#mecz xG: Piast 0,67 - GKS Katowice 0,00 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) (wg grafiki w przerwie)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
IWezTuCosWymysl
- 0
Czemu ten komentator ciągle mówi na Markovicia "Markovitz" xD
#mecz
#mecz

melquiades
- 0
@marcelus: jugol to jugol, po co komplikować

thority
via Wykop- 0
@melquiades: może casus z gatunku Pulisica?
@MrFryteczka: BTTS na mecz w niedzielę o 12:25, odważnie
- 0
faul #mecz
Alez to będzie ekstraklasa jak awansuje wisla, slask i ŁKS albo polonia #mecz
Już niech wejdzie Chrobry/Puszcza
@MrFryteczka: żeś wybrał dwa kluby z tysiącem kibiców, to ja wole już ten beznadziejny ŁKS, ale z normalnym stadionem i z większą garstką kibiców, ewentualnie kanalarzy warszawskich
@WolnyBLN: ja osobiście mam to gdzie ile klub ma kibiców
#mecz niech Piast strzeli gola, bo zaraz 0:1
@MrFryteczka: Piast troche lepszy, to bardzo źle rokuje przy logice ekstraklasy
Gramy o puchary a oni odwalają jakąś padakę i sobie chodzą po boisku
#mecz
#mecz
@melquiades: myślisz, że fajnie się gra w niedziele o 12?
@melquiades: zmęczeni podróżą
- 1
#mecz Polonia wraca na barażowe miejsce, ale tam się tarło robi XDDD
- 15
@thority: widzę że Jamal nie będzie grał koncertu dziś...ciekawe w jak bardzo "bojowym" nastawieniu wyjdzie dziś Real. Kurs ponad 5 na asa kier dla gości hmm...
- 4
przez ostatni tydzień naprawiłem zegar biologiczny i okazuje się że mecz o 12:15 da się obejrzeć. myślałem że to dla masochistów jest
#mecz
#mecz
#mecz #ekstraklasa
Panowie, ale omówmy się
GKS Katowice grający w eliminacjach LM to byłoby za wiele nawet na tak absurdalną ligę jak Ekstraklasa XD
To się nie może wydarzyć XD
Panowie, ale omówmy się
GKS Katowice grający w eliminacjach LM to byłoby za wiele nawet na tak absurdalną ligę jak Ekstraklasa XD
To się nie może wydarzyć XD
@WykopekNaPolEtatu: ale w takiej LKE myślę, że by się odnaleźli idealnie
@WykopekNaPolEtatu Bartku Nowaku gwiazda ligi konferencji
- 1
#mecz do przodu piast!
do przodu piast!
@marcelus: w Warszawie dalej wiara w Europejskie Puchary? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 0
@Tymczas0wy: nie wiem jak jest w całej Warszawie, ale u mnie nadzieja zawsze umiera ostatnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz Rozpoczęliśmy już niedzielę z #ekstraklasa! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzień dobry ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 4
Leniwe niedzielne południe, Kosowski na majku, to moze byc sleeper.. #mecz
- 1
Tak w ramach ciekawostek z d--y, dzis stare firmy w Szkocji stocza odwieczne starcie.
Jeśli Celtic tego nie wygra, to pomału zanosi sie na super-sensacje czyli koronację Hearts na mistrza Szkocji
Nie tylko u nas liga w tym sezonie ciekawa
#mecz
Jeśli Celtic tego nie wygra, to pomału zanosi sie na super-sensacje czyli koronację Hearts na mistrza Szkocji
Nie tylko u nas liga w tym sezonie ciekawa
#mecz
#mecz #pierwszaligastylzycia Jeśli Kalinkowski ma dalej współkomentować mecze, to niech ktoś da mu jakieś lekcje dykcji, czy coś. Nie mogę słuchać tej jego udawanej, piskliwej ekscytacji w głosie. Po prostu głowa pęka. Dlaczego typ nie może po prostu normalnie mówić jak np. Pieczara?
#mecz jazda Piast
#mecz jaki jest adres obecnie do strumyka?
@dankazwroclawskiej cfd
- 11
@adam128256: w takich chwilach jak ta wszyscy jesteśmy Niecieczanami















