#lem

Dzieciaki chcą wziąć udział w konkursie plastycznym polegającej na wykonaniu rysunku robota.
Jako, że jeszcze nie miałem głębiej do czynienia z powieściami Lema - co byście podpowiedzieli swoim dzieciakom, aby wyszło coś fajnego?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fantastyka: Przypominam, że inwestorzy giełdowi najchętniej spaliliby studio za przesunięcie daty premiery i (o ile nic się nie zmieniło) to nadal śmieją się z wielomilionowej spółki która od początku jedzie na patencie jednego zdjęcia z hełmem.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki! Szukam jakiegoś SciFi do czytania w stylu "poważnego" Lema (Pirx, Niezwyciężony, Głos Pana, itp.) bądź też kosmicznego Dukaja (jak to opowiadanie o wraku który tworzył sztukę albo ta książka od Dukaizmów ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#ksiazki #scifi #lem #dukaj #beletrystyka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze zdecydowanie Limes Inferior i Paradyzja, Paradyzja pisana trochę po Lemowsku, jednak nie wali tak komuną jak u Lema ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Limes Inferior to książka która wizją, zdecydowanie wyprzedziła swój czas, od niej bym zaczął.
  • Odpowiedz
Drodzy esperantyści, nie wiem czy zauważyliście że pojawiła się świetna książka! Jako fan Lema, musiałem ją kupić. Z tego co widziałem nakład nie był duży. Przewineło mi się coś o 350 sztukach.
Zachęcam do zakupu bo wg mnie ostatnio pojawia się mało tłumaczeń pewnoe przez zmniejszone zainteresowanie książkami.

https://espero.bialystok.pl/eo/produkt/solaris/?wmc-currency=PLN

#esperanto #lem #solaris
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach