#niepopularnaopinia #gotujzwykopem #
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 47
Niedawno na wykopie był "test" majonezów klik. Jako polecany był majonez kielecki. Dosyć często go widywałem więc postanowiłem kupić. Cena minimalnie większa niż Winiary, więc nie tak źle. Byłby nawet smaczny gdyby nie nawalili do niego tyle octu. Wystarczy przyłożyć nos i wykręca w drugą stronę. Opinia kilku osób którym dałem do spróbowania. Wypróbuje inne polecane ale chyba nie będzie tak łatwo je zdobyć.
#niepopularnaopinia #gotujzwykopem #
#niepopularnaopinia #gotujzwykopem #
@Waldemar_Wpieldor: Tu jeszcze wyglądali normalnie w miarę...
@Waldemar_Wpieldor: Gdybym ich nie znał to w życiu bym nie pomyślał że tamta kobra i dzisiejszy koczkodan to jedna osoba xD
Najwyzsza pora zebys sama majonez zrobila
@JANUSZ_DEPRESJI: najgorszy majonez na rynku xD
Jak zrobić dobry dip a się nie narobić?
Trzy porcje majonezu i jedna porcja ketchupu. Dostajemy świetny dip do nachos, kurczaka w panierce a nawet można ładować do kanapek czy tortilli. Świetny smak a przyrządzanie łatwiejsze od herbaty.
#gotowanietomojapasja #ketchup #majonez
Trzy porcje majonezu i jedna porcja ketchupu. Dostajemy świetny dip do nachos, kurczaka w panierce a nawet można ładować do kanapek czy tortilli. Świetny smak a przyrządzanie łatwiejsze od herbaty.
#gotowanietomojapasja #ketchup #majonez
źródło: comment_XXmd2huIR3vfp93TnQmp3aRgbb6jyOL9.jpg
Pobierz- 2
@EpudWIcJuhc: Do tego jeden ząbek czosnku i szczypta ostrej papryki i mamy pyszny sos czosnkowy do pitcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@D3v0: jak dla każdego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@matildah: 600 plusów xd
- 4
@wczoraj: @Ashveso: @IspitOnYourGrave: w gratisie mleko jak się odbierze osobiście xDDD o mamo jak gniję xD
648
Majonez majonezowi nierówny. Który jest zatem najlepszy?

Smarujesz pomidorka majonezem, dodajesz cebulkę, wcinasz. Mniam. Ale który majonez, pod względem SKŁADU jest najlepszy? Obczajcie.
z- 384
- #
- #
- #
- #
34
Polski majonez w japońskich rękach

Japońska spółka producent majonezów Kewpie przejmuje spółkę Mosso Kwaśniewscy. Mosso to stworzona w latach 80-tych firma rodzinna, a jej podstawą są dwa główne zakłady położone na Mazowszu.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
Najlepszy majonez, a nie jakiś winiary czy inne kieleckie XD
Zamykam dyskusje, bo tu nawet nie ma co dyskutować
#popularnaopinia #majonez #takaprawda #oswiadczeniezdupy
Zamykam dyskusje, bo tu nawet nie ma co dyskutować
#popularnaopinia #majonez #takaprawda #oswiadczeniezdupy
źródło: comment_DeAgFAo34F6pD5uQJuuYFJIGq4zPiv8m.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@AncyMoon: dobrze klapie
- 5
Nigdy nie rozumiałem dlaczego amerykańcy hejtują majonez lecz miałem okazje skosztować tamtejszego majonezu i stwierdzam iż jest fuj.
Lubie polski #majonez
pozdrawiam
Lubie polski #majonez
pozdrawiam
źródło: comment_DwIncFC1FB5j83D9COVDsyTIfygYbRfP.jpg
Pobierz- 1
@panrurek: okreslił bym go kwaśnym, jednak próbowalem go w hotelu, a tam było pełno czarnoskinów.
@EmbargoNaBany No po prostu zdziwił mnie fakt hejtowania majonezu przez kogokolwiek. np. od prawdziwego polaka nigdy nie słyszalem żeby disował majonez. Dlatego musiałem samemu zbadać przyczynę nienawiści do majonezu.
Pozdrawiam cieplótko
@EmbargoNaBany No po prostu zdziwił mnie fakt hejtowania majonezu przez kogokolwiek. np. od prawdziwego polaka nigdy nie słyszalem żeby disował majonez. Dlatego musiałem samemu zbadać przyczynę nienawiści do majonezu.
Pozdrawiam cieplótko
@hlebak: Też by mnie to zdziwiło. Posiadam tajne dokumenty sugerujące, że pokarm bogów w mitologii greckiej - tzw. ambrozja - była wcale nie owocowym nektarem, a właśnie majonezem.
- 8
#bonzo #uszatylump #gonzo #klejnotmopsu #majonez
Witam witam. Ogunie zadam pytanie, ciekawe czy na to odpowiecie na to pytanie tego typu. Co było pierwsze ? Jajko czy kura? Czy kura-jajko? No ciekawy jestem jhak odpowiecie na to pytanie. Tacy cwani, wszystko wiecie. No zobaczymy czy odpowiecie na to pytanie. No? No i kto tutaj jest bystry, żeby zadać pytanie? No jestem ciekawy ile

- 2
- 5
- 1
@kovalski: raczej antyreklama ... ale i tak wolę kielecki:)
@Wayne_Schlegel: Kielecki to olej z łoctem.
- 2

Na fali Ketchupu w gorących, Mirki i Mirabelki mam pytanie. Kiedyś w budach z zapiekankami/hamburgerami można było dostać taki najbardziej siajski majonez świata :D Lali go z wielkiej butli i nie miał nic on wspólnego w smaku ani z normalnymi majonezami, ani z tymi niby butelkowymi co teraz leją. Ktoś coś wie co to było ? Przecież to był #nektarbogow
#kiciochpyta #ketchup #majonez #
#kiciochpyta #ketchup #majonez #
- 5
Majonez niby taki tuczący, ale parametry ma spoko i raczej mało się go bierze.
#dieta #jedzenie #jedzzwykopem #majonez #oswiadczenie
#dieta #jedzenie #jedzzwykopem #majonez #oswiadczenie
źródło: comment_cMbAb3eDdY0nI2kYjXmQwjASCor1qgL0.jpg
Pobierz- 13
@randomnickname: Majonez jest tylko jeden - Kielecki, reszta powinna się nazywać sosami majonezopodobnymi.
@randomnickname: Tylko pomorski.
źródło: comment_K8y4QP3xURBftkAKUrFbXRR5vXWAn2Tj.jpg
Pobierz- 0
@Gari90: Niech nikt mnie nie zrozumie zle. Kielecki jest dobry ale go nie uzywan bo dominuje smak w potrafie. Jak nagle winiary smakuje inaczej to pomyslalam ze zepsuty, a nie ze kielecki smakuje jak skisniety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Harmonijka: Byłem przekonany, że właśnie to miałaś na myśli, ale tak sobie chciałem poheheszkować ;-)






























Przeszukałem wszystkie możliwe majonezy i niestety jest więcej niż 10 marek majonezu, które się nie zmieszczą do ankiety.
1. Te subiektywnie mniej popularne, które wypadły z ankiety, ale na które możecie zagłosować poprzez opcje inny
Który majonez jest według ciebie najlepszy?