Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Wiejski_Druid: już nie przesadzaj. ja tam widzę porządek porównując z tym co było kiedyś.
- 0
@Ausfahrt: u mnie moszna
źródło: comment_1606509907hyhhLAbgn9lKRKoM5bOh8G.jpg
Pobierz- 0
wszyscy jedza #kanapkadrwala w #mcdonalds jak jakies biedaki rzuciliscie sie na te kanapke ciecie
ja elegancko sobie jem bigmac pozdrawiam zdrowo myslacych ludzi (ʘ‿ʘ)
ja elegancko sobie jem bigmac pozdrawiam zdrowo myslacych ludzi (ʘ‿ʘ)
źródło: comment_1606418018qCNebzlI2coDaueHNq45LK.jpg
Pobierz@kierowcaautobusuofficial: My elegancko zjedliśmy burgera z burgerowni, bo kolejka do maka to komedia jakaś xD
@kierowcaautobusuofficial: gabka wymieta jak psu z gardla i zarcie dla krolika tfu
#mcdonalds #kanapkadrwala
Chcialem zapytac co takiego super jest w kanapce drwala ? Serio nie jadlem nigdy (nie jadam w maku). Jest lepszy od burgera w jakim foodtrucku czy burgerowni? Bo przeciez nie kosztuje jakos duzo mniej (ok. 20zl mozna kupic burgera 100% wolowiny jakis klasyczny) a taki drwal kosztuje ze 3 zl mniej wiec to nie jest chyba z powodu ceny wybierany czy ludzie sie o niego bija
Chcialem zapytac co takiego super jest w kanapce drwala ? Serio nie jadlem nigdy (nie jadam w maku). Jest lepszy od burgera w jakim foodtrucku czy burgerowni? Bo przeciez nie kosztuje jakos duzo mniej (ok. 20zl mozna kupic burgera 100% wolowiny jakis klasyczny) a taki drwal kosztuje ze 3 zl mniej wiec to nie jest chyba z powodu ceny wybierany czy ludzie sie o niego bija
@matnos: To jest po prostu tak zajebiste połączenie smaków ze kubki smakowe Ci wariują,jest duzo przeciwników drwala ale dla mnie ta kanapka w trasie w zimie jest kozakiem
@matnos: Jak na maka jest spoko, ale ogolnie szalu dla mnie nie ma. Będąc obok maka albo w trasie spoko, ale stać w kolejce albo go zamawiać jak mogę z burgerowni zamówić to zdecydowanie nie.

@perdoo-pedro: nie pod drzwiami tez guacamole nie dostaniesz
tego juz nie ma
tego juz nie ma
- 3
LBI się zjechało na jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale bym miał z was beke gdybym nadal w macu robił xD podniecanie się kotletem serowym
#mcdonalds
#mcdonalds
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 10
@NickciN: nie miałbyś czasu na bekę bo byś z---------ł robiąc te drwale
Komentarz usunięty przez autora
Wszyscy jarają się Drwalem, tymczasem ja z całego serca polecam ciastko sezonowe z nadzieniem karmelowym. Pyszności 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
#mcdonalds
#mcdonalds
Skoro jest taki hype na #kanapkadrwala to dlaczego nie ma jej w ofercie na stałe?
#mcdonalds #jedzenie
#mcdonalds #jedzenie
@Sephirionn żeby hype cały czas trwał
@Sephirionn bo wtedy szybko by się znudziła i nie byłoby takiego zainteresowania. Pewnie hajs się zgadza bardziej gdy jest tak jak teraz
Pojechałem do #mcdonalds do #kanapkadrwala i nie ma. Wyprzedane w cholere... stanie 20min psu w budę (╥﹏╥)
#oswiadczenie #jedzzwykopem #jedzenie
#oswiadczenie #jedzzwykopem #jedzenie
Nie wiem czemu tak się jaracie tą suchą kanapką, ale jak coś to polecam wersję z żurawiną, nieco ożywia smak
#mcdonalds #kanapkadrwala
#mcdonalds #kanapkadrwala
@przemek6085 Potwierdzam, o wiele lepiej smakuje
źródło: comment_1606408555S6D9TUxCUtXyFWsdyjzxfR.jpg
Pobierz@pieczarrra: A cena jak za złoto.
@pieczarrra: Dwa lata temu przeżyłam rozczarowanie kiedy faktycznie dostałam 3 chrupserki w pudełku. To tej pory mam traume( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po ile kanapki drwala w #mcdonalds
Ile zwykły a ile podwójny?
Ile zwykły a ile podwójny?
- 0
@Sail_and_boats: nie ma u mnie :/
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
Wiecie może ile kosztuje dodanie dodatkowego mięsa do drwala na ostro?
#mcdonalds #drwal #jedzzwykopem
#mcdonalds #drwal #jedzzwykopem
- 4
- 0
ok. 900 kalorii ma jeden drwal, da się tym najeść?
#mcdonalds
#mcdonalds




























#mcdonalds #jedzzwykopem