Narzedzia firmy Parkside z Lidla... Sporo osób je ma ,niektórzy bardzo chwalą inni zaś strasznie na nie psioczą ale każda ze stron trochę prawdy o nich dostarcza... Ale serwis to istna rewelacja i tutaj nie ma co dyskutować.
Sprawdźcie jak to było z moimi narzędziami i przygodami serwisowymi.
Co wy sądzicie o tych narzędziach ? Nie wstydzić się że ktoś ich używa :D

Zapraszam na film

#lidl #parkside
TheOlllie - Narzedzia firmy Parkside z Lidla... Sporo osób je ma ,niektórzy bardzo ch...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Setral: mam jedną wkrętarkę akumulatorową z Lidla z 2011 roku. Dalej świetnie działa, pomogła w niejednym remoncie, wierceniu, skręcaniu desek itp. jedynie akumulator do niej nowy kupowałem, bo stary trzymał już tylko 30 minut
@TheOlllie: Parkside to ogólnie tanie i dobre sprzęty :)
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, mam kłopot. Kupiłem kiedyś żyrandol podobny jak pic rel, tylko że na 6 źródeł światła. Pech się stał i upuściłem opakowanie z 3 kloszami, które rozsypały się w drobny mak. Klosz ma wymiary H=10cm, D=5cm, średnica otworu przy uchwycie 3cm, żarówka z gwintem E14 Miałby ktoś poratować 3 sztukami tych kloszy za opłatą?

#lidl #oswietlenie
Kexu - Mirki i Mirabelki, mam kłopot. Kupiłem kiedyś żyrandol podobny jak pic rel, ty...

źródło: comment_1597184349NbY2ephxudSeCbr397F8Ux.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UFC_Jest_W_Dupie: jeśli ja piłem wodę Bystra wysokozmineralizowana i miałem zgagę (dłuższy czas piłem ale nie sądziłem że od tego zgaga) to tak to też może powodowac zgagę. Wystarczy obserwować organizm. Jak przestałem pić Bystrą to takiej zgagi i pieczenia nie miałem.
  • Odpowiedz
Był ktoś z was za granicą w Aldi, taki polski #lidl. Zauważyliście jest tam jest spokojnie i w przeciwieństwie do nas tam każdy wie do czego służą przegrody i nawet gdy jej nie ma to prosi żeby ją podać. Zdarzało mi się, że kilka razy zostałem przepuszczony bo miałem mało zakupów. #biedronka #zagranico #polak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Black_Raven: mam identyczny, polecam. Karkówka, kiełbaski, szisz kebab, kurczak (pierś) spoko wychodzi. Jedyna wada to wielkość tego ustrojstwa ledwo w szafce mieszczę.
  • Odpowiedz
Miruny macie może dostęp do jakichś skanów starych ale to takich bardzo starych gazetek reklamowych Lidla, Biedronki Auchan, Carrefour itd.? Chodzi mi konkretnie o takie z roku 2005, 2010 no i 2015 plus jakby jeszcze były mniej więcej z tego samego kwartału/okresu. Od jakiegoś czasu chodzi za mną zrobienie porównania cen, a nie mogę znaleźć jak szukam w Google bo mi pozycjonuje jako stare gazetki te nieaktualne. Dzięki!

#pytanie #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są teraz jakieś promocje na smaczną #kawa ziarnistą? Skończyła mi się w domu tschibo exclusive taka niebieska i była bardzo smaczna. W lidlu jest mk cafe, ale no nie przekonuje mnie. Szukam tak do 40zł na promocji, może coś kojarzycie?
#pytanie #biedronka #lidl #kaufland
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach