovia) 7.3% (3)
- Repka (Raków) 4.9% (2)
- Rodriguez (Motor) 0% (0)
- Jagiełło (Lech) 4.9% (2)
- Svetlin (Korona) 2.4% (1)
@MrFryteczka: czemu obok shehu jest państwo a nie klub?
@MrFryteczka: Mam problem, bo nikt mi mocno w oczy nie ZAKUŁ aż tak, żebym powiedział o jaki extra grajek. Dam na Al-Amari, bo z 2 mecze jakieś miał niezłe;)
#mecz najlepszym Lewym Obrońcą zostaje Janza (Górnik) 33.3%. Drugim zostaje Gurgul z minimalną porażką, bo dostał aż 28.9% i trzecim zostaje Wdowik 8.9%. Dziś znów dwie ankiety, bo wybieramy dwóch SP/SPD. To jest pierwszą ankieta #ekstraankieta25/26
Najlepszy SP/SPD sezonu 25/26
- Kubicki (Górnik) 10.8% (4)
- Ambros (Górnik) 5.4% (2)
- Ulvestad (Pogoń) 8.1% (3)
- Mazurek (Jagiellonia) 2.7% (1)
- Elitim (Legia) 8.1% (3)
- Klich (Cracovia) 8.1% (3)
- Pacheco (Wisła Płock) 0% (0)
- Bulat (Raków) 0% (0)
- Kozubal (Lech) 43.2% (16)
- Zhelizko (Lechia) 13.5% (5)
- 0
@MrFryteczka: mój głos na Kubickiego (Górnik)
@MrFryteczka: Znowu problem, tak jak wcześniej Al-Amari, bo 2 mecze jakieś jego dobre kojarzę to dam Klicha, ale bardziej za zasługi;)
#mecz pierwszą ankietę, na SO sezonu wygrał Mońka (Lech) 58.3%! Głosów. Ciężko będzie to przebić. Drugie miejsce zajęli Kapuadi (Widzew) i Jędrych (GKS) 8.3%.
Drugą ankietę wygrał Janicki (Górnik) 25% głosów. Drugie miejsce zajął Klemenz (GKS) 18.8%, a trzecie Edmundsson (Wisła Płock), Nalepa (Zagłębie) i Milić (Lech) 10.4%. Dziś czas na LO #ekstraankieta25/26
Drugą ankietę wygrał Janicki (Górnik) 25% głosów. Drugie miejsce zajął Klemenz (GKS) 18.8%, a trzecie Edmundsson (Wisła Płock), Nalepa (Zagłębie) i Milić (Lech) 10.4%. Dziś czas na LO #ekstraankieta25/26
Najlepszy Lewy Obrońca/Wahadłowy sezonu 25/26
- Jean Carlos (Raków) 6.5% (3)
- Matuszewski (Korona) 2.2% (1)
- Wdowik (Jagiellonia) 8.7% (4)
- Galan (GKS) 2.2% (1)
- Janza (Górnik) 32.6% (15)
- Yakuba (Zagłębie) 4.3% (2)
- Kozlovsky (Widzew) 6.5% (3)
- Gurgul (Lech) 28.3% (13)
- Luberecki (Motor) 6.5% (3)
- Lucić (Zagłębie) 2.2% (1)
@MrFryteczka: @first @vorky @tomwick55 A ja oglądam Mońkę i mi się gra chłopa podoba. Widać, że ma ten bajer w grze jak na Polaka. Czy w Serii A czy w Bundeslidze w jakiś klubach z rejonów 10-15 miejsce w tabeli dałby radę. Nawet w VIOLI co jest katem Polaków widzę mega tego chłopa. Oby udało mu się zrobić karierę na miarę talentu;)
@Sylwiusz_89: powinien szukać dziewczyny Moniki żeby się ładnie nazywała później.
Tak jak mnie rozwala Katarzyna Kasia xD
Tak jak mnie rozwala Katarzyna Kasia xD
#mecz to jest druga ankieta #ekstraankieta25/26
Najlepszy Środkowy Obrońca sezonu 25/26
- Edmundsson (Wisła Płock) 10.2% (5)
- Nalepa (Zagłębie) 12.2% (6)
- Vital (Jagiellonia) 6.1% (3)
- Klemenz (GKS) 18.4% (9)
- Josema (Górnik) 6.1% (3)
- Janicki (Górnik) 24.5% (12)
- Svarnas (Raków) 4.1% (2)
- Milić (Lech) 10.2% (5)
- Drapiński (Piast) 2.0% (1)
- Wójcik (Cracovia) 6.1% (3)
@rzaden_problem: 16/34 mecze w Ekstraklasie. Miało być min. 17.
- 2
#mecz prawym obrońcą sezonu zostaje Pereira (Lech), z wynikiem 27.3% głosów. Drugie miejsce zyskuje Grzesik (Radomiak) 19.7% i trzecie ma Wasielewski (GKS) 16.7%. Dziś dwie ankiety, bo dwóch środkowych obrońców. #ekstraankieta25/26
Najlepszy Środkowy Obrońca sezonu 25/26
- Michalski (Zagłębie) 6.1% (3)
- Perkovic (Cracovia) 2.0% (1)
- Pankov (Legia) 2.0% (1)
- Resta (Korona) 2.0% (1)
- Haglind-Singre (Wisła Płock) 4.1% (2)
- Kapuadi (Widzew) 10.2% (5)
- Piątkowski (Legia) 6.1% (3)
- Jędrych (GKS) 8.2% (4)
- Mońka (Lech) 57.1% (28)
- Pięczek (Korona) 2.0% (1)
@MrFryteczka: Mońka jak dla mnie
- 0
@Sylwiusz_89: jak dla większości głosujących. Ja naprawdę go doceniam i zobaczyłbym w kadrze, ale uważam, że był najlepszy w tym sezonie
#mecz pozycję bramkarza wygrywa Buric (Zagłębie), z wynikiem 36.8% głosów, zasłużone zwycięstwo. Drugie miejsce razem zajeli Mrozek (Lech) i Brkic (Motor), z wynikiem 17.6% głosów. Dziś jedziemy z Prawym Obrońcą/Prawym Wahadłowym #ekstraankieta25/26
Najlepszy prawy obrońca/wahadłowy sezonu 25/26
- Wasielewski (GKS) 16.4% (11)
- Grzesik (Radomiak) 19.4% (13)
- Olkowski (Górnik) 6.0% (4)
- Pereira (Lech) 26.9% (18)
- Wszołek (Legia) 6.0% (4)
- Wojtuszek (Jagiellonia) 10.4% (7)
- Boboc (Bruk-Bet Termalica) 9.0% (6)
- Tudor (Raków) 1.5% (1)
- Corluka (Zagłębie) 3.0% (2)
- Piła (Cracovia) 1.5% (1)
@MrFryteczka: Joao Grzesik
@MrFryteczka: @Sylwiusz_89: Typuję Wojtuszka. Na zachętę.
#mecz ostatnie ankiety w sezonie. Układamy 11 według ekspertów tagu. Minimum połowa meczów w sezonie, żeby się znaleźć w ankiecie. Gramy w formacji 4-2-3-1, bo tak gra mistrz Polski Lech. 24h na głosowanie i postaram się, żeby ankiety były w podobnych godzinach #ekstraankieta25/26
Najlepszy bramkarz sezonu 25/26
- Buric (Zagłębie) 36.1% (26)
- Brkic (Motor) 18.1% (13)
- Dziekoński (Korona) 6.9% (5)
- Leszczyński (Wisła Płock) 2.8% (2)
- Zych (Raków) 2.8% (2)
- Abramowicz (Jagiellonia) 8.3% (6)
- Strączek (GKS) 4.2% (3)
- Cojocaru (Pogoń) 4.2% (3)
- Zych (Górnik) 0% (0)
- Mrozek (Lech) 16.7% (12)
@MrFryteczka: głos oddany a komentarz poświęcę by docenić inicjatywę, bardzo fajny pomysł kolego
- 1
@fafik_delta: w każdej ankiecie jakiś błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°). Oczywiście miał być Łubik (Górnik). @jmateuszj dzięki wielkie, za docenie (ʘ‿ʘ) @thority Hindrich by był, ale za mało meczów. Na wiosnę najlepszy bramkarz ligi.
#mecz #ekstraankieta25/26 od jutra ostatni typ ankiety. Moim zdaniem najciekawszy
Najlepszy mecz sezonu
- Lechia vs Lech 3:4 Kolejka 2 5.0% (3)
- Pogoń vs Lechia 3:4 Kolejka 9 3.3% (2)
- Jagiellonia vs Motor 4:1 Kolejka 20 5.0% (3)
- Lech vs Raków 4:3 Kolejka 23 56.7% (34)
- Lech vs Bruk-Bet Termalica 4:1 Kolejka 26 1.7% (1)
- Bruk-Bet Termalica vs Piast 3:2 Kolejka 27 8.3% (5)
- Korona vs Lechia 4:2 Kolejka 27 1.7% (1)
- Lech vs GKS 3:3 Kolejka 28 13.3% (8)
- GKS vs Motor 3:2 Kolejka 29 0% (0)
- GKS 2:2 Jagiellonia Kolejka 33 5.0% (3)
- 6
@MrFryteczka: zdecydowanie Lech vs Raków. To był pokaz piłki
@MrFryteczka: Zagłębie 3:1 Legia
Przełamanie wieloletniej klątwy, to dla mnie całkowicie subiektywnie najlepszy mecz sezonu, którego nie miałbym jak obronić obiektywnie, nie mniej nie jestem w stanie wybrać lepszego według mojego serduszka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oprócz klątwy, mieliśmy też 2 samobóje i gol Sypka, karny Pana Rochy ( ͡° ʖ̯ ͡°) (wruć) i czerwo. No było tam wszystko czego chce od
Przełamanie wieloletniej klątwy, to dla mnie całkowicie subiektywnie najlepszy mecz sezonu, którego nie miałbym jak obronić obiektywnie, nie mniej nie jestem w stanie wybrać lepszego według mojego serduszka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oprócz klątwy, mieliśmy też 2 samobóje i gol Sypka, karny Pana Rochy ( ͡° ʖ̯ ͡°) (wruć) i czerwo. No było tam wszystko czego chce od
#mecz powoli kończmy ankiety w tym sezonie #ekstraankieta25/26
Najgorszy mecz sezonu
- Motor vs Piast 0:0 kolejka 6 4.8% (2)
- Piast vs Cracovia 0:0 kolejka 6 11.9% (5)
- Cracovia vs Zagłębie 0:0 kolejka 14 0% (0)
- Widzew vs Cracovia 0:0 kolejka 22 42.9% (18)
- Górnik vs Pogoń 0:1 Kolejka 22 0% (0)
- Motor vs Górnik 0:0 Kolejka 24 7.1% (3)
- Arka vs Widzew 0:0 Kolejka 25 11.9% (5)
- Motor vs Zagłębie 1:0 Kolejka 26 0% (0)
- Widzew 0:0 Górnik Kolejka 26 9.5% (4)
- Legia 1:0 Zagłębie Kolejka 29 11.9% (5)
@MrFryteczka: szanuje Panie Kolego za zapisywanie tych paździerzy, ale na szczęście połowy już nie pamiętam, więc nie ocenię.
@MrFryteczka: Legia-Zagłębie to mecz z klimatem był, nie pamiętam reszty, czy był najgorszy nie wiem, ale Legia go czubkiem buta przepchnęła;) @vorky @tomwick55 @thority Wasze zdanie
#mecz #ekstraankieta25/26
Ocena multiligi
- 1/10 4.4% (4)
- 2/10 0% (0)
- 3/10 1.1% (1)
- 4/10 1.1% (1)
- 5/10 1.1% (1)
- 6/10 3.3% (3)
- 7/10 5.5% (5)
- 8/10 3.3% (3)
- 9/10 8.8% (8)
- 10/10 71.4% (65)
@MrFryteczka: taka multilige mogę oglądać codziennie
@MrFryteczka: Jak nie ma Majki Es w Canal+ jest gorzej, ale dam 6/10, bo 3 baby na 9 osób, w tym ciocia Daria to jest top;)











A teraz podsumowanie wyborów ekspertów (。◕‿‿◕。)
11 Tagowiczów
Formacja 4-2-3-1
Czy robić nowe ankiety w kolejnym sezonie i MŚ