Cześć, odzywam się do Was z prośbą z nowego konta firmowego. Działałem kiedyś trochę na wykopie i dzieliłem się z Wami różnymi informacjami ze świata SEO - założyłem tag #seoinfo (pozdrawiam wszystkich ciągle obserwujących).

Cały Toruń (z którego pochodzę) żyje akcją wspierania Mateusza
Jako firma chcemy wesprzeć go dodatkowo oferując nasze usługi w formie licytacji. Wszystkich potrzebujących audytu SEO i konsultacji w sprawie rozwoju serwisu internetowego zapraszam do licytowania

Opis usługi:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego Google pozwala sklepom ukrywać negatywne opinie? Wystawiam sporo opinii w Google, ostatnio zauważyłem że jeden ze sklepów w ogóle nie pokazuje mojej (niskiej) oceny, mimo iż została dodana dawno temu. Ja dalej widzę swoją opinię, ale na profilu Google sklepu jej nie ma. Nie wygląda to zbyt uczciwie, jeżeli sklep może ot tak usuwać złe opinie.
#google #internet #marketing
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lhotse89 imho algorytm Googla musi mieć jakiś punkt, do którego się w Tobie doczepił. Na pocieszenie powiem, że firmom potrafi zniknąć nagle 50% pozytywnych opinii, bo modyfikacja algorytmu sprawiła, że zostały uznane za zmanipulowane
  • Odpowiedz
Hej Mireczki z #freelance #b2b #firma #marketing #programista15k pomożecie?

Wspólnie ze znajomym przeprowadzamy badania dotyczące możliwych usprawnień współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami a freelancerami. Jedna z ankiet przeznaczona jest dla freelancerów, druga dla osób, które korzystają z pomocy freelancerów. Każda ankieta jest krótka, a na jej rozwiązanie wystarczą 3 minuty.

Oczywiście nie ma nic za darmo (troche #rozdajo i #cebuladeals) ( ͡
TypowaCebula - Hej Mireczki z #freelance #b2b #firma #marketing #programista15k pomoż...

źródło: comment_15876580259KQpDg8T4BnbAifuELoLMJ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś dość nietypowa, ale bardzo ciekawa propozycja dla twórców internetowych oraz dla osób prowadzących działania w social mediach. Mega promocja w serwisie depositphotos.com - za 39 $ możecie uzyskać dostęp do 100 zdjęć stokowych z dożywotnią licencją. Promocja dostępna jest na stronie Appsumo, która agreguje tego typu kupony. Standardowy koszt takiego pakietu to niemal 300 $.

Możecie zakupić dowolną liczbę kodów, dzięki czemu doładujecie swoje konto na dłuższy czas (pakiet nie ma okresu
JakDorobic_com - Dziś dość nietypowa, ale bardzo ciekawa propozycja dla twórców inter...

źródło: comment_1587573467BcRG5iZAU0CnhS3oWN8R7b.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie kupić trochę lajków na fb i instagram?

Drodzy, w tym trudnym okresie rozpoczynam działalność. Na początek chciałbym rozbujać trochę social media i kupić dosłownie max 100-200 polubień. Skorzystałem z jednej ze stron, miały być odnawialne, ale z 200 po kilku dniach zrobiło się 20 :/

Wiem, że korzystaliście z tego. Chciałbym żebyście podpowiedzieli gdzie najlepiej to kupić :)

#marketing #socialmedia #biznes #facebook
Beckham - Gdzie kupić trochę lajków na fb i instagram?

Drodzy, w tym trudnym okres...

źródło: comment_1587490339umXCj2M83RBj9xQPjrEC26.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beckham: najlepiej nie kupowac bo to zupelni ebez sensu

Wole miec 200 osob na FP, z ktorych 100 bedzie kupowac niz 2000, z ktorych 1800 to boty lub fejki a 100 bedzie kupowac.
  • Odpowiedz
#tvpis #tvn #media #marketing

Jeżeli ktoś jest zainteresowanym szybkim porównaniem komunikatów TVP Info oraz TVN24, to zapraszam do zestawienia nagłówków z ich serwisów, które są odświeżane po każdym wejściu. Może komuś się przyda :) Planuję jeszcze dodać Polsat.

https://bit.ly/co-mowia-naglowki

Do arkusza zasysane są nagłówki z działów newsowych, bez elementów typu sport itp.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SnowFox: A żeby zobaczyć historyczne trzeba mieć jakiś plan wykupiony? Bo idk, ale nie mogę znaleźć danych historycznych na tym, mogę te estymowane na przyszłość. Oraz czy znasz takie narzędzie dla FB?
  • Odpowiedz
@TechPrawnik: warto pomyśleć, żeby ewentualna migracja (import/export) produktów był stosunkowo szybki i łatwy do innych platform - jak się utknie to zawsze jest vue-storefront (skądinąd polski projekt z tego co pamietam). Popisać skrypty do backupowania też trzeba - chyba, że da się to właczyć w profilu np. hostingu.
Plusów jest zdecydowanie więcej niż minusów.
  • Odpowiedz