Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Czyli generalnie to zamyka rozważania na temat napastnika. Atakujemy Europę niedorozwiniętym Gualem i emerytem Tomkiem.
@klintoniusz: niet.
UEFA dopuszcza rejestracje kolejnego zawodnika o ile liga w której występował zakończyła już sezon. W praktyce oznacza to, że jeżeli kupimy napadziora z ligi grającej wiosna-jesień (np. szwedzkiej lub norweskiej) to wciąż będziemy mogli go zgłosić.
No przecież stąd wyniknął pomysł na Pittusa i tego Norwega, nie sądziliście chyba że ze skautingu?
- 0
@miki4ever: jest u nas raptem dwa lata, za krótko, by móc wpisać go na listę wychowanków
- 2
Już dawno można było zakończyć rozmowy np. z Arkadiuszem Pyrką i sprowadzić go za stosunkowo sensowne pieniądze. W dłuższej perspektywie czasowej młody Polak zapewne byłby niezłą alternatywą dla Pawła Wszołka, który za moment kończy 33 lata. Sztab jednak nie był do niego przekonany.
Brawo, Pyrka byłby kolejnym Chodyną
#legia #mecz
@KebabZostrymSosem: a ja mam inne zdanie, Chodyna jest bardzo podobnym zawodnikiem do Wszolka i też może dać liczby. Pyrka natomiast nie ma liczb ale jest młody, no i to jest właśnie obrońca który odbiór ma najlepszy z nich wszystkich
Dla mnie wszyscy trzej to podobny profil zawodnika
Dla mnie wszyscy trzej to podobny profil zawodnika
- 5
źródło: GjDgmC6XsAABg16
Pobierz- 8
źródło: temp_file2931389162896216018
Pobierz@marcelus to wiarygodne info jest czy takie jak z napastnikami? Jak wiarygodne to zajebisciez top grajek jak na esa.
@arais_siara: @latarnikpolityczny @tyrytyty @marcelus musza bo bez wykupu nie mogliby wypożyczyć Kovacevića
@latarnikpolityczny: rumun
@latarnikpolityczny: Władek
- 12
Jeżeli to już było to sorry, przegapiłem.
Vladan Kovacevic wypożyczony do Legii ze Sportingu.
26-letni, były bramkarz Rakowa w czwartek będzie już na treningu w LTC.
Z jednej strony to jest klęska pewnej koncepcji. 3 lata ogrywaliśmy młodych bramkarzy żeby wreszcie przyznać że to nie jest właściwa droga. Szkoda straconych punktów, straconych szans.
Z
Vladan Kovacevic wypożyczony do Legii ze Sportingu.
26-letni, były bramkarz Rakowa w czwartek będzie już na treningu w LTC.
Z jednej strony to jest klęska pewnej koncepcji. 3 lata ogrywaliśmy młodych bramkarzy żeby wreszcie przyznać że to nie jest właściwa droga. Szkoda straconych punktów, straconych szans.
Z
źródło: jdb3etawmwib1
Pobierz- 0
@miki4ever: potężnie powątpiewam, na poziomie Legii to te kary są pomijalne.
Gdyby Kobi i Tobi dowozili poziom to niezależnie od przepisu nikt by nie pomyślał o sprowadzniu bramkarza
Gdyby Kobi i Tobi dowozili poziom to niezależnie od przepisu nikt by nie pomyślał o sprowadzniu bramkarza
@thorgoth: @rzaden_problem @thority @miki4ever Problem polega na trenowaniu. Legia miała zawsze przynajmniej jednego młodzika, który potem wskoczył do bramki i zrobił karierę. Ostatni to Majecki. Miszta też w------ł, ale po tym jak go wzięli w obroty widać, że u nas nikt go nie umiał tak wytrenować jak tam. Dowhań robi dobrą robotę, ale młodszy nie będzie. Niestety ale poprzedni pomocnicy dawali radę. Nawet ten Portugalczyk co przyszedł
@KebabZostrymSosem: Planować to sobie może jakieś City w Legii śledzą bazy danych z football menagera i czekają aż cena będzie atrakcyjna
@KebabZostrymSosem: Herra widzący, że plan JZ to brak planu:
źródło: 9j6odc
Pobierz#legia zawyte na głos z tej wymiany zdań.
Swoją drogą wczoraj miałem taką rozkminkę, czy przypadkiem Feio specjalnie nie postawił na Kobylaka, licząc na jakiś spektakularny błąd w pierwszych meczach, żeby użyć argumentu
Jako, że prośby o transfer bramkarza nic nie dały (domyślam się, że takowe były), jakieś dopominanie się w mediach sprawiłoby jedynie, że
Swoją drogą wczoraj miałem taką rozkminkę, czy przypadkiem Feio specjalnie nie postawił na Kobylaka, licząc na jakiś spektakularny błąd w pierwszych meczach, żeby użyć argumentu
no widzicie, Tobiasz był zdrowy, Kobylak wygrał z nim rywalizację, a popełnia takie błędy. Co ja mogę.
Jako, że prośby o transfer bramkarza nic nie dały (domyślam się, że takowe były), jakieś dopominanie się w mediach sprawiłoby jedynie, że
źródło: zawyte
Pobierz- 4
@Zi3L0nk4: nie no, tutaj jestem całym sercem za.
Ważne też, byśmy sami sobie gole przestali strzelać, a dobry bramkarz to w tym kontekście kwestia podstawowa.
Ważne też, byśmy sami sobie gole przestali strzelać, a dobry bramkarz to w tym kontekście kwestia podstawowa.
konto usunięte via Wykop
- 1
@Zi3L0nk4: Już to dzisiaj pisałem. Tobiasz. Kobylak. M.-D. 3 jest. Wiadomo grypa mega i 2 wypada. Zostaję 3-ci to wpiszcie na mecz do protokołu Arka Malarza. Trenuję z nimi. Kiedyś w III lidze tej starej koło 2004-2005 roku 3 bramkarzem każdej ekipy był trener bramkarzy. Bywało wesoło, bo bywali bramkarze urodzeni w 1960 czy 1959 roku nawet, ale celowo byli w protokołach, aby nawet w przypadku kataklizmu pojawić się na
- 14
Vladan Kovacevic FECHADO no Legia por empréstimo do Sporting CP, avança o @Record_Portugal
#legia #mecz
#legia #mecz
źródło: GjBxeYvWYAA1dFg
Pobierz- 6
źródło: 1000028078
Pobierz
źródło: obraz_2025-02-05_145235322
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NiceshootPL: Przecież to bardzo dobra wiadomość. Gość się w tej chwili nie nadaje na Legię, a fakt, że go oddają na wypożyczenie + że oddali dwóch innych napastników, świadczy o tym, że ściągną chociaż jedno zastępstwo. Najgorszy scenariusz w ataku byłby taki, że zostajemy z Gualem, Majchrzakiem i Pekhartem.
Podobno ściągamy na wypożyczenie Vladana Kovacevica znanego z Rakowa. Przynajmniej tak podaje portugalski Record.
#legia #ekstraklasa
#legia #ekstraklasa
@klintoniusz: i to by był dobry ruch.
- 1
@thority: Szczerze mówiąc- świetny. Moim zdaniem solidny golkiper.
@KebabZostrymSosem Sam jesteś fatalny
- 3
@Mega_Smieszek: następne pytanie proszę
- 0
#legia z tego co słyszę to jutro rano w Warszawie ląduje samolot z napastnikiem o nazwisku kończącym się na ić ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego prawdopodobnie szykuje się jeszcze odejście z listy A LKE, wypożyczenie.
@pozpozi: Kulenović?
konto usunięte via Wykop
- 1
@pozpozi: Jedyny gość z nazwiskiem na -ić co może dla mnie być w Legii to ten pan-https://en.wikipedia.org/wiki/Faruk_Hujdurovi%C4%87
- 14
@michnick88: Kończ synek bo tata chcę popatrzeć na napastników na Transfer roomie
@michnick88: Tylko czarnych napastników nie szukaj, bo ci to kręcone liczniki i przebite blachy majo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@latarnikpolityczny: Carlitos, Niezgoda.. Mają te DNA Legii, znają szatnię, szanowani. Ja bym brał( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Zi3L0nk4:
źródło: maxresdefault
PobierzW 2007 roku scout Legii Warszawa, Marek Jóźwiak, wypatrzył w drużynie Partizana Belgrad utalentowanego 20-letniego Zorana Tosicia. Klub z Belgradu był skłonny sprzedać swojego utalentowanego zawodnika za 700 tys. euro. Znacząca jak na polskie warunki kwota przestraszyła działaczy z Warszawy i Tosić jeszcze przez dwa lata biegał po boisku w barwach Partizana
Pod koniec 2008 roku po zawodnika zgłosił się natomiast Manchester United. Tosić w nowym zespole nie spełnił pokładanych oczekiwań i
Pod koniec 2008 roku po zawodnika zgłosił się natomiast Manchester United. Tosić w nowym zespole nie spełnił pokładanych oczekiwań i
źródło: temp_file2092994367124593186
Pobierz@tomwick55: 18 lat temu 700 k to akurat sporo było. Rado i Edson w tamtym czasie za podobny hajs przychodzili. Takich historii jest mnóstwo, Salah XD
@tomwick55: Eee tam Tosić. Luka Modrić grałby w ESA gdyby bidulek miał tylko lepsze warunki fizyczne i lepiej opanowywał górne piłki xDD
źródło: 458991005_938048388353539_6226741455508435368_n
Pobierz
























Tymczasem Wojtek Urbański
#mecz #legia
źródło: Disappointed_Cricket_fan_meme_template
PobierzŻadna drużyna ani w polsce ani w europie nie jest przygotowana na to, że wyjdziemy na nich na dwóch bramkarzy