Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie było ataku wilka na grzybiarza!
@Takiseprzecietniak: Jak nie? później odleciała czarownica na miotle, a Czerwony Kapturek zrobił kanapki na kolację.
- 2
@zuligarson: jeśli to dotyczy gdańska to obciągają
- 1
@zuligarson: Generalnie tak. Załatwiają transport naziemny i / lub ew. hotel na swój koszt. Mój brat pracował kiedyś w hotelu obok lotniska i od czasu do czasu mieli "nielotów" do zakwaterowania i nakarmienia.
- 0
35
Pielęgniarka i student z Lublina masowo uwodzili kobiety.

Podawali się za amerykańskich generałów lub inżynierów. Wyłudzali pieniądze od poznanych w necie kobiet. Śledczy szacują, że na działalności dwojga Nigeryjczyków ofiary straciły blisko 2 mln zł. Chukwudi I. studiował pielęgniarstwo. Idowu A. pracowała jako pielęgniarka w jednym z lubelskich szpitali
z- 7
- #
- #
- #
- #
435
Stomatolog usiłował zgwałcić 24-letnią pacjentkę. Kobiecie udało się uciec

Do tymczasowego aresztu trafił 51-letni stomatolog z Lublina. Mężczyzna w trakcie zabiegu dentystycznego dopuścił się ingerencji w sferę intymną
z- 103
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Hej,mam do sprzedania laptopa Lenovo Legion Y540 w stanie idealnym. Laptop ma 17,3 cala ekran. Procesor to Intel I7 9generacja 9750HF. Ma wbudowany RAM 32gb więc jest na sprawny przy programach graficznych, programowaniu czy grach. Grafika to Nvidia Geforce RTX 2060. Pojemność wynosi 1000gb HDD i 256 gb SSD. Laptop posiada jeszcze 10 miesięcy gwarancji. Jeśli byłby ktoś zainteresowany lub miał jakieś pytania zapraszam do kontaktu na priv.
Lokalizacja: Lublin
#laptopy
Lokalizacja: Lublin
#laptopy
- 28
MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE
W tabeli prezentowane są maksymalne temperatury dobowe oraz ich odchylenia od średnich dobowych temperatur maksymalnych z okresu 1966-2000.
Tag do obserwowania lub czarnolistowania: #monitorujemyocieplenie
Dzięki wszystkim za obserwowanie tagu i plusowanie! wpisów :)
W tabeli prezentowane są maksymalne temperatury dobowe oraz ich odchylenia od średnich dobowych temperatur maksymalnych z okresu 1966-2000.
Tag do obserwowania lub czarnolistowania: #monitorujemyocieplenie
Dzięki wszystkim za obserwowanie tagu i plusowanie! wpisów :)
źródło: comment_1629094276OaGgrryz3qIu3uCWLdbgl0.jpg
Pobierz- 7
- 17
Plusujących ten komentarz zawołam do kolejnego wpisu :)
źródło: comment_1629094303rpJA5XykzRZFDvHQ2sC1Ks.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@MissN0b0dy: na Czechowie coś próbuje grzmieć i ciemna chmura, ale co z tego będzie to nie wiadomo
@MissN0b0dy: blin
#lublin
Biedronka na Sawy dziś otwarta?
Biedronka na Sawy dziś otwarta?
@07zglosSie: Tak
@MissN0b0dy: na bank otwarte. Niech idzie
Nie chcę nic mówić ale coś grzmi, na szczęście przejdzie bokiem
#lublin
#lublin
Elo, czynne to dzisiaj są jakieś pakernie?
#lublin
#lublin
Najbardziej lewicowe miasto to:
- Warszawa 43.4% (236)
- Kraków 3.5% (19)
- Łodź 4.6% (25)
- Wrocław 9.6% (52)
- Poznań 24.3% (132)
- Gdańsk 6.6% (36)
- Szczecin 3.1% (17)
- Bydgoszcz 1.7% (9)
- Lublin 2.0% (11)
- Katowice 1.3% (7)
Co można robić dzisiaj w #lublin ? Jesteśmy pierwszy raz a akurat kombo niedziela + święto.
@Krall: w skansenie się dzisiaj dużo dzieje, są jakieś pokazy. Oprócz tego spacer po starym mieście np...
- 1
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pytanko, gdzie mogłabym pozbyć się ósemki na NFZ?
I czy działa dziś jakiś dentysta, bo mi dziąsło okrutnie spuchło i w ciul boli.
#lublin #kiciochpyta
I czy działa dziś jakiś dentysta, bo mi dziąsło okrutnie spuchło i w ciul boli.
#lublin #kiciochpyta
- 3
Szanuję Lublin, że połaczyli plac zabaw z lodowiskiem, przez co jest wykorzystywany cały rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps
to plac zabaw, na tym słynnym osiedlu gdzie kombajn n--------a :)
https://goo.gl/maps/1B6ZzP18teYZ7rFw6
#heheszki #lublin #polska
ps
to plac zabaw, na tym słynnym osiedlu gdzie kombajn n--------a :)
https://goo.gl/maps/1B6ZzP18teYZ7rFw6
#heheszki #lublin #polska
źródło: comment_1628926280v45j8XHgZoOcZZy2G3wRyC.jpg
PobierzGdzie w Lublinie kupię cała sagę Pieśni lodu i ognia w twardej oprawie?
#got #graotron #gameofthrones #lublin
#got #graotron #gameofthrones #lublin
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@hawat: Kurła, ale żeby nawet z McDonalda nie dało się zamówić xD
@Pan_Gargamel: Właśnie jadłem z Habiby dzisiaj i było mocno średnie
@Pan_Gargamel: Właśnie jadłem z Habiby dzisiaj i było mocno średnie
@Sqbfd niestety zawsze tak było. Po północy nagle wstrzymanie dostaw z każdej knajpy.




























#lublin #burza