@zuligarson: Generalnie tak. Załatwiają transport naziemny i / lub ew. hotel na swój koszt. Mój brat pracował kiedyś w hotelu obok lotniska i od czasu do czasu mieli "nielotów" do zakwaterowania i nakarmienia.
  • Odpowiedz
Hej,mam do sprzedania laptopa Lenovo Legion Y540 w stanie idealnym. Laptop ma 17,3 cala ekran. Procesor to Intel I7 9generacja 9750HF. Ma wbudowany RAM 32gb więc jest na sprawny przy programach graficznych, programowaniu czy grach. Grafika to Nvidia Geforce RTX 2060. Pojemność wynosi 1000gb HDD i 256 gb SSD. Laptop posiada jeszcze 10 miesięcy gwarancji. Jeśli byłby ktoś zainteresowany lub miał jakieś pytania zapraszam do kontaktu na priv.
Lokalizacja: Lublin
#laptopy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE

W tabeli prezentowane są maksymalne temperatury dobowe oraz ich odchylenia od średnich dobowych temperatur maksymalnych z okresu 1966-2000.

Tag do obserwowania lub czarnolistowania: #monitorujemyocieplenie
Dzięki wszystkim za obserwowanie tagu i plusowanie! wpisów :)
Matt_888 - MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE

W tabeli prezentowane są maks...

źródło: comment_1629094276OaGgrryz3qIu3uCWLdbgl0.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Które miasto jest waszym zdaniem najbardziej lewicowe (dla prawaków - najbardziej lewackie), przyjazne LGBT i ludziom o innym kolorze skóry / o innej religii / z innych kręgów kulturowych?

#neuropa #4konserwy #warszawa #krakow #lodz #wroclaw #poznan #gdansk #szczecin #bydgoszcz #lublin #katowice

Najbardziej lewicowe miasto to:

  • Warszawa 43.4% (236)
  • Kraków 3.5% (19)
  • Łodź 4.6% (25)
  • Wrocław 9.6% (52)
  • Poznań 24.3% (132)
  • Gdańsk 6.6% (36)
  • Szczecin 3.1% (17)
  • Bydgoszcz 1.7% (9)
  • Lublin 2.0% (11)
  • Katowice 1.3% (7)

Oddanych głosów: 544

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co można robić dzisiaj w #lublin ? Jesteśmy pierwszy raz a akurat kombo niedziela + święto.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko, gdzie mogłabym pozbyć się ósemki na NFZ?
I czy działa dziś jakiś dentysta, bo mi dziąsło okrutnie spuchło i w ciul boli.

#lublin #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@carver: Polecam księgarnię techniczną obok placu litewskiego. Nawet jeżeli nie będą mieć to ściągną od ręki. Jeżeli delikatnie poprosisz dostaniesz też rabat.
  • Odpowiedz