Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Wam nową leniwczynię na naszej gałęzi Przywitajcie gromkimi lajkami Kamilę oraz jej pierwszy tekst na stronie! Podpisana jako Mia zapewni Wam stały dopływ mangowo-animowych atrakcji — również na Facebooku.

A teraz zapraszamy do tekstu!
______________________

Jak tylko usłyszałam, że Waneko zajmie się wydawaniem Odrodzonej jako czarny charakter…, to nie byłam zbytnio zaskoczona. W końcu animowana adaptacja novelki (z sezonu anime Wiosna 2020), na której opiera się też manga, została dość dobrze przyjęta przez odbiorców. Zresztą, sama z niecierpliwością wyczekiwałam nowych odcinków, nie mogąc doczekać się kolejnych głup... Tzn. nierozważnych pomysłów głównej bohaterki, Catariny. No i oczywiście złotowłosej Marii, ale to już temat na osobny artykuł.

Jeśli jesteście ciekawi, czy za długi tytuł serii nie przerósł, aby formy nad treścią oraz jak wiele serc trzeba podbić do osiągnięcia pozytywnego zakończenia, to serdecznie zapraszam do lektury!

/Mia

Odrodzona jako czarny charakter w grze otome | Tom 1 | Odrodzona w świecie, gdzie zbyt długie nazwy serii wcale nie prowadzą do złej historii

#anime #animedyskusja #manga #otome #recenzja #popkultura #leniwapopkultura
szogu3 - Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Wam nową leniwczynię na naszej gałęzi P...

źródło: comment_1596565835owITwMT987zNB0oPnQlKcG.jpg

Pobierz
  • 2