Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry,
uczę się malować/rysować a drugą moją pasją są motocykle. Mogę prosić o opinie na temat mojego dzieła, które dzisiaj zrobiłem w pracy? Z góry dziękuję. I-iusz
Link: https://zapodaj.net/images/6a526c86c4918.png
#motocykle #motocykle125 #malowanie #rysowanie #paint
Kliknij
Dzień dobry,
uczę się malować/rysować a drugą moją pasją są motocykle. Mogę prosić o opinie na temat mojego dzieła, które dzisiaj zrobiłem w pracy? Z góry dziękuję. I-iusz
Link: https://zapodaj.net/images/6a526c86c4918.png
#motocykle #motocykle125 #malowanie #rysowanie #paint
Kliknij
źródło: comment_1629731250RWre3UsqmyGIBziQ4CbXhV.jpg
Pobierz- 6
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo długo nie mogłem uwierzyć, że to jest narysowane. Można pomylić z prawdziwością.
@AnonimoweMirkoWyznania: fajne ale nie rób więcej
Hej używacie jakiś zamienników farb do #modelarstwo ? Obecnie używam game color ale dycha za 17ml to ciutke dużo.
#warhammer40k #figurki #malowanie
#warhammer40k #figurki #malowanie
- 5
@NeonowyDemon: duzo? przeciez tego sie uzywa kropelke dwie :)
- 1
@ambro90: No to moja z gh. Też dopiero zaczynam malowanie. I jestem całkiem zadowolona jak na figurkę która ma 2,2cm
źródło: comment_16297947504FoYpqFTcmhed4xEOSIs7x.jpg
PobierzSiema Mirki, potrzebuję porady. Zauważyłem na dole pralki małą czarną plamę, przykucnąłem by się przyjrzeć, patrzę, rdza. Poskubałem farbę i okazuje się że przeżarło w cholerę blachy. Wygląda tak, że gdybym miał zeszlifować całą rdzę z blachy w tym miejscu blacha mogła by się skończyć... Co byście zrobili na moim miejscu? Reklamowali onegdaj hammerite do stosowania bezpośrednio na rdzę, ale wątpię żeby chodziło o taką jej ilość. Jakieś pomysły? Taki boczek w
źródło: comment_1629210662oQ0nkWFHqxrRB0oVKe1C3n.jpg
Pobierz@kaszelkonia prać, obserwować
- 2
@Issac: widzisz, gołej blachy może się okazać że tam nie będzie
- 1
@zle_sny_rabina
Dzięki jeszcze raz
Dzięki jeszcze raz
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ZawzietyRobaczek: agresywny ten marketing teraz się staje
@r102: ale rozumiesz że to jedna rozlewnia? Dębica, Mościckiego 23. Przyjdź kiedy i zapytaj o Marcina handlowca, pokażę Ci jak powstaje farba i czym różni się beckers od tikurilli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
Wymyśliłem sobie, że z racji przeprowadzki do nowego mieszkania zafunduję sobie obraz mamy kaczki.
Gdzie i kto mógłby wykonać reprodukcję (bez napisu oczywiście) i ile dać takiemu artyście, żeby cena była uczciwa dla obu stron? Wie może ktoś? XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#obrazy #sztuka #malowanie #asp #obraz #rekodzielo
Gdzie i kto mógłby wykonać reprodukcję (bez napisu oczywiście) i ile dać takiemu artyście, żeby cena była uczciwa dla obu stron? Wie może ktoś? XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#obrazy #sztuka #malowanie #asp #obraz #rekodzielo
źródło: comment_16288021334U7LD7DlYRQlvSd2EEnFiR.jpg
Pobierz- 4
@Cineczeq: Po pierwsze, chyba to gęś a nie kaczka. Po drugie, ten napis kompozycyjnie zamyka całość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cineczeq: Halo @kot_kustosz, podejmiesz się? xD
Pomalowałem sufit dwiema warstwami, ale jeszcze delikatnie przebija i chce pomalować jeszcze jedną warstwę. Pytanie brzmi czy trzecia warstwę malować prostopadle do poprzedniej czy równolegle do okna tak samo jak drugą warstwę? #remontujzwykopem #remont #malowanie
@kochamzapachnapalmu: prostopadle do okna, zaczynając od okna
- 1
@Rafalski45: czyli tak samo jak poprzednią?
Maluję ściany i sufity w domu, pytanie czy mogę pomalować pół sufitu, a innego razu drugie pół i żeby nie było przebić? Łączy mi się sufit w salonie i kuchni, a w salonie bałagan i nie mogę jeszcze pomalować xD
#pytanie #budownictwo #budujzwykopem #malowanie #remontujzwykopem
#pytanie #budownictwo #budujzwykopem #malowanie #remontujzwykopem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@przegryw_muszek: Ale ojciec mi mówił że mam przyjść siła wiesz Itp. Jeszcze na mnie mowil że darmozjad ehh
Mirasy pierwszej klasy. Chce pomalować drzwi od budynku gospodarczego. Jaka farba ro pomalować ? Znam procedurę ze trzeba wyczyścić, odtłuścić ale co potem? #diy #majsterkowanie #malowanie #dom
Komentarz usunięty przez autora
@ROCKNROLLLA: Jako podkład Agri-Corr a na wierzch chlorokauczuk obojętne jaki byle znanej firmy (Np Śnieżka albo Nobiles).
- 0
Hej remontowe mirki,
zrobiłem próbki kolorów na ścianie.
Dulux jest ok, trochę bardziej błyszczący i gładki w dotyku
Magnat jest bardziej matowy i w dotyku szorstki, porowaty.
Na Magnacie po przeciągnięciu palcem zostaje ślad wytarty / nabłyszczony / tłusty. Na Duluxie tego nie widać.
zrobiłem próbki kolorów na ścianie.
Dulux jest ok, trochę bardziej błyszczący i gładki w dotyku
Magnat jest bardziej matowy i w dotyku szorstki, porowaty.
Na Magnacie po przeciągnięciu palcem zostaje ślad wytarty / nabłyszczony / tłusty. Na Duluxie tego nie widać.
- 2
@pokpok: magnata ceramic szoruje w kuchni po smazeniu ryby gabka z plynem do naczyn
Zadnego sladu
Wczesniej mialem farbe lateksowa to zaraz slad zostawal wlasnie taki spolerowany swiecacy
Z tym ze magnat o ile pamietam potrzebuje prawie miesiaca na pelne utwardzenie
W pokoju dzieci mam teraz magnata, w salonie magnata i w kuchni tez magnata, kazde robione w innym czasie
Zadnego sladu
Wczesniej mialem farbe lateksowa to zaraz slad zostawal wlasnie taki spolerowany swiecacy
Z tym ze magnat o ile pamietam potrzebuje prawie miesiaca na pelne utwardzenie
W pokoju dzieci mam teraz magnata, w salonie magnata i w kuchni tez magnata, kazde robione w innym czasie
@pokpok:
Chyba próbki pomyliłeś, bo to dulux ma te cechy
Magnat jest bardziej matowy i w dotyku szorstki, porowaty.
Chyba próbki pomyliłeś, bo to dulux ma te cechy
#pytaniedoeksperta #malowanie #wykonczenia #remontujzwykopem
Znacie jakieś fajne wzorki żeby sobie pomalować na ścianie w pokoju!? (ʘ‿ʘ)
Znacie jakieś fajne wzorki żeby sobie pomalować na ścianie w pokoju!? (ʘ‿ʘ)
źródło: comment_162782882372QoLMvzqYePofCw78UFR5.jpg
Pobierz@goferek: a coś bardziej hetero?
- 2
- 103
- 15
@Gandalf_Rudy: no wcale XD
źródło: comment_16272207918algFoDSSYMxq3G0jmySHj.jpg
Pobierz- 8
- 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
@MathiasRaven: Działaj i nie zapomnij zapodać zdjęć po pomalowaniu, może zmobilizujesz tym mirasów-leniuchów do odświeżenia swoich ścian w piwnicach.
@MathiasRaven: i pamiętaj, taśma malarska, to taśma pedalska
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mirki macie jakieś rady jaka najlepsza farba matowa do klatek schodowych w bloku aby się nie ścierała. Jakie stawki z metra malowania przeważnie bierzecie za takie prace około 20 000m2 ? #budownictwo #malowanie #wykonczenia
- 1
@Amorfik: >20 tys m2
to ile tam macie tych klatek? śnieżka eko plus z bordowym wieczkiem - ta odporna na ścieranie (biała) a w kolorze to Tikkurila Optiva Satin Matt
to ile tam macie tych klatek? śnieżka eko plus z bordowym wieczkiem - ta odporna na ścieranie (biała) a w kolorze to Tikkurila Optiva Satin Matt
- 0
Z 20 klatek. Przeważnie malowaliśmy biurowce, ale klatki schodowe w blokach to są narażone na większą eksploatację więc stąd pytanie
Mireczki #remontujzwykopem #remont #malowanie
Potrzebna informacja na temat dobrych farb do mieszkania. Na pokładzie są dwa bomble i trzeci w drodze, więc musi być odporna na czyszczenie i kredki.
Poradzicie?
#pytanie #pytaniedoeksperta
Potrzebna informacja na temat dobrych farb do mieszkania. Na pokładzie są dwa bomble i trzeci w drodze, więc musi być odporna na czyszczenie i kredki.
Poradzicie?
#pytanie #pytaniedoeksperta
@soadfan Mogę z czystym sumieniem polecić Beckersa i Magnata Ceramic. Wprawdzie kosztują dużo, ale za to kryją średnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
@soadfan: Greinplast premium ceramiczna (pod mieszalnik okolo 1400 kolorów) lub gotowe kolory http://www.greinplastceramic.pl/
również polecam flugger dekso 5
Tutaj masz test farby greinplast https://www.youtube.com/watch?v=6xHkOeaUnYc
również polecam flugger dekso 5
Tutaj masz test farby greinplast https://www.youtube.com/watch?v=6xHkOeaUnYc































Pasowało by to najpierw zagruntować bo będzie zmiana koloru. Jaki grunt i farbę polecacie ?
Grunt to nie wiem, a farbę myślałem z beckersa albo ten nowy Dulux tytanowy czy jakiś.
#malowanie #farby #remont #remontujzwykopem #majsterkowanie