Wszystko
Najnowsze
Archiwum

McRoyal
via Android- 1
#pytanie #pytaniedoeksperta #tablet #tablety #android #manga #komiks Poleci ktoś tani tablet do czytania mangi i oglądania filmów? Tak koło 300zl najlepiej.
https://gameplay.pl/news.asp?ID=123825
Mangowa poetycka nietuzinkowość. #recenzja #manga #waneko #komiks #komiksy #komiksnadzis
Mangowa poetycka nietuzinkowość. #recenzja #manga #waneko #komiks #komiksy #komiksnadzis
źródło: comment_15963612569RJCGMPFcFPKpwGhgIcloz.jpg
Pobierz- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

M1PH6_5
- 0
PS: włączać szybko vod i oglądać
- 13
Charakterystyczna maska stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów wyglądu Sango #codziennyinuyasha
169/365
#mangowpis #anime #manga #inuyasha #rumikotakahashi
169/365
#mangowpis #anime #manga #inuyasha #rumikotakahashi
źródło: comment_1596224272PLL7OSnp1JORoSFp2hSpmu.jpg
Pobierz- 1
1. Polecacie jakieś appki do czytania mangi? Używam Tachiyomi, ale tak trochę średnio, mimo reinstalli nie mogę dodać nowych katalogów, a te które mam, w przypadku bardziej niszowych tytułów są cholernie wybrakowane, poza tym często po prostu nie działają.
2. W ogóle na czym się teraz kolorowanki czyta? Póki co MangaPlus + MangaKatana i na chwilę obecną, nic lepszego nie znalazłem.
Ehh mangarock to był taki sztos, ale jak coś jest zbyt
2. W ogóle na czym się teraz kolorowanki czyta? Póki co MangaPlus + MangaKatana i na chwilę obecną, nic lepszego nie znalazłem.
Ehh mangarock to był taki sztos, ale jak coś jest zbyt
@RatedR: Mangadex jest świetny. Nie tylko jeśli chodzi o samą stronę ale też i politykę odnośnie grup translacyjnych - jeśli ktoś sobie nie życzy by jego skanlacje się tam pojawiły to je usuwają. Bez porównania z masowymi agregatorami mającymi wywalone na te kwestie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
Dużo więcej animacji i w dużo lepszej jakości, niż w każdym obecnym Shonenie. Udowodnijcie mi że się mylę.
#anime #shounen #animedyskusja #manga
#anime #shounen #animedyskusja #manga

- 4
@TimmiTimmiV2: Ok, boomer.
- 2
@TimmiTimmiV2:
To działa w drugą stronę, Ty masz nam udowodnić, że Twoja teza jest prawdziwa.
A poza tym byczq nie masz racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Udowodnijcie mi że się mylę.
To działa w drugą stronę, Ty masz nam udowodnić, że Twoja teza jest prawdziwa.
A poza tym byczq nie masz racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KulturowyKociolek: Z wszystkich mang Urasawy Pluto jest imo najslabsze. 20th CB > Monster > Billy Bat > Pluto
- 10
InuYasha zyskał uznanie czytelników między innymi dzięki pięknym i szczegółowym rysunkom Rumiko Takahashi #codziennyinuyasha
165/365
#mangowpis #anime #manga #inuyasha #rumikotakahashi
165/365
#mangowpis #anime #manga #inuyasha #rumikotakahashi
źródło: comment_15958747877j8eZ4N7CRhTohzkirlbyn.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@M1PH6_5: na tomik Berserka zawsze schodzi mi strasznie dużo czasu przez jak jest niesamowicie rysowany
- 0
https://nerdheim.pl/post/recenzja-mangi-all-you-need-is-kill-na-skraju-jutra-tom-2/
Drugi i zarazem ostatni tom All You Need Is Kill to od początku do końca właściwie czysta, niczym nieskrępowana akcja. Owszem, i tu zdarzają się spokojniejsze chwile, ale są one takim odpowiednikiem znaków przestankowych, które oddzielają kolejne widowiskowe starcia od siebie. Jednak dokładnie tego potrzebowała właśnie ta manga, której cała fabuła zasadza się na prostej zagadce i epickich walkach, dostarczających takiej rozrywki, że czytelnik nie chce się oderwać od całości nawet
Drugi i zarazem ostatni tom All You Need Is Kill to od początku do końca właściwie czysta, niczym nieskrępowana akcja. Owszem, i tu zdarzają się spokojniejsze chwile, ale są one takim odpowiednikiem znaków przestankowych, które oddzielają kolejne widowiskowe starcia od siebie. Jednak dokładnie tego potrzebowała właśnie ta manga, której cała fabuła zasadza się na prostej zagadce i epickich walkach, dostarczających takiej rozrywki, że czytelnik nie chce się oderwać od całości nawet
źródło: comment_159587262279Tp918kU4gTDGLbi1qnvh.jpg
PobierzPolećcie jakieś fajne mangi których bohaterowie są społecznymi wyrzutkami, mają problemy psychiczne bądź defekty uniemożliwiające im normalne funkcjonowanie. Wszelkiego rodzaju przegrywy, niepełnosprawni, socjopaci, NEET-y, ofiary bullyingu/mobbingu, niedoszli samobójcy etc. mile widziani. Gatunki dowolne, mogą być dramaty, komedie, romanse, również kombinacje tychże.
Z takich co już czytałem i mi się podobały: WataMote, Komi-san, Izumi Sumi, Koe no Katachi, Onanie Master Kurosawa.
NHK jakoś mi nie podeszło.
#animedyskusja #manga
Z takich co już czytałem i mi się podobały: WataMote, Komi-san, Izumi Sumi, Koe no Katachi, Onanie Master Kurosawa.
NHK jakoś mi nie podeszło.
#animedyskusja #manga
@HrabiaTruposz: weź zadzwoń chłopie na 116 111
- 11
@tobaccotobacco: Zadzwoniłem, powiedzieli że nie wiedzą nic o żadnych mangach
#jojosbizarreadventure #manga #mangowpis
Nie wiem co ten Araki brał robiąc zakończenie 6 części ale musiał być srogi towar
Nie wiem co ten Araki brał robiąc zakończenie 6 części ale musiał być srogi towar
- 7
❗️ Chodziła Wam po głowie ostatnio myśl: „Co ciekawego czytają leniwce?". A może chcielibyście porównać swoje odczucia po najnowszych tomach kilku serii? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedzieliście twierdząco, to mamy dobre wieści! Wracamy z kolejną odsłoną Manga Update!
Tym razem na tapet Kajetan wziął to, co Kajtki lubią najbardziej, czyli: jedzenie, superbohaterów i... jeszcze więcej superbohaterów.
W 17 odsłonie Manga Update zobaczycie:
✨
Tym razem na tapet Kajetan wziął to, co Kajtki lubią najbardziej, czyli: jedzenie, superbohaterów i... jeszcze więcej superbohaterów.
W 17 odsłonie Manga Update zobaczycie:
✨
źródło: comment_1595788480VjV4dWve8qoxqULaWJ6g2o.jpg
Pobierz- 0
Zaplusuj ten komentarz, jeżeli chciałbyś być wołany do naszych innych tekstów i podcastów (。◕‿‿◕。)
Polecam również obserwować tag - #leniwapopkultura i #mangaupdate
Polecam również obserwować tag - #leniwapopkultura i #mangaupdate
- 0
Zapraszamy! Co aktualnie czytacie? :D
@elf_pszeniczny @Richard0 @Clear @Farezowsky @MG78 @kolezka1 @pokey @mich_uj @Gaya_Deguchi @Shegis @17witcher @KaTtrrA @weasel @SweetStud @Neye @jPaolo2 @Blabladoro
@elf_pszeniczny @Richard0 @Clear @Farezowsky @MG78 @kolezka1 @pokey @mich_uj @Gaya_Deguchi @Shegis @17witcher @KaTtrrA @weasel @SweetStud @Neye @jPaolo2 @Blabladoro
- 7
Shippo bywa irytujący dla reszty zespołu, ale zazwyczaj nie wymaga pacyfikacji #codziennyinuyasha
164/365
#mangowpis #anime #manga #inuyasha #rumikotakahashi
164/365
#mangowpis #anime #manga #inuyasha #rumikotakahashi
źródło: comment_1595788062xpyX5VrcaXeEdQpSBWW7mS.jpg
Pobierz34
Podróż do przeszłości cz. 32 - źródła inspiracji dla serii Dragon Ball cz. 4

Witam w czwartej części o Dragon Ballu. W tej części zajmiemy się ostatnimi dwoma sagami Dragon Balla. Ciekawi Cię czym kierował się Toryiama przy tworzeniu swojego dzieła? Zapraszam do wpisu.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
https://popkulturowykociolek.pl/tasogare-otome-x-amnesia-recenzja-mangi/
Pozycja mająca już trochę lat na karku, nadal jednak warta uwagi. #recenzja #manga #komiks
Pozycja mająca już trochę lat na karku, nadal jednak warta uwagi. #recenzja #manga #komiks
źródło: comment_1595760558zI2cRkEcqNLtMjhh0iEjxK.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
Ma tyle lat, że możesz ją kupić tylko na allegro lub olx w "dobrym stanie, raz czytana".
- 1
@bzam: Słyszałem, że jeszcze ta manga https://myanimelist.net/manga/611/Bastard__Ankoku_no_Hakaishin?q=Bastard jest podobna do berserka, ale jak sprawdzałem sobie czy jest zakończona to zauważyłem, że Bastard!! jest na hiatusie od 2014 roku więc sam nie wiem czy brać się za to.
- 1
@szubidubiduba: Na pewno musze skonczyc Vagabond, a co do tego to zerkne. Mozliwe, ze wymienie na Claymore. Jedyne co mnie odstrasza w Claymore to wlasnie to, ze jest shounenem i klimat moze byc jednak o wiele inny.
- 10
konto usunięte via iOS
- 6

















