Zjadłem tego waszego drwala i powiem tak. Czy był dobry? Bardzo. Czy byl warty swojej ceny? NIE, 24 zł w zestawie XD. Czyli podsumowując słabe 5/10

#mcdonalds #jedzzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#mcdonalds #kanapkadrwala
Chcialem zapytac co takiego super jest w kanapce drwala ? Serio nie jadlem nigdy (nie jadam w maku). Jest lepszy od burgera w jakim foodtrucku czy burgerowni? Bo przeciez nie kosztuje jakos duzo mniej (ok. 20zl mozna kupic burgera 100% wolowiny jakis klasyczny) a taki drwal kosztuje ze 3 zl mniej wiec to nie jest chyba z powodu ceny wybierany czy ludzie sie o niego bija
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matnos: Jak na maka jest spoko, ale ogolnie szalu dla mnie nie ma. Będąc obok maka albo w trasie spoko, ale stać w kolejce albo go zamawiać jak mogę z burgerowni zamówić to zdecydowanie nie.
  • Odpowiedz
Wszyscy jarają się Drwalem, tymczasem ja z całego serca polecam ciastko sezonowe z nadzieniem karmelowym. Pyszności ( ʖ̯)
#mcdonalds
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
O co chodzi że do #drwal z #mcdonalds nie ma w tym roku zakręconych frytek tylko jakiś ser smażony
Nie podoba się dla mnie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach