Wpis z mikrobloga

Wiecie może o co chodzi? Bo Botland sprzedaje Raspberry Pi 4B 1GB RAM w cenie 190 zł.


@szokiniedowierzanie: bo to jakaś ultrabieda wersja, jak 4B wychodziło to miało być tylko 2/4/8GB ram, a tu z racji absurdalnych cen itp - puścili skądś 1GB... Niby jest taniej,ale jak ktoś jest świadomy i wie co robi -to fajnie. A wiele starszych softów/firmware krojonych na 4B z założeniem "pewnie będzie conajmniej te 2GB, a
@fervi taka była moja pierwsza myśl, że dlatego bo 1GB RAM. Tylko, że nie udało mi się znaleźć w polskich sklepach nawet takiej wersji dostępnej, a jak już znalazłem to miała cenę około 500 zł xDD.
Więc nie wiem czy jeszcze jakiś kruczek nie kryje się w tym, że w Botland ten RPi jest dostępny.

@hrumque a to nie jest czasem tak, że najpierw ta wersja była dostępna, później wycofali, a następnie
To że akurat dzień po tym jak wstawiłem ten wpis na wypok to pewnie tylko przypadek. :))


@szokiniedowierzanie: tak, bo tydzień temu tez na pepperze był wrzucany - tam trochę większe społeczeństwo kupowaczy "bo tanio" chyba...