Wpis z mikrobloga

Belabox tj streaming 1080P i bonding LTE uruchomiony :)

Belabox zainstalowany na Nvidia Jetson nano 4gb ram + karta wifi intel, do tego camlink 4k oraz Sony action cam A3000, jeden modem usb huawei, drugie łącze tethering przez wifi do iPhone 8plus.
Bramka SRTLA posadzona na raspberry pi 3b (ubuntu serwer + kompilacja srtl relay z belabox), wykorzystuje swoje łącze.
Dojdzie do tego OBS Studio na laptopie z konfiguracja automatycznej zmiany scen przy zaniku transferu zamiast "zawieszania" obrazu

Z problemów to powerbanki, podają dość niskie napięcie, potrzebował bym czegoś co ma na wyjściu 5.25 lub 5.5V żeby jetson nie szalał a kamerka Sony bez problemu się włączała

#linux #ciekawostki #majsterokowanie #stream #twitch
Pan_Slon - Belabox tj streaming 1080P i bonding LTE uruchomiony :)

Belabox zainstalo...

źródło: belabox

Pobierz
  • 7
@Pan_Slon: Mam podobny zestaw. m1, kamerka, jetson, powerbank do jetsona i do m1 (baseusy 65 i 20w), modem huawei, camlink. Jak wszystko dobrze się poustawia to śmiga bez problemu. Warto poustawiać kilka scen w zależności od bitrate'u, żeby były płynne przejścia.
Tak z ciekawości, ile Cię wyniosło złożenie takiego zestawu? W zeszłym roku był problem z dostępnością tych kamerek i m1 przez co ceny poszły mocno w górę. Wtedy wyszło w
  • 1
@Bitszkopt: jetson 772 zł, kamerka 850zł, modem 75zł, plus jakieś ~200 zł na duperele, camlinka miałem, pewnie 2 tys przekroczę łącznie.

Tak teraz będę się zabierał za OBS, chciałem to postawić na macbook z m1 ale kurcze natywnie wszystko pod intel/windows przez co dwa razy więcej zabawy mam i chyba jakiś komputerek z win uruchomie bo będzie szybciej