Wpis z mikrobloga

Jak to jest, czy na firmowym fanpage na FB widać liczbę fanów? Chciałem założyć (zależy mi w zasadzie tylko na funkcji chat-u i ewentualnie reklamy) ale też głupio, żeby wyświetlała się informacja, że ma się tylko 10 polubiłem xD a nie chce się błaźnić i wysyłać znajomym do polubienia (sam tego nie lubię) bo co ich generalnie obchodzi mój biznes?

#facebook #marketinginternetowy #marketing
  • 6
@wykopowaswinia:

Kilka uwag.
Do posiadania facebooka firmy nie możesz podchodzić w kontekście, że Ci głupio albo że nie chcesz się błaźnić przed znajomymi, bo marketing przez media społecznościowe generalnie na tym polegają.

Dobrze, jeśli ludzie, których znasz polubią twój biznes i stronę bo to oni powinni być pierwszymi klientami twojego sklepu, jeżeli się wstydzisz afiszowania z firmą na facebooku to budowanie strony firmowej tam jest średnim pomysłem, albo zleć to komuś
Boomkin - @wykopowaswinia: 

Kilka uwag.
Do posiadania facebooka firmy nie możesz ...

źródło: comment_1591031386hYtRYO5daLUdrumV6JtEFN.jpg

Pobierz
@Boomkin - obecnie kampanie na polubienia strony są totalnie bez sensu. Nie da się nawet tego jakoś sensownie umieścić w lejku. Poza tym Facebook testuje ukrycie liczby polubień a wydaje mi się, że w dłuższej perspektywie zmianę mechaniki. Moim zdaniem ten cel na chwilę obecną to przepalanie pieniędzy.