Który majonez najlepszy ? - to pytanie powraca na Mirko jak bumerang - ale ta ankieta jest chyba najlepiej przygotowaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeszukałem wszystkie możliwe majonezy i niestety jest więcej niż 10 marek majonezu, które się nie zmieszczą do ankiety.

1. Te subiektywnie mniej popularne, które wypadły z ankiety, ale na które możecie zagłosować poprzez opcje inny

Który majonez jest według ciebie najlepszy?

  • Majonez Babuni (Hellmann's) 13.5% (21)
  • Majonez Dekoracyjny (Winiary) 28.8% (45)
  • Majonez Kętrzyński (SPH ''Majonezy'') 6.4% (10)
  • Majonez Kielecki (WSP ''Społem'') 34.6% (54)
  • Majonez Napoleoński (Mosso) 5.8% (9)
  • Majonez Pomorski (Ocetix) 4.5% (7)
  • Majonez Stołowy (Motyl) 0.6% (1)
  • Majonez Tradycyjny (Roleski) 1.3% (2)
  • Majonez marki własnej sklepu 0% (0)
  • Inny majonez (napisz w komentarzu jaki) 4.5% (7)

Oddanych głosów: 156

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadłem większość majonezów, które dodałeś. Najlepszy jest dla mnie od zawsze kielecki, ale np. nigdy nie jadłem pomorskiego, a ponoć jest bardzo dobry. Jakby jakiś mirek mógł mi takowy wysłać, to byłbym wdzięczny. Oczywiście pokryje wszystkie koszty tej operacji. Zapraszam na pw.
  • Odpowiedz
Niedawno na wykopie był "test" majonezów klik. Jako polecany był majonez kielecki. Dosyć często go widywałem więc postanowiłem kupić. Cena minimalnie większa niż Winiary, więc nie tak źle. Byłby nawet smaczny gdyby nie nawalili do niego tyle octu. Wystarczy przyłożyć nos i wykręca w drugą stronę. Opinia kilku osób którym dałem do spróbowania. Wypróbuje inne polecane ale chyba nie będzie tak łatwo je zdobyć.
#niepopularnaopinia #gotujzwykopem #
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panrurek: okreslił bym go kwaśnym, jednak próbowalem go w hotelu, a tam było pełno czarnoskinów.

@EmbargoNaBany No po prostu zdziwił mnie fakt hejtowania majonezu przez kogokolwiek. np. od prawdziwego polaka nigdy nie słyszalem żeby disował majonez. Dlatego musiałem samemu zbadać przyczynę nienawiści do majonezu.

Pozdrawiam cieplótko
  • Odpowiedz
#bonzo #uszatylump #gonzo #klejnotmopsu #majonez

Witam witam. Ogunie zadam pytanie, ciekawe czy na to odpowiecie na to pytanie tego typu. Co było pierwsze ? Jajko czy kura? Czy kura-jajko? No ciekawy jestem jhak odpowiecie na to pytanie. Tacy cwani, wszystko wiecie. No zobaczymy czy odpowiecie na to pytanie. No? No i kto tutaj jest bystry, żeby zadać pytanie? No jestem ciekawy ile
Urtah - #bonzo #uszatylump #gonzo #klejnotmopsu #majonez

 Witam witam. Ogunie zadam...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

też mieszacie sobie?

#jedzenie #musztarda #ketchup #majonez

Jaka mieszanka jest najlepsza?

  • Ketchup + majonez (ketchonez) 34.9% (22)
  • Ketchup + musztarda (ketcharda) 30.2% (19)
  • Musztarda + majonez (musztardonez) 6.3% (4)
  • inne/nie mieszam bo kto miesza ten rzyga tęczą 28.6% (18)

Oddanych głosów: 63

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na fali Ketchupu w gorących, Mirki i Mirabelki mam pytanie. Kiedyś w budach z zapiekankami/hamburgerami można było dostać taki najbardziej siajski majonez świata :D Lali go z wielkiej butli i nie miał nic on wspólnego w smaku ani z normalnymi majonezami, ani z tymi niby butelkowymi co teraz leją. Ktoś coś wie co to było ? Przecież to był #nektarbogow
#kiciochpyta #ketchup #majonez #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur1792: kielecki ma zbyt intensywny smak i często przez to nie czuć smaku potrawy :>
Nie twierdzę, że jest zły, ale nie do wszystkiego się nadaje..
  • Odpowiedz
Czy ktos jeszcze zauwazyl zmiane smaku majonezu dekoracyjnego winiary? Kupilam teraz i myslalam ze jakis zepsuty ale smakuje teraz bardziej jak kielecki. Ma taki mocniejszy nusztardowy smak. Ktos sie z tym spotkal? #winiary #majonez #jedzenie #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gari90: Niech nikt mnie nie zrozumie zle. Kielecki jest dobry ale go nie uzywan bo dominuje smak w potrafie. Jak nagle winiary smakuje inaczej to pomyslalam ze zepsuty, a nie ze kielecki smakuje jak skisniety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz