Widzę że kibice Legii Warszawa już sobie dopisali 3 punkty z Bruk-Betem.
Oj może być dziś mocne rozczarowanko i coś czuję w kościach że to liczenie ile punktów straty jest do Europejskich Pucharów zamieni się w liczenie ile punktów jeszcze potrzeba żeby się utrzymać w Ekstraklasie.

#mecz #najlepszaligaswiata
Tymczas0wy - Widzę że kibice Legii Warszawa już sobie dopisali 3 punkty z Bruk-Betem....

źródło: 7egia

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie policzyłem, że w walce o 5 miejsce w tabeli:
- jeśli na koniec Legia i GKS Katowice będą miały tyle samo punktów, wyżej będzie Legia
- jeżeli w tej samej sytuacji będzie Legia i Tygrys, to w pucharach zagra Zagłębie
- ale jeśli wszystkie 3 kluby będą miały te 49 punktów, to zdecyduje mała tabela, w której pierwsza będzie Legia
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thorgoth: wyobraź sobie że do tej 3 np doczłapuje Radomiak który nie może grać w Europie, ale dzięki któremu mała tabelka na 4 zespoły robi się taka, że Legia wypada z pierwszego miejsca XDD (bo Legia ma 4/6pkt z Radomiakiem, więc być może ktoś kto ma 6/6 może ją wyprzedzić) złota komedia
  • Odpowiedz
Wisełka Płock taktycznie, utrzymać się,ale urlopów europejskim graniem nie skracać. Masuj Misiura masterclass #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy jest możliwe że Tygrys i Gieksa zdobędą maks 1pkt w swoich ostatnich meczach a Legia 9 i zrobi tzw. "hop"? jest możliwe.

Jagiellonia, Pogoń, pomożecie? (oba zespoły grają z Tygrysem i GKS)

przecież to nie jest absurdalne że Jaga i Pogoń wygrywają wszystkie 4 mecze z Tygrysem i GKS. bardziej nieprawdopodobne jest że Legia robi 9/9 w szczególności na polu kukurydzy pod Krakowem xD

#mecz
tyrytyty - czy jest możliwe że Tygrys i Gieksa zdobędą maks 1pkt w swoich ostatnich m...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

El Clasico czy Legia Brukbet
Prawda taka, że oba g---o
Prawdziwy rigcz dzisiaj to Celtic Rangers
Niestety Hearts z-----o remisem i ratunkiem dla nich jest remis w Old Firm
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach