Już niech wejdzie Chrobry/Puszcza


@MrFryteczka: żeś wybrał dwa kluby z tysiącem kibiców, to ja wole już ten beznadziejny ŁKS, ale z normalnym stadionem i z większą garstką kibiców, ewentualnie kanalarzy warszawskich
  • Odpowiedz
@thority: widzę że Jamal nie będzie grał koncertu dziś...ciekawe w jak bardzo "bojowym" nastawieniu wyjdzie dziś Real. Kurs ponad 5 na asa kier dla gości hmm...
  • Odpowiedz
przez ostatni tydzień naprawiłem zegar biologiczny i okazuje się że mecz o 12:15 da się obejrzeć. myślałem że to dla masochistów jest

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leniwe niedzielne południe, Kosowski na majku, to moze byc sleeper.. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak w ramach ciekawostek z d--y, dzis stare firmy w Szkocji stocza odwieczne starcie.
Jeśli Celtic tego nie wygra, to pomału zanosi sie na super-sensacje czyli koronację Hearts na mistrza Szkocji

Nie tylko u nas liga w tym sezonie ciekawa
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach