1. Polecacie jakieś appki do czytania mangi? Używam Tachiyomi, ale tak trochę średnio, mimo reinstalli nie mogę dodać nowych katalogów, a te które mam, w przypadku bardziej niszowych tytułów są cholernie wybrakowane, poza tym często po prostu nie działają.
2. W ogóle na czym się teraz kolorowanki czyta? Póki co MangaPlus + MangaKatana i na chwilę obecną, nic lepszego nie znalazłem.

Ehh mangarock to był taki sztos, ale jak coś jest zbyt
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RatedR: Mangadex jest świetny. Nie tylko jeśli chodzi o samą stronę ale też i politykę odnośnie grup translacyjnych - jeśli ktoś sobie nie życzy by jego skanlacje się tam pojawiły to je usuwają. Bez porównania z masowymi agregatorami mającymi wywalone na te kwestie.
  • Odpowiedz
Jaki dobry serial #anime #manga polecisz?
Nie znam się na tym za bardzo, ale DB kocham od czasów RTL, podobaly mi się jeszcze Rycerze Zodiaku, One Punch Man i Fullmetal Alchemist
Co dalej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nerdheim.pl/post/recenzja-mangi-all-you-need-is-kill-na-skraju-jutra-tom-2/

Drugi i zarazem ostatni tom All You Need Is Kill to od początku do końca właściwie czysta, niczym nieskrępowana akcja. Owszem, i tu zdarzają się spokojniejsze chwile, ale są one takim odpowiednikiem znaków przestankowych, które oddzielają kolejne widowiskowe starcia od siebie. Jednak dokładnie tego potrzebowała właśnie ta manga, której cała fabuła zasadza się na prostej zagadce i epickich walkach, dostarczających takiej rozrywki, że czytelnik nie chce się oderwać od całości nawet
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-mangi-all-you-need-is-kill-na-skraju-jut...

źródło: comment_159587262279Tp918kU4gTDGLbi1qnvh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polećcie jakieś fajne mangi których bohaterowie są społecznymi wyrzutkami, mają problemy psychiczne bądź defekty uniemożliwiające im normalne funkcjonowanie. Wszelkiego rodzaju przegrywy, niepełnosprawni, socjopaci, NEET-y, ofiary bullyingu/mobbingu, niedoszli samobójcy etc. mile widziani. Gatunki dowolne, mogą być dramaty, komedie, romanse, również kombinacje tychże.

Z takich co już czytałem i mi się podobały: WataMote, Komi-san, Izumi Sumi, Koe no Katachi, Onanie Master Kurosawa.
NHK jakoś mi nie podeszło.
#animedyskusja #manga
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

❗️ Chodziła Wam po głowie ostatnio myśl: „Co ciekawego czytają leniwce?". A może chcielibyście porównać swoje odczucia po najnowszych tomach kilku serii? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedzieliście twierdząco, to mamy dobre wieści! Wracamy z kolejną odsłoną Manga Update!

Tym razem na tapet Kajetan wziął to, co Kajtki lubią najbardziej, czyli: jedzenie, superbohaterów i... jeszcze więcej superbohaterów.

W 17 odsłonie Manga Update zobaczycie:

szogu3 - ❗️ Chodziła Wam po głowie ostatnio myśl: „Co ciekawego czytają leniwce?". A ...

źródło: comment_1595788480VjV4dWve8qoxqULaWJ6g2o.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#manga #mangi #anime jako, że już kompletnie straciłem nadzieję na kolejny sezon no game no life to pomyślałem, że warto przeczytać w formie mangi, czy są tu jakieś wykopki co czytały i są w stanie polecić lub nie?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Skonczylem" calego #berserk. Teraz zabieram sie za Vagabond, a potem moze Claymore. Moze zle zaczalem, bo teraz bede mial o wiele wieksze oczekiwania wobec obu tych kolejnych tytulow, ale zobaczymy. Vagabond jak na razie chapter 33 i jest naprawde ciekawie.

#manga #mangowpis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szubidubiduba: Na pewno musze skonczyc Vagabond, a co do tego to zerkne. Mozliwe, ze wymienie na Claymore. Jedyne co mnie odstrasza w Claymore to wlasnie to, ze jest shounenem i klimat moze byc jednak o wiele inny.
  • Odpowiedz