Cześć,
przymierzam się do kupna mieszkania (a raczej dziury w ziemi ( ͡° ͜ʖ ͡°)) w Lublinie w stanie deweloperskim, tak do 45m (na więcej mnie nie stać), zależy mi na ostatnim piętrze (żeby mi nikt nie tupał nad głową) i chciałem się was poradzić.
W jakim regionie powinienem się rozglądać? Znajomi poradzili, żeby unikać Tatarów, Bronowic, Felinu, Kośminek, LSM. Polecają natomiast Czechów i Ponikwoda.
Kolejna sprawa, z
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pojzon: Na razie nic tam jeszcze nie ma. Kwestia ile będzie bloków na działce i w jakiej będa od siebie odległości chyba że mieszkanie w skrajnym bloku gdzie masz gw że nic Ci przed oknem nie powstanie. Były już działki obiecujący a zrobili takie odległości że możesz sąsiadowi w sądnim bloku na kiju coś podać.

Lokalizacyjnie wojtasa tez jest ok, bo rzut beretem ekspresówka więc dobre połączenie aby nie stać
  • Odpowiedz
Hej,
czy ktoś z tagu #perfumy mieszkający w #lublin wie gdzie kupię taką małą butelkę z atomizerem?
Chciałem sobie odlać swoje perfumy na kilkudniowy wyjazd żeby nie wieźć całego flakonu ale ani Rossmann ani allegro nie ma nic dostępnego w Lublinie :(
A może ktoś poratuje ze swoich zapasów?
PanDanda - Hej, 
czy ktoś z tagu #perfumy mieszkający w #lublin wie gdzie kupię taką ...

źródło: temp_file4856443445670574642

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo #lublin czy rolnik z polem między blokami na Jantarowej skosił już zboże, będę u was i chyba się tam wybiorę do najsławniejszego miejsca w Lublinie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie w Lublinie mogę wydrukować zdjęcia z pendrive’a na papierze fotograficznym? Najlepiej nieco większe niż standardowe 10x15.

#lublin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@SuperBasshunters: @BarkaMleczna @dominowiak ostatecznie zrobiłem na stacji w MPWiK na Zemborzyckiej, dają voucher na darmowe mycie na myjni u nich ~30zł ("półautomatyczna", pracownik czuwa i ogarnia wstępne mycie - a to jedna z lepszych w Lublinie, miękkie szczotki etc - myłem tam wiele razy to wiem co mówię :D). Przegląd spoko, sprzęt też raczej nowy więc polecam. Zostawiam dla potomnych post ( )
  • Odpowiedz
Tak kiedyś wyglądała Głęboka. Dokładnie to lata 60. W tle bloki na Pana Tadeusza, skrzyżowanie z Sowińskiego, po prawej Raabego. Po lewej jeszcze nie ma bloków na os. Piastowskim.

W sumie się zastanawiam dlaczego odrazu nie włączyli Filaretów w Sowińskiego. W dzisiejszych czasach już tego nie zrobią, bo będzie krzyk o drzewa :P

#lublin
Pituch - Tak kiedyś wyglądała Głęboka. Dokładnie to lata 60. W tle bloki na Pana Tade...

źródło: lublin

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nokimochishii: poczytaj jak ten zalew był robiony. Miał być elegancko podkopany, ale towarzyszowi Gierkowi terminy się nie spinały żeby być na otwarcie, więc zalali łąki i w najgłębszym punkcie przez to masz chyba 2 metry. Towarzysz był co prawda na otwarciu ale kolejne kryzysy sprawiły że praktycznie nie wybudowano planowanej infrastruktury, więc wyszedł taki potworek, bez ani poważnego zalewu, ani niczego ciekawego dookoła. A ten basen betonowy co jest z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wystarczy wiecej zarabiac, albo pozostac na peryferiach. Nie da sie miec super lokalizacji w centrum dobrej cenowo, bo kazdy pragnie miec jak najdogodniejsze miejsce zycia, a ilosc lokali w danym regionie jest ograniczona. Jesli wlasciciele podnosza czynsz o 100, 200, czy 300 zl i nadal sa chetni, to czemu tego nie robic? Mozesz wiecej zyskac i odsiac czesc kandydatow. A jakas empatia? W tym kraju kazdy kazdego rucha i podklada
  • Odpowiedz