@flito: tak, przy czym zakładam, że nie jest to jakiś lakier akrylowy do kładzenia mokro na mokro, a te 4h to konkretny, a nie "przykładowy" czas (bo dla metody mokro na mokro przerwę liczylibyśmy w pojedynczych kwadransach, nie godzinach)
  • Odpowiedz
#remontujzwykopem #malowanie #remont
Nakleilem na ścianę taśmę niebieska do odcinania sufitu i ściany bocznej przed malowaniem, zauważyłem że prawie od razu po zdjęciu odrywa mi się razem z tynkiem maszynowym czy czymś co było wcześniej położone. Cienka warstwa ale jednak wymaga ponownie położenia gładzi i znakowania.na biało. Czy jest jakiś sposób aby zminimalizować skutki odrywania takiej taśmy od ściany, aby nie zerwać zbyt dużo wcześniejszego tynku.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłem sobie tydzień temu tą malarnię proszkową do firmy, ogólnie to jestem strasznie podjarany, przyjadą na montaż dużo szybciej niż myślałem, ale jest jeden problem. Z wyrobów, które sam produkuję i sprzedaje, to będzie może jedno, góra dwa nabicia pieca na tydzień. Trochę lipa, inwestycja na grube tysiące, która będzie stała. I tutaj pojawiam się z pytaniem: jest może tutaj ktoś kto siedzi w temacie i wie, jak wygląda sprawa robienia komuś
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StraconeZycie: na facebooku jest pełno grup z ogłoszeniami, albo się ogłaszasz że masz i czekasz aż się ktoś zgłosi, albo sam polujesz na ludzi którzy mają zapotrzebowanie na takie usługi. Często są to oferty na już więc też od razu pieniądz inny.

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mój pierwszy obraz namalowany gwaszem jakiś czas temu. Ogólnie jest na podstawie bardzo prostego, gotowego szkicu z bloku A4. Fajnie wyszły ostatnie piętra piramidy, jak oświetlone ostatnimi promieniami słońca, było to niezamierzone. Ta pomarańczowa plama za nią wygląda jak chmura oświetlona przez zachodzące słońce na tle różowego nieba. Niestety zepsułem obraz nakładając atrament (zdjęcie w komentarzu). Chciałem uzyskać efekt ryciny lub ewentualnie komiksu lub mangi, ale pióro na pompkę które znalazłem u
B.....y - Mój pierwszy obraz namalowany gwaszem jakiś czas temu. Ogólnie jest na pods...

źródło: comment_1612020015qtOfIPfqgbGecDSSqjRuDS.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Dumny jestem z tego jak to wyszło :D moje pierwsze, małe zlecenie malowania figurek ślubnych. Wyszły przecudnie i nie wiem czy je oddać :P na żywo wyglądają jeszcze lepiej, zdjęcia jakoś spłaszczają i ukrywają szczegóły które na żywo robią mega wrażenie.

#berbusiowycraft #chwalesie #malowanie #figurki #pokemon #pikachu #slub
Berbelucha - Dumny jestem z tego jak to wyszło :D moje pierwsze, małe zlecenie malowa...

źródło: comment_1610787010vRq01fc5sUiRDHPjLBcb2Y.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak naprawić pęknięcie sufitu? Mam dwa pęknięcia po 3metry . Jedno jest niezbyt głębokie wiec chce je uzupełnić masa naprawcza lt22 light a drugie jest podobne tylko wcześniej było zabezpieczone siatką która odchodzi i będzie ubytek po siatce. Pytanie czy zastosować inny sposób? Trzeba to pierw zagruntować?

2. Chce tez zamaskować przewody bab ścianie,jest jakiś dobry sposób na to oprócz kucia?

#remont #budownictwo #malowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uwagajadekamazem: jak chcesz mieć to zrobione raz na zawsze, to odkuj wszystko między łączeniem płyt do czysta, zagruntuj, wpuść między łączenie pianę niskoprężną. Jeżeli przerwa płyt jest zbyt mała, to akryl. Jak wyschnie to ze 3 warstwy flizeliny wklej na uniflotta, potem gładź, szlifowanie, grunt i malujesz.
  • Odpowiedz