Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko387
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Informacje

    Informacje
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Ukraina

    Ukraina
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

Wpis z mikrobloga

Skopiuj link

Skopiuj link
niedzwiedzmis
niedzwiedzmis
23.10.2021, 11:33:06 via Android
  • 7
#lublin
Pobierz
źródło: comment_16349887869SmTHi7BQqAScHsJuT8mQY.jpg
  • elf_pszeniczny
  • camaro96
  • Primus_inter_pares
  • szzzzzz
  • bakayarou
  • +2 innych
  • 6
Exevo_gran_mas_flam
Exevo_gran_mas_flam
23.10.2021, 12:11:56
  • 5
@niedzwiedzmis: troche wstyd chwalic sie uczestnictwem w takim wydarzeniu
  • trzymaj_fason
  • Barto_0
  • yung_jaspis
  • 1950M
  • konto usunięte
niedzwiedzmis
niedzwiedzmis
23.10.2021, 12:15:27 via Android
  • 4
@Exevo_gran_mas_flam a to dlaczego?
  • piant
  • p0l0ck
  • HamsterPL
  • Cukrzyk2000
1950M
1950M
23.10.2021, 16:21:02 via Android
  • 0
@niedzwiedzmis jeszcze pytasz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
szzzzzz
szzzzzz
23.10.2021, 17:09:24 via Android
  • 1
@Exevo_gran_mas_flam wstyd to wychować takiego osobnika jak ty
  • niedzwiedzmis
niedzwiedzmis
niedzwiedzmis
23.10.2021, 20:03:28 via Android
  • 0
@Exevo_gran_mas_flam wstyd to być #!$%@? pisowcem - zakałą narodu, wstydem dla własnych dzieci.
Exevo_gran_mas_flam
Exevo_gran_mas_flam
24.10.2021, 09:16:12
  • 0
@szzzzzz: AŁA. RANISZ MOJE UCZUCIA. BOLI

Aktywne Wpisy

Majonezowy-fejm22
Majonezowy-fejm22 +85
4 godz. i 29 min temu
RED IS BAD, producent Polskiej odzieży patriotycznej wypuszcza limitowaną serię koszulek ,,Keep calm and f**k Stepan Bandera ", ,,Ludobójstwo Wołyńskie " Zamówienia można składać wyłącznie do 16.07.2023 (po tej dacie produkt znika ze sklepu). Wysyłka zamówień rozpocznie się od 26.07.2023. Cały dochód z koszulki zostanie przeznaczony na budowę pomnika ofiar ludobójstwa wołyńskiego na Powązkach Wojskowych w Warszawie, o który stara się Stowarzyszenie "Wspólnota i Pamięć". #neuropa #ukraina #polska #historia #wolyn #ludobojstwo
Pobierz
źródło: Bandera-1

71 odpowiedzi

Sudice
Sudice +6
4 godz. i 18 min temu
Moja mama umarła miesiąc temu, czuje się z tym okropnie to była moja najlepsza przyjaciółka, wsparcia od swojego chłopaka mam zero, jeszcze wypomial mi jaka to ja nie jestem że mam depresję i powinnam iść się leczyć ja tylko ją miałam bo on całe życie mnie zawodzi, całe życie sprawia mi ból, mówi żebym znalazła koleżanki nie pisze do koleżanek i dlatego mi smutno po śmierci mamy według niego w dodatku w

29 odpowiedzi

Pokaż więcej

Aktywne Znaleziska

Powstanie Rada NATO-Ukraina. Jest zapowiedź Stoltenberga
57
Dwie ofiary nożownika we Wrocławiu. Napastnikowi grozi dożywocie - RMF 24
90
Ks. Isakowicz-Zaleski z transparentem ws. rzezi wołyńskiej. Zjawiła się policja
153
Jak PiS gra(ł) tematem uchodźców
169
Mejza przejeździł za nasze 130 tys. zł. Loty, taksówki, kilometrówka...
73
Pokaż więcej

Popularne tagi

  • #przegryw
  • #danielmagical
  • #ukraina
  • #mecz
  • #polska
  • #famemma
  • #wojna
  • #rosja
  • #polityka
  • #heheszki
  • #ciekawostki
  • #f1
  • #wykop
  • #kononowicz
  • #swiat
  • #patostreamy
  • #bekazpisu
  • #pytanie

Wykop © 2005-2023

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl