Ktoś jeszcze ma problem z debetowymi mastercard w mbanku? Od rana kasy nie moge wyplacac, a teraz pod wieczor juz nawet karta placic nie moge. A ostatnie pięć euro wydałem na prom.. czuje, ze jutro przymusowe odchudzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mbank #mastercard
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętajcie, że zabezpieczenia kart w postaci limitów na kwotę transakcji i 3D Secure są opcjonalne - czyli historie naszych czytelników, którzy lekko się zaskoczyli startą lub brakiem możliwości starty pięniędzy z karty :)

https://niebezpiecznik.pl/post/masz-limit-na-karcie-platniczej-albo-3-d-secure-sorry-da-sie-je-obejsc/

#banki #niebezpiecznik #security #karty #visa #mastercard #mbank
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki znacie jakiś sposób na nabicie sobie obrotu w transakcjach bezgotówkowych kartą? Tak, żeby nie wydawać niepotrzebnie kasy na coś czego nie potrzebuję.

Muszę co miesiąc wydawać min. 500zł i coś mi się w tym miesiącu nie spina.

EDIT: Z tego co kojarzę można kiedyś było płacić rachunki w żabce / freshu podając jako rachunek docelowy swój numer konta. Tylko, że wtedy parę złociszy za transakcję trzeba zapłacić.

#banki #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qmar: jeszcze paypal mi przychodzi do glowy. Podepnij karte pod konto paypal i wyslij znajomemu pieniadze. Pamietaj tylko aby zaznaczyc, ze to nie jest transakcja kupna, wtedy nie zaplacisz prowizji.
  • Odpowiedz
@v3637k4: NIE OSZUKAŁEM SYSTEMU. Zamówiłem usługę. Była beznadziejna. Dokonałem normalnej reklamacji mailowej która odbiła się jak piłeczka pingpongowa. To co miałem zrobić?
  • Odpowiedz
@flito: z tego co piszesz to po prostu wyruchałeś hotel na 3000zł i tyle, niezły z ciebie janusz i jeszcze się tym chwalisz xD

jeszcze tagujesz to cebuladeales no co za typ xD szkoda strzepić ryja na takich jak ty
  • Odpowiedz
Elo, słyszeliście o tagu #mastercardgrazwosp
Dają 5 zł za każdy tweet i 1 zł na instagramie. ;)

Limit - 200 tys. zł
Póki co uzbierało się 140 tys. zł

Kto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@anonim1133 nic nie płacisz a tylko zyskujesz. Na start po spełnieniu warunków otrzymasz 1000 punktów a je możesz wymienić np. na dwa bilety do kina na seans 2D.
  • Odpowiedz
@MichaelT128: @anonim1133: Warto i to bardzo. O ile pierwsza edycja dotyczyła tylko kart kredytowych. to teraz punkty można zbierać devetówką. Są fajne promocje np. teraz w Carrefour masz 6pkt za każde 5 zł. Dodaatkowo jak wydasz 80zł to dostajesz 500 pkt.
Aktualnie bilety 2D w CinemaCity są po 400pkt (normalna cena 800 pkt) ale i tak warto.
Punkty zbierasz w każdym sklepie, nie tylko u partnerów -
  • Odpowiedz
Mam kartę #mastercard do #ekonto z #mbank rozliczane w złotówkach. Chciałem złożyć zamówienie na niemieckim #amazon. Konsultantka na infolinii chyba coś pokręciła, bo stwierdziła, że 115€, które mam zapłacić będzie przeliczone ze złotówek z 0% prowizją banku. Dwukrotnie potwierdziła mi to na słuchawce, w dodatku posiłkując się linkiem: https://www.mastercard.us/en-us/consumers/get-support/convert-currency.html. Pytanie do Was @mBank: ile tak naprawdę tej prowizji mam wpisać w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Penizje:  Transakcja zostanie przewalutowana na walutę rachunku według kursu sprzedaży z dnia jej rozliczenia. Dodatkowo należy doliczyć prowizję za wykonanie takiej transakcji w wysokośći 2%.
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku.
  • Odpowiedz
Promocje w multikinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na grudzień :
Zapłać w grudniu za bilet do kina Mastercard® lub Maestro®, a drugi bilet dostaniesz w prezencie!
Promocja obowiązuje we wszystkie piątki, soboty i niedziele od 2 do 31.12.2016 r.

Jeden bilet kupiony = jeden kupon na bilet, maksymalnie trzy

#promocje #multikino #kino #film #mastercard #maestro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Super system ma #bnp - jedyna możliwość zmiany kodu PIN do karty #mastercard to przysłanie go listem. Konsultant twierdzi, że to może trwać do 2 tygodni. Zastanaiwam się więc, czy nie szybciej będzie założyć konto z kartą w jakimś innym banku. Polecacie coś z darmowymi wypłatami na świecie?

#bank #bankowoscinternetowa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matips: Od jakiegoś czasu interesuję się sektorem kont osobistych w polskich bankach. Nie jestem na pewno żadnym wielkim specjalistą, ale jakieś tam rozeznanie posiadam i z chęcią pomogę Mirkom szukającym dobrego rozwiązania dla siebie. Poniżej prezentuję całkowicie subiektywny zestaw kont, którym przyjrzałem się nieco bardziej, a sporo z nich osobiście przetestowałem. Dla uproszczenia podaję tutaj tylko główne cechy tych kont, czyli przede wszystkim opłaty za prowadzenie konta, używanie karty płatniczej
  • Odpowiedz
@matips: Jeżeli chodzi o kwestię płatności czy też wypłat za granicą to najlepiej opłaca się mieć kartę walutową np. z T-Mobile UB, bo nawet jeśli masz wypłaty darmowe na całym świecie to dochodzi koszt przewalutowania, a ten w kontach PLN jest bardzo duży.
@eshabe Ale taguj #pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ile kosztuje założenie i obsługa terminalu płatniczego? Dajmy na to, że chcę założyć restaurację i umożliwiać płatność kartą.

#banki #blik #visa #mastercard
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może mnie ktoś oświeci... Mam kartę w PLN podpięta do paypal i chcę zapłacić w $$$ ale zaznaczam, zeby przewalutowanie nastapiło nie przez PayPala a przez wystawcę karty. Mam rozumieć, że będzie to mastercard czy tmobile? Dobrze rozumuję, ze blokowanie środkow nastapi po kursie mastercard https://www.mastercard.us/en-us/consumers/get-support/convert-currency.html czyli na chwile obecna 1 USD = 3.895624 PLN a księgowanie w późniejszym czasie po kursie banku widocznym tutaj: https://www.t-mobilebankowe.pl/kursy-walut czyli 4,1980PLN ???
Jeśli
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichaelT128: ale tym co widac na stronie mastercarda ? Bo tam to pokazuje po jakim kursie bedzie zablokowane a po jakim bedzie rozliczone po kilku dniach... bardzo zblizonym (wahanie z dnia na dzien) czy tez jakis ekstra kurs t-mobile?
  • Odpowiedz
@widmo82: Na tym co jest na stronie MC. W przypadku karty USD przewalutowanie i rozliczenie z walut innych niż PLN, EUR, GBP będzie odbywało się bezpośrednio po kursie MC, bez żadnych kursów T-Mobile UB. W przypadku karty PLN będzie przewalutowanie NT$ ->(po kursie MC) USD -> (po kursie T-Mobile UB) -> PLN.
  • Odpowiedz
hej, czy da się jeszcze gdzieś kupić sensowne karty debetowe prepaid? Teraz mam prepaid'a BZWBK za 20zł, ale nowych już się nie da kupić a ważność mojej karty się kończy. Używam karty do płatności w Internecie i do małych kwot by nie mieć bajzlu w historii rachunku bankowego. #bzwbk #banki #visa #mastercard #prepaid #bankowosc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach