@2906518: na targu na wilenskiej jest sklep zielarski. Mają nawet spory wybor w miarę dobrych cenach. Nie słuchaj rad Mirasow powyżej, bo 500 g paczka CBSe w Leclercu potrafi kosztować ponad 40 zlotych, podczas gdy w necie kosztuje 16.
  • Odpowiedz
21 kwietnia – równolegle z amerykańską premierą – do polskich kin trafi nowy film Ariego Astera „Bo się boi” z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Dzień wcześniej, 20 kwietnia, odbędą się specjalne pokazy przedpremierowe filmu w prawie 100 kinach w całej Polsce!

„Bo się boi” to szalona, szokująca i nieodparcie śmieszna czarna komedia o tym, jak pokonać lęk, wziąć życie w swoje ręce i stać się bohaterem własnej historii. Twórca kultowych „Dziedzictwo.
GutekFilm - 21 kwietnia – równolegle z amerykańską premierą – do polskich kin trafi n...

źródło: bo_sie_boi_16x9

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damianooo_421: najlepiej samemu kolego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale serio nie mam najlepszego zdania o detailerach. Zymol titanium polezal mi może miesiąc. Nakladalem sam to przejechał zimę ;) wpadaj na kosmetykaaut.pl poskłada się coś.
Fajny wosk puszka 100pln nawet. Cleaner szampon jakieś pierdoły pewnie bardzo oszczędnie to się w 300pln zmieścisz
  • Odpowiedz
#lublin #airbnb potrzebuję noclegu dla 3 osób z soboty na niedzielę blisko centrum. może ma ktoś coś sprawdzonego za małe pieniądze?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin Mirek szukał elektronika od HiFi w Lublinie. Ja też szukam. Jak znajdziesz daj znać
Szukam też twojego postu ale nowy wypok facepalm (ʘʘ)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj człowiek dowiedział się, że Rzeszów jest lepszy od Lublina, bo ma Starbucksa. Autentyczny komentarz na profilu Żuka dotyczącego otwarcia biura PwC w Lublinie.

ps. @ondraszek A ty wiesz, że przedłużenie LL80 to wg aktywistów wymóg dla stadionu żużlowego i dlatego robią "autostradę"? Kij, że za komuny droga planowana :P

#lublin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@TheDarkSideOfTheMoon: problemem jest to, że zmienili przebieg trasy zielonej i odłożyli w czasie budowę drogi pod lasem. Ta droga aż się prosi, jest miejsce zostawione, bo też planowana za komuny, odciąży JP2, wyjazdy z osiedli i ułatwi komunikację, bo ludzie będą mieli bliżej do przystanków - Bursztynowa jest za wąska. Ale odłożyli ją w czasie, bo aktywisci, drzewa itd. Kij, że Filaretów zbudowana w myślą o tej drodze, tak samo
  • Odpowiedz
Może i na polanie na Rurach nie ma zbyt wielu ławek czy pozasdzanych pięknych krzewów, za to, w pobliżu mamy takie o to dzieło sztuki.
Ciekawe ile to kosztowało. Mniej czy więcej niż 200k? I jaki jest stopień pokrewieństwa beneficjenta z władzami miasta?
#lublin
a.....e - Może i na polanie na Rurach nie ma zbyt wielu ławek czy pozasdzanych piękny...

źródło: IMG_20230326_190156730

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach