via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tallman: Wszystko zależy od twoich doświadczeń życiowych. Ludzie widzący świat w różowych barwach i dla których szklanka zawsze jest do połowy pełna, zazwyczaj nie znajdują tam nic dla siebie.
  • Odpowiedz
Ludzie mam pytanie.Czy polecacie Cień i Pazur Gene Wolfa?
Z moich preferencji:
1.Lubię:
-Trylogię Husycką Sapkowskiego
-Hyperion i Upadek Hyperiona Dana Simmonsa
-Mangę Berserk Kentaro Miury
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nerdheim.pl/post/recenzja-komiksu-dragon-ball-historia-poboczna-odrodzony-jako-yamcha/

Dobrze, że manga ta pojawiła się na naszym rynku, bo to świetny dodatek do DB i kawał znakomitego komiksu. Tak po prostu. Cieszy więc fakt, że mimo upływu lat opowieść ta wciąż ma się świetnie. Na wybuch drugiej DB-manii nie mamy chyba co liczyć (nie będzie więc wszędobylskich kart w paczkach chipsów, naklejek w opakowaniach rogalików czy gum do żucia i niezliczonych gadżetów), ale przynajmniej możemy cieszyć się kolejnym odsłonami Dragon
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-komiksu-dragon-ball-historia-poboczna-od...

źródło: comment_1594905531YttfwOWHS2dNsDUSnBW7IC.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BonifacyDX: manga o wiele lepsza do pewnego momentu, jakiś czas po rebelii zaczęło systematycznie tracić na jakości by pod koniec zmienić się w bezkształtny festiwal macek połączony z klepanym raz po raz "o nie giniemy, ale nie w ostatniej chwili uratował nas X"
  • Odpowiedz
@Reaven: może jest trochę op, ale czy potem jest bez sensu? Może przez to, że nadal nic nie wiadomo i pojawiają się kolejne tajemnice. No i nie jest tak, że mc ma każdego przeciwnika na hita. Jest sporo bad assowych momentów i kreska jest naprawdę ładna.
  • Odpowiedz
@Reaven: myślę, że od początku ich celem było pokazanie różnicy między nimi a mc i nie sądzę żeby fabuła przez to jakoś ucierpiała. Pewnie będą i tak mieli później jakąś ważną rolę do odegrania.
  • Odpowiedz
Cześć mireczki i mirabelki. Parę miesięcy temu, w temacie sklepów komiksowych w Krakowie, wspominiałem, że planuję sprzedać część swojej kolekcji mangi. Kilka osób pytało mnie o szczegóły, ale jako że mój pomysł wtedy upadł to olałem temat. Aktualnie od paru dni sprzedaję sporo komiksów na allegro i bardzo was zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Tak na szybko mam tam Akirę, Chobits, Hellsinga, Hetalię, Crying Freeman, Full Metal Alchemist, Suppli, HEAT i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dwóch lat wchodzę w anime i o ile 2 lata temu zobaczyłem wreszcie anime dzieciństwa 'Naruto' całe to 4 miesiące wreszcie się wziąłem za dwa pozostałe anime z wielkiej trójki...Bleacha i One Pieca. Bleach jestem w Hueco Mundo i kupiłem już całkiem sporo tomów mangi...mi się podoba choć jakość odcinków chapterów jest...różna czasami rewelacja czasami tylko żeby doczytać do następnego lub obejrzeć do następnego chapteru i odcinka. One piece to...jest rewelacja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach