Czy ktos jeszcze zauwazyl zmiane smaku majonezu dekoracyjnego winiary? Kupilam teraz i myslalam ze jakis zepsuty ale smakuje teraz bardziej jak kielecki. Ma taki mocniejszy nusztardowy smak. Ktos sie z tym spotkal? #winiary #majonez #jedzenie #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gari90: Niech nikt mnie nie zrozumie zle. Kielecki jest dobry ale go nie uzywan bo dominuje smak w potrafie. Jak nagle winiary smakuje inaczej to pomyslalam ze zepsuty, a nie ze kielecki smakuje jak skisniety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#majonez #zdrowie #ciekawostka
UWAGA NA MAJONEZ WINIARY WYPRODUKOWANY PRZEZ AMERYKAŃSKA FIRMĘ NESTLE .DOPROWADZA DO RÓZNYCH PROBLEMÓW ZDRWOTNYCH .
W składzie oprócz standardowych składników majonezu jak olej rzepakowy, jaja, ocet, musztarda – (w jej składzie woda,gorczyca,ocet,sól,cukier,przyprawy,aromat), cukier, sól,przyprawy,kwas cytrynowy dorzucili E385 czyli sól wapniowo-disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego.
Przy nadmiernym spożyciu może dojść do dolegliwości jelitowych i uszkodzenia nerek (obserwowany krwiomocz). Częste spożycie przyczynia się także do zakłócenia równowagi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A w święta tradycyjnie bede o 16:45 wysłany po majonez. Zawsze jestem wysyłany po majonez. W tamtym roku kupiłem przed świetami zgrzewkę 12 sztuk a i tak pojechałem po majonez. Co jest nie tak? Musze w tym roku spojrzeć może rodzina smaruje choinki albo jest jakaś tradycja o której boja sie mi powiedzieć. Właściwie na Wielkanoc tez jeżdzę po majonez. Teraz tak siedzę i myśle ze jak jest sałatka to zawsze na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdyby to był kielecki albo kętrzyński...


@sgflt: to by go w makro nie było XD aczkolwiek nie wiem, czy czasem nie było kieleckiego. Zdjęcie w każdym razie zrobiłem dla koleżanki, która jest entuzjastką majonezu winiary.
  • Odpowiedz