• 1
@Dzokatazullo: nie pierdacz, od XX lat jest non stop w naszych świadomościach, gdzie większość się już pochowała jak Balotelli i do groma innych "gwiazd" jednego sezonu, tak lewy bite 12 lat jest w topach. Nie wspominając o naszych podwórku gdzie Piszczek czy Błaszczykowski prawie że zakończyli swoje kariery z końcem EURO 2016, to Lewy nie tyle co rozpoczął, a tyle co nadal ciągnął swoją passę w Bayernie i razem z
  • Odpowiedz
Uwielbiam, że aferka tak ewoluuje i caly czas do ogniska jest wrzucane nowe drewienko. Tu się okazuje, że tancerz, z którym tańczyła pierogarkę, miał wzwód, tu wychodzi jakieś odkopane zdjęcie z fb, że w 2014 mówiła, że chce tańczyć tylko z bobertem, tu z kolei zaraz jakiś wywiad, gdzie deprecjonuje swojego męża i umniejsza jego pracy. Cały czas coś nowego. Zbiorowy autyzm pracuje.

Tylko bobercika szkoda, że z taką kulą u nogi
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lewandowska

Psycha by mi siadła jakbym posłuchał wywiadu mojej żony która robiąc karierę na moich plecach mówi że ja nie musiałem ciężko pracować bo miałem talent i w sumie to ona z----------a a nie ja

Trzymaj się Robert

#lewandowski
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON: W tym samym wywiadzie mówiła, że CP7 też ciężko pracował na swój sukces.
Tymczasem Polak Robercik już nie, bo talent xD

Polki mają pogardę genetycznie wgraną do Polaków i to widać.
  • Odpowiedz
  • 609
@OCIEBATON: jak Ronaldo przechodził ze Sportingu Lizbona do Manchesteru United to miał 18 lat. W takim wieku Robercik został w------y z drugiego składu Legii Warszawa po złamaniu nogi i 2 lata n---------ł w Zniczu Pruszków. Nie wiem czy to oznaka tego, że Anna jest głupiutka czy jednak tak dużą wiarę ma w to, że Lewandowski to czysty talent jak Messi czy Ronaldinho XD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mnie Wykop nie przestaje zaskakiwać każdego dnia. Zaczęło się od śmieszków z Lewandowskiej, że uczy się tańca z Hiszpanem - śmieszki, zwykła rzecz, mnie też to bawiło i nadal bawi. Potem zaczęły pojawiać się memy - nadal śmieszne, niewinne żarciki, jak to w internecie. Ale teraz to przerodziło się w jakąś paranoję. Dlaczego Lewandowska ma tak mało zdjęć z Robertem i dziećmi????? Robercik to pewnie nie strzela przez Ankę, która bolcuje się
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrek39: dobra ale bialorycerzyć to idź sobie do swoich koleżanek wokół których orbitujesz.
Jeśli nie widzisz nic w tym złego to jesteś kukiem i tyle, jednym z tych którzy powodują że kobiety myślą że mogą sobie na więcej pozwolić
  • Odpowiedz
"Myśl przewodnia w moich biznesach: jak bardzo w coś wierzę to wiem, że to wyjdzie" (17:28). Niszowy wywiad z Lewandowską w podcaście „Liderzy na Firmamencie” w Radio357 z czerwca ubiegłego roku. Posłuchajcie sobie przegrwy jak się robi biznesy.

Anna Lewandowska – wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Prezeska Stowarzyszenia Olimpiad Specjalnych Polska. Z powodzeniem prowadzi 5 firm, które zarządzają 6 markami. Jest sportsmenką, influencerką, promotorką zdrowego
Neto - "Myśl przewodnia w moich biznesach: jak bardzo w coś wierzę to wiem, że to wyj...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neto: Mistrzyni Polski w kutarate i wycieraniu spoconego uda alvaro swoją psiochą, organizatorka buttcampow dla przeterminowanych p0lek
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bboymc: On mocno naciskał na transfer właśnie tam gdzie ma dom. Celem był Real Madryt. Jeszcze w czasie gry w BVB był taki temat jak im 4 bramki strzelił. Zidane podobno go nie chciał. Zidane miał koncepcję, żeby Benzema wtedy bez formy, nie odszedł. Uratował trochę go, bo o ile Jović to żadna konkurencja, to RL9 z formą z Niemiec posadziłby wtedy na ławce Francuza, a na koniec zmusił do
  • Odpowiedz
Właczyłem jakiś totalnie randomowy moment Lewandowskiej u Wojewódzkiego i od razu trafiłem na dobry moment xD
https://youtu.be/ktoSrKS1YcU?t=986

CR7 podziwia za pracowitość i że się nie poddaje, natomiast Robercig to talent ma i tylko trzeba go było wydobyć xD

Nie przypuszczałem, że ta kobieta jest tak odklejona.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tbhilt: typowe polskie succes story, sukces odniesiony nie DZIĘKI ale WBREW wszystkiemu. Mogą mi się nie podobać niektóre zabiegi marketingowe wokół jego osoby ale mam ogromny szacunek do jego pracy widząc jaki był punkt A, z którego startował i gdzie jest teraz.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach