• 11
@Zi3L0nk4: pomyśl jakie to otwiera możliwości przed Feio w kwestii wymyślania nowatorskich formacji.
Żadna drużyna ani w polsce ani w europie nie jest przygotowana na to, że wyjdziemy na nich na dwóch bramkarzy
  • Odpowiedz
Czyli generalnie to zamyka rozważania na temat napastnika. Atakujemy Europę niedorozwiniętym Gualem i emerytem Tomkiem.

@klintoniusz: niet.

UEFA dopuszcza rejestracje kolejnego zawodnika o ile liga w której występował zakończyła już sezon. W praktyce oznacza to, że jeżeli kupimy napadziora z ligi grającej wiosna-jesień (np. szwedzkiej lub norweskiej) to wciąż będziemy mogli go zgłosić.

No przecież stąd wyniknął pomysł na Pittusa i tego Norwega, nie sądziliście chyba że ze skautingu?
  • Odpowiedz
Już dawno można było zakończyć rozmowy np. z Arkadiuszem Pyrką i sprowadzić go za stosunkowo sensowne pieniądze. W dłuższej perspektywie czasowej młody Polak zapewne byłby niezłą alternatywą dla Pawła Wszołka, który za moment kończy 33 lata. Sztab jednak nie był do niego przekonany.


Brawo, Pyrka byłby kolejnym Chodyną

#legia #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KebabZostrymSosem: a ja mam inne zdanie, Chodyna jest bardzo podobnym zawodnikiem do Wszolka i też może dać liczby. Pyrka natomiast nie ma liczb ale jest młody, no i to jest właśnie obrońca który odbiór ma najlepszy z nich wszystkich
Dla mnie wszyscy trzej to podobny profil zawodnika
  • Odpowiedz
Jeżeli to już było to sorry, przegapiłem.
Vladan Kovacevic wypożyczony do Legii ze Sportingu.
26-letni, były bramkarz Rakowa w czwartek będzie już na treningu w LTC.

Z jednej strony to jest klęska pewnej koncepcji. 3 lata ogrywaliśmy młodych bramkarzy żeby wreszcie przyznać że to nie jest właściwa droga. Szkoda straconych punktów, straconych szans.

Z
thorgoth - Jeżeli to już było to sorry, przegapiłem.
Vladan Kovacevic wypożyczony do ...

źródło: jdb3etawmwib1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@miki4ever: potężnie powątpiewam, na poziomie Legii to te kary są pomijalne.

Gdyby Kobi i Tobi dowozili poziom to niezależnie od przepisu nikt by nie pomyślał o sprowadzniu bramkarza
  • Odpowiedz
@thorgoth: @rzaden_problem @thority @miki4ever Problem polega na trenowaniu. Legia miała zawsze przynajmniej jednego młodzika, który potem wskoczył do bramki i zrobił karierę. Ostatni to Majecki. Miszta też w------ł, ale po tym jak go wzięli w obroty widać, że u nas nikt go nie umiał tak wytrenować jak tam. Dowhań robi dobrą robotę, ale młodszy nie będzie. Niestety ale poprzedni pomocnicy dawali radę. Nawet ten Portugalczyk co przyszedł
  • Odpowiedz
#legia zawyte na głos z tej wymiany zdań.
Swoją drogą wczoraj miałem taką rozkminkę, czy przypadkiem Feio specjalnie nie postawił na Kobylaka, licząc na jakiś spektakularny błąd w pierwszych meczach, żeby użyć argumentu

no widzicie, Tobiasz był zdrowy, Kobylak wygrał z nim rywalizację, a popełnia takie błędy. Co ja mogę.


Jako, że prośby o transfer bramkarza nic nie dały (domyślam się, że takowe były), jakieś dopominanie się w mediach sprawiłoby jedynie, że
WojtASR - #legia zawyte na głos z tej wymiany zdań.
Swoją drogą wczoraj miałem taką r...

źródło: zawyte

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zi3L0nk4: nie no, tutaj jestem całym sercem za.
Ważne też, byśmy sami sobie gole przestali strzelać, a dobry bramkarz to w tym kontekście kwestia podstawowa.
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: Już to dzisiaj pisałem. Tobiasz. Kobylak. M.-D. 3 jest. Wiadomo grypa mega i 2 wypada. Zostaję 3-ci to wpiszcie na mecz do protokołu Arka Malarza. Trenuję z nimi. Kiedyś w III lidze tej starej koło 2004-2005 roku 3 bramkarzem każdej ekipy był trener bramkarzy. Bywało wesoło, bo bywali bramkarze urodzeni w 1960 czy 1959 roku nawet, ale celowo byli w protokołach, aby nawet w przypadku kataklizmu pojawić się na
  • Odpowiedz
@NiceshootPL: Przecież to bardzo dobra wiadomość. Gość się w tej chwili nie nadaje na Legię, a fakt, że go oddają na wypożyczenie + że oddali dwóch innych napastników, świadczy o tym, że ściągną chociaż jedno zastępstwo. Najgorszy scenariusz w ataku byłby taki, że zostajemy z Gualem, Majchrzakiem i Pekhartem.
  • Odpowiedz
#legia z tego co słyszę to jutro rano w Warszawie ląduje samolot z napastnikiem o nazwisku kończącym się na ić ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego prawdopodobnie szykuje się jeszcze odejście z listy A LKE, wypożyczenie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W 2007 roku scout Legii Warszawa, Marek Jóźwiak, wypatrzył w drużynie Partizana Belgrad utalentowanego 20-letniego Zorana Tosicia. Klub z Belgradu był skłonny sprzedać swojego utalentowanego zawodnika za 700 tys. euro. Znacząca jak na polskie warunki kwota przestraszyła działaczy z Warszawy i Tosić jeszcze przez dwa lata biegał po boisku w barwach Partizana

Pod koniec 2008 roku po zawodnika zgłosił się natomiast Manchester United. Tosić w nowym zespole nie spełnił pokładanych oczekiwań i
tomwick55 - W 2007 roku scout Legii Warszawa, Marek Jóźwiak, wypatrzył w drużynie Par...

źródło: temp_file2092994367124593186

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach