#mecz jazda Legia i Arsenal
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@MrFryteczka To ten wyjątkowy moment w sezonie, kiedy przywdziewa kolega czerwoną koszulkę i zostaje Goonerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@uncle_freddie: raz pierwszy w historii, trzymam za nich kciuki
#mecz "Eye of the tiger" to raczej w Lubinie powinno być :D
- 48
Kibicowska Mapa Polski.
Stan na godzinę 17:23.
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Niecieczaninami.
#mecz #najlepszaligaswiata
Stan na godzinę 17:23.
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Niecieczaninami.
#mecz #najlepszaligaswiata
źródło: bb
Pobierz@Tymczas0wy:
In Trubeha we trust
In Trubeha we trust
@Tymczas0wy: akcje brukbetu rosna z kazda minuta
- 3
Po dzisiejszym meczu w podtarnowskich wioskach pojawi się legenda o Wielkim Czarnym Chuopie, który niszczy marzenia. Matki będą straszyć nim niegrzeczne dzieci
#mecz
#mecz
- 18
#mecz Słonik siedzi sobie wyluzowany, czekając na mecz z Legią, wiedząc że jak zawsze - nic nie musi. Jak zechce to pomoże dziś Lechii ogrywając Legię. Jak zechce to pomoże Legii nawet nie próbując wygrać. Jak zechce to wypłaszczy tabelę remisując. Taki właśnie jest Słonik - niepokorny, niezależny, nic nie muszący. I takiego go kochamy
źródło: large-elephant-sitting-tree-wild_871710-30724
Pobierz- 10
@Piotrek7231: pizza z żabki za 100zl
#mecz Topex Nieciecza ale by to siadło albo Ytong Nieciecza też fajnie
Gdzie najlepszy kurs na czerwoną kartkę w meczu? #mecz #elclassiko
#mecz już za chwilę stracie dwóch tytanów ekstraligi cóż to będzie za widowisko, BB musisz wygrać dla dobra wszystkich ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 8
ja gdy C+ pokazuje gola Brukbetu w 94 minucie z rundy jesiennej, gdy widzę to j----e podanie Kapuadiego i całkowity brak ogarnięcia Augustyniaka który widzi że aby przejąc piłkę trzeba zrobić półtora kroku i to o półtora za dużo dla niego
#mecz
#mecz
źródło: a7ae2154c3ba619150fdd19b51171fee
Pobierz@adam128256: Słonie jedzom g---o
- 0
#mecz taki to ma dobrze, jest szefem, przychodzi jakiś duży mecz, np. Barca vs Real "a c--j, zrobię sobie zdjęcia z gwiazdami - od dzisiaj jestem reporterem"
Jak to musi wyglądać na produkcji? Przecież rolą reportera jest spełnianie poleceń jakiegoś koordynatora: "idź tam", "wywiad z tamtym", a tu nagle szef-reporter "C--j, idę tam, bo tak"
Ciekawie, jak się czują etatowi reporterzy, którzy nie mają szansy pojechać na jedno z najważniejszych
Jak to musi wyglądać na produkcji? Przecież rolą reportera jest spełnianie poleceń jakiegoś koordynatora: "idź tam", "wywiad z tamtym", a tu nagle szef-reporter "C--j, idę tam, bo tak"
Ciekawie, jak się czują etatowi reporterzy, którzy nie mają szansy pojechać na jedno z najważniejszych
źródło: image
Pobierzkim jest ten łysy z termaliki co gada teraz w canal+?
#mecz
#mecz
@ucho_igielne: Jacek Bednarz
- 1
@tyrytyty: @IWezTuCosWymysl: dziękuję
#mecz niedzielka majusia czy może być lepiej? Jeszcze brakuje zwycięstwa słoników
Pegula jakieś trzy czy cztery godziny temu grała mecz z Rebeką Masarovą, jest teraz koło 17 i gra następny mecz tym razem w deblu ze Storm Hunter. Dwa mecze tego samego dnia, a nasze piłkarzyki bardzo często narzekają, że kalendarz w #pilkanozna jest tak przeładowany i to tak strasznie ciężko zagrać dwa mecze w tygodniu gdy kobiety grają po dwa mecze dziennie i nie narzekają, a nawet nie ma co

@tonaszepieklomezczyzn: tenis na tagu mecz. Jeszcze odbijaczy balona przez siatke brakuje
- 6
@ayattarr: Trzeba nieść kaganek oświaty. Kiedyś też wolałem nożną, ale jak każdy normalny człowiek gdy poznałem tenis to wolę oglądać i grać w tenisa. Nie znam odwrotnej drogi, nie znam nikogo kto poznałby tenisa i wrócił do nożnej i powiedział, że woli nożną. Jedynie ci, którym nigdy nie pokazano innych dyscyplin i na wuefiue im nauczyciel mówił-macie piłkę to se pograjcie, to tylko oni są skazani na nożną co wymaga
#mecz Dziś wielki - mecz FC bałcelona vs łeal madłyt , komentować będzie leszke ołłowski, zapraszam do wspólnego oglądania w miłej rodzinnej atmosferze
- 0




















#mecz
źródło: giphy
Pobierz