Czy ktos jeszcze zauwazyl zmiane smaku majonezu dekoracyjnego winiary? Kupilam teraz i myslalam ze jakis zepsuty ale smakuje teraz bardziej jak kielecki. Ma taki mocniejszy nusztardowy smak. Ktos sie z tym spotkal? #winiary #majonez #jedzenie #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Harmonijka
- 1

Harmonijka
- 0
@Gari90: Niech nikt mnie nie zrozumie zle. Kielecki jest dobry ale go nie uzywan bo dominuje smak w potrafie. Jak nagle winiary smakuje inaczej to pomyslalam ze zepsuty, a nie ze kielecki smakuje jak skisniety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gari90
- 0
@Harmonijka: Byłem przekonany, że właśnie to miałaś na myśli, ale tak sobie chciałem poheheszkować ;-)
Przed wami niekwestionowany król majonezów, mojonez pomorski!
#oswiadczenie #jedzenie #jedzzwykopem #torun #wloclawek #bydgoszcz #grudziadz #majonez #gownoburza
#oswiadczenie #jedzenie #jedzzwykopem #torun #wloclawek #bydgoszcz #grudziadz #majonez #gownoburza
źródło: comment_HGh7i4SVbwyian4jgbttzmNTmTbbSqBW.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Willy666: pozdro dla babuni
- 1
@liqui6: za późno, zjedzony
źródło: comment_3y3KECTyjtvo0t5HE5TCRBNuoPlO15Q4.jpg
Pobierz- 1
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@fatziom: pig disgusting
konto usunięte via iOS
- 1
Mireczki poda ktos dobry przepis na majonez ? Robił ktoś kiedyś ?
Jedynym narzędziem jakim dysponuje to blender i mikser i dwie sprawne ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotowanie #gotujzwykopem #majonez
Jedynym narzędziem jakim dysponuje to blender i mikser i dwie sprawne ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotowanie #gotujzwykopem #majonez
- 2
@wielki_maly_czlowiek: masz blender to masz tu majonez w 2 minuty

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
- 4
Ustalmy raz na zawsze: najlepszy majonez na rynku to...?
#zapytajwykop #pytanie #swieta #majonez #kuchnia
#zapytajwykop #pytanie #swieta #majonez #kuchnia
- 1
@unknown_stranger: Kielecki
- 0
@unknown_stranger: Majo majo
#majonez #zdrowie #ciekawostka
UWAGA NA MAJONEZ WINIARY WYPRODUKOWANY PRZEZ AMERYKAŃSKA FIRMĘ NESTLE .DOPROWADZA DO RÓZNYCH PROBLEMÓW ZDRWOTNYCH .
W składzie oprócz standardowych składników majonezu jak olej rzepakowy, jaja, ocet, musztarda – (w jej składzie woda,gorczyca,ocet,sól,cukier,przyprawy,aromat), cukier, sól,przyprawy,kwas cytrynowy dorzucili E385 czyli sól wapniowo-disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego.
Przy nadmiernym spożyciu może dojść do dolegliwości jelitowych i uszkodzenia nerek (obserwowany krwiomocz). Częste spożycie przyczynia się także do zakłócenia równowagi
UWAGA NA MAJONEZ WINIARY WYPRODUKOWANY PRZEZ AMERYKAŃSKA FIRMĘ NESTLE .DOPROWADZA DO RÓZNYCH PROBLEMÓW ZDRWOTNYCH .
W składzie oprócz standardowych składników majonezu jak olej rzepakowy, jaja, ocet, musztarda – (w jej składzie woda,gorczyca,ocet,sól,cukier,przyprawy,aromat), cukier, sól,przyprawy,kwas cytrynowy dorzucili E385 czyli sól wapniowo-disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego.
Przy nadmiernym spożyciu może dojść do dolegliwości jelitowych i uszkodzenia nerek (obserwowany krwiomocz). Częste spożycie przyczynia się także do zakłócenia równowagi
@medykydem: Przecież jest napisane na słoiku, że to "Majonez dekoracyjny" - jak widać dosłownie
konto usunięte via Android
- 0
konto usunięte via iOS
- 3
A w święta tradycyjnie bede o 16:45 wysłany po majonez. Zawsze jestem wysyłany po majonez. W tamtym roku kupiłem przed świetami zgrzewkę 12 sztuk a i tak pojechałem po majonez. Co jest nie tak? Musze w tym roku spojrzeć może rodzina smaruje choinki albo jest jakaś tradycja o której boja sie mi powiedzieć. Właściwie na Wielkanoc tez jeżdzę po majonez. Teraz tak siedzę i myśle ze jak jest sałatka to zawsze na
- 0
- 0
@armatoramator: faktycznie, trzeba kupić zgrzewkę!
- 4
@Czarna_Kotka: to życzę powodzenia. Ja musze wprowadzić nowa strone i nowy oddział w firmie. Nie chce mi sie i mirkuje
9
Majonez domowy, zrób go sam! Czosnek&Chilli

Idą święta i lada dzień majonez stanie się nierozłącznym elementem naszej kuchni. Będziemy używać go to sałatek, śledzia, jaj i praktycznie do wszystkiego! D...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Kup mówili, nie pożałujesz, najlepszy majonez a tu rewelacji nie ma na dodatek jakiś taki kwaśny no nie wiem.
#majonez #gotujzwykopem #niepopularnaopinia
#majonez #gotujzwykopem #niepopularnaopinia
źródło: comment_sY7hY2l6iC4Twwz5KHHk3MUw9XhoqZpJ.jpg
PobierzMirki, jaki olej polecacie do zrobienia majonezu? Robiłem ostatnio na jakimś randomowym, nie najtańszym i w sumie spoko, ale może jest jakiś olej wyjebioza?
#gotujzwykopem #majonez
#gotujzwykopem #majonez
@bartek555: moja mama robi na kujawskim i zawsze wychodzi
a, masz rację :D w takim razie na rzepakowym też wychodzi :D
Takie tam z makro. 3 litrowe wiadro majonezu za 32 zł XD
#oswiadczenie #jedzenie #jedzzwykopem #majonez
#oswiadczenie #jedzenie #jedzzwykopem #majonez
źródło: comment_yijDVWyngeTW42GjjPRwMjF6zYJ8yRmh.jpg
Pobierz- 2
gdyby to był kielecki albo kętrzyński...
@sgflt: to by go w makro nie było XD aczkolwiek nie wiem, czy czasem nie było kieleckiego. Zdjęcie w każdym razie zrobiłem dla koleżanki, która jest entuzjastką majonezu winiary.


























