Nie jestem jakimś wyrafinowanym fotografem dzikiej przyrody, ale dzisiaj udało mi się złapać stadko panienek, zapraszam do artykułu na moim blogu: https://witoldochal.blog/2021/01/16/jelenie-ale-plci-zenskiej/

Mój tag: #comisienawineloprzedobiektyw

#fotografia #dzikaprzyroda #jelen #lania #pasja #hobby #blog #podkarpacie #las
vitoosvitoos - Nie jestem jakimś wyrafinowanym fotografem dzikiej przyrody, ale dzisi...

źródło: comment_1610823385FUNeISuPBODNyYx6pcYyit.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 30
@Rafalski45 to letniskowy w lesie 35m ale na zgłoszenie, brat stawia dla znajomego że wsi z jego pomocą. Coś podobnego planujemy sobie na domek imprezowy 2km od cywilizacji ale pierwszy próbny lepiej komuś postawić xD.
  • Odpowiedz
Ostatnio coraz więcej słyszymy o wilkach, które podchodzą pod miasta. Pewnie i do Was trafiły wieści o watahach widzianych w podpoznańskim miejscowościach czy o atakach na psy. Z czego to wynika? Czyżby wilki stały się bardziej zuchwałe? A może jest ich po prostu więcej.

Druga kwestia, to czy powinniśmy się ich bać? Mało słyszy się o atakach wilków na ludzi, ale czy to oznacza, że nie mamy się czym martwić?

Tak czy owak wilk
adametto - Ostatnio coraz więcej słyszymy o wilkach, które podchodzą pod miasta. Pewn...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to nie one podchodzą, to ludzie są coraz bliżej?


@adametto: Tak. Ograniczamy przestrzeń, zabudowujemy wszystko co się da. Zaorujemy miedze sródpolne, oczka wodne, wycinamy drzewa, krzewy, rosnące gdzieś w polu. To wszystko jest ostoją i stołówką.
  • Odpowiedz