To co?
Legia wygrywa ostatnie 3 mecze, a GKS i Zagłębie przegrywają z szczecinem i białymstokiem?
#mecz
Legia wygrywa ostatnie 3 mecze, a GKS i Zagłębie przegrywają z szczecinem i białymstokiem?
#mecz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum



Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Tylko Legia może nas godnie reprezentować w polu kukurydzy.