Misiura out? #mecz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

marcelus
- 0

MrFryteczka
via Wykop- 1
@marcelus: no b--ń Boże, bo to naprawdę dobry trener
#mecz wybitne oranie Wisły Płock
- 2
Tytuł frajera roku w ekstraklasie chyba jednak dla Płocka... #mecz
- 5
Trener Marek Papudrak po meczu w Niecieczy #mecz
źródło: Marek_Papszun_2018
Pobierz- 3
- 8
GKS Tychy 0-4 Ruch Chorzów | Jakub Jędryka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamin.link/v/346870de
#mecz #golgif #pierwszaligastylzycia #gkstychy #ruchchorzow
https://streamin.link/v/346870de
#mecz #golgif #pierwszaligastylzycia #gkstychy #ruchchorzow

- 23
Widzę że kibice Legii Warszawa już sobie dopisali 3 punkty z Bruk-Betem.
Oj może być dziś mocne rozczarowanko i coś czuję w kościach że to liczenie ile punktów straty jest do Europejskich Pucharów zamieni się w liczenie ile punktów jeszcze potrzeba żeby się utrzymać w Ekstraklasie.
#mecz #najlepszaligaswiata
Oj może być dziś mocne rozczarowanko i coś czuję w kościach że to liczenie ile punktów straty jest do Europejskich Pucharów zamieni się w liczenie ile punktów jeszcze potrzeba żeby się utrzymać w Ekstraklasie.
#mecz #najlepszaligaswiata
źródło: 7egia
Pobierz@Tymczas0wy: Na jakiej podstawie, skoro Legia nigdy w historii w gminie Żabno nie wygrała?
@NanuszJowak91: spokojnie, jest taki pan w czapce który tego dopilnuje
- 6
źródło: HH9pTAnWgAEMWU-
Pobierz- 16
#mecz DZISIAJ WSZYSCY POZA WARSZAWĄ JESTEŚMY SŁONIKAMI
@Zi3L0nk4: A jak!
- 3
Właśnie policzyłem, że w walce o 5 miejsce w tabeli:
- jeśli na koniec Legia i GKS Katowice będą miały tyle samo punktów, wyżej będzie Legia
- jeżeli w tej samej sytuacji będzie Legia i Tygrys, to w pucharach zagra Zagłębie
- ale jeśli wszystkie 3 kluby będą miały te 49 punktów, to zdecyduje mała tabela, w której pierwsza będzie Legia
#mecz
- jeśli na koniec Legia i GKS Katowice będą miały tyle samo punktów, wyżej będzie Legia
- jeżeli w tej samej sytuacji będzie Legia i Tygrys, to w pucharach zagra Zagłębie
- ale jeśli wszystkie 3 kluby będą miały te 49 punktów, to zdecyduje mała tabela, w której pierwsza będzie Legia
#mecz
@thorgoth: wyobraź sobie że do tej 3 np doczłapuje Radomiak który nie może grać w Europie, ale dzięki któremu mała tabelka na 4 zespoły robi się taka, że Legia wypada z pierwszego miejsca XDD (bo Legia ma 4/6pkt z Radomiakiem, więc być może ktoś kto ma 6/6 może ją wyprzedzić) złota komedia
@thorgoth: chyba że teraz Legia zepsuje sobie ranking kartek / fair play, wtedy będzie więcej przetasowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
- 2
- 2
Wisełka Płock taktycznie, utrzymać się,ale urlopów europejskim graniem nie skracać. Masuj Misiura masterclass #mecz
- 5
czy jest możliwe że Tygrys i Gieksa zdobędą maks 1pkt w swoich ostatnich meczach a Legia 9 i zrobi tzw. "hop"? jest możliwe.
Jagiellonia, Pogoń, pomożecie? (oba zespoły grają z Tygrysem i GKS)
przecież to nie jest absurdalne że Jaga i Pogoń wygrywają wszystkie 4 mecze z Tygrysem i GKS. bardziej nieprawdopodobne jest że Legia robi 9/9 w szczególności na polu kukurydzy pod Krakowem xD
#mecz
Jagiellonia, Pogoń, pomożecie? (oba zespoły grają z Tygrysem i GKS)
przecież to nie jest absurdalne że Jaga i Pogoń wygrywają wszystkie 4 mecze z Tygrysem i GKS. bardziej nieprawdopodobne jest że Legia robi 9/9 w szczególności na polu kukurydzy pod Krakowem xD
#mecz
źródło: image
Pobierz#mecz
Karol czubas
Karol czubas
El Clasico czy Legia Brukbet
Prawda taka, że oba g---o
Prawdziwy rigcz dzisiaj to Celtic Rangers
Niestety Hearts z-----o remisem i ratunkiem dla nich jest remis w Old Firm
#mecz
Prawda taka, że oba g---o
Prawdziwy rigcz dzisiaj to Celtic Rangers
Niestety Hearts z-----o remisem i ratunkiem dla nich jest remis w Old Firm
#mecz
@ruskizydek: chłopie ty masz jakąś inną tabele? XD mecz już był i hearts ma nadal 1pkt przewagi nad celticiem mimo że wygrał
@Atomus: hearts o------o, pewnie ten j----y Celtic wygra ligę.
- 20
Wisła Płock 0-2 Motor Lublin | brameczki z 1 połowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamin.link/v/adec3073
#mecz #golgif #ekstraklasa #wislaplock #motorlublin
https://streamin.link/v/adec3073
#mecz #golgif #ekstraklasa #wislaplock #motorlublin
















