U "Maxima" w Barcelonie
Znów Cię widział ktoś
Sypał zielonymi
Mahoniowy gość
Boney M. zagrało
Kelner zgiął się wpół
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spokojnie, w takiej formie Lewy nie zagrzeje dłużej miejsca w Barcelonie, jeszcze przyjście Messiego (który go wyraźnie nie lubi) - latem transfer lub wypożyczenie, być może poza Hiszpanię - koniec baciaty dla boskiej Ani Lewandoskiej (chyba, że sama zostanie).

Swoją drogą chłopu współczuję, bo nie ma mocnej psychiki, a w kraju non stop ktoś mu wbija szpilę (a Kucharski dokłada).

#lewandowski #lewandowska #mecz #barcelona
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertkk Messi powiedział, że Lewy zasłużył na złotą piłkę w tym roku kiedy nie przyznawano złotej piłki. Messi nigdy nie stwierdził, że złota piłką która on wygrał należała się Lewemu
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach