Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 1
@Zi3L0nk4: bo to narzędzie dopisuje +1 mecz rozegrany dla tych trwających ale jak ręcznie wpiszesz wynik to dopisuje +1 rozegrany jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: daj pan spokój, Legia ostatnio wygrała 3 mecze ligowe z rzędu pewnie gdzieś w okolicach 2016 gdy w ataku szalał Nikolic z Prijo wspomagani Vadisem. Zdobyć dzisiaj 3pkt, klepnąć utrzymanie i trzeba mieć nadzieję, że będą dalej rosnąć pod Papszunem i namieszają za rok
  • Odpowiedz