#microsoft to się chyba nigdy nie nauczy jak robić aktualizacje. Po to jest "aktualizacja" w ustawieniach systemu, aby wszystko się aktualizowało. Jednak nie, trzeba wejść do MS Store, aby zaktualizować aplikacje które przez ich własny sklep były zainstalowane. I teraz muszę czekać nie wiem nawet ile, aby zakutalizowało się ileś dodatkowo aplikacji, bo nie jestem w stanie wybrać tej którą chcę zaktualizować, a resztę później.
Jak jak uwielbiam #linux
Jak jak uwielbiam #linux




















Przeniosłem
Inna rzecz to szybkie bootowanie poprzez uruchamianie usług równolegle nie jest dla mnie powodem, aby używać systemd. Akurat takie rozwiązania ma nie tylko systemd, to raz. Dwa, bootowanie nie jest
Jedną z największych różnic między Linuksem a FreeBSD jest brak systemd. Dyskusja o nim jak najbardziej pasuje do tego tematu. Poza tym jako osoba, która nie zna się na tradycyjnych initach myślałem, że dowiem się jakie mają zalety w porównaniu do znanego przeze mnie systemd od osoby, która je dobrze zna.