Mirki jest problem, narzeczonej odmówiły posłuszeństwa niektóre klawisze na klawiaturze w laptopie (Asus) , nie ma schamatu które, po prostu nie reagują. Wczoraj się to zaczęło, na kilka minut się naprawilo i później już klops do teraz. Sprawdziłem wszystko co mogłem, nie udało mi się jedynie rozkręcić laptopa, rozważam format ale mam przeczucie że to sprzęt a nie system, klawiatura systemowa działa poprawnie. Jakieś porady? Laptop będzie jej zaraz mocno potrzebny. #
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Nhfg45fffgg
@wodazmajtek Ok, przyznała się że miesiąc temu wylała trochę soku, nowa klawiatura już zamowiona :-D
@wodazmajtek Ok, przyznała się że miesiąc temu wylała trochę soku, nowa klawiatura już zamowiona :-D
konto usunięte via iOS
- 0
Komentarz usunięty przez autora
#szukamlaptopa #laptopy #laptop
450 zł
Procesor Intel Core i3-2330M 2x2,20GHz
Pamięć RAM 2GB DDR3 (istnieje możliwość zwiększenia pamięci RAM, prosimy o kontakt przed zakupem)
Karta Graficzna Intel HD3000
450 zł
Procesor Intel Core i3-2330M 2x2,20GHz
Pamięć RAM 2GB DDR3 (istnieje możliwość zwiększenia pamięci RAM, prosimy o kontakt przed zakupem)
Karta Graficzna Intel HD3000
- 1
Żeby było optymalnie i bez mulenia, to moim zdaniem potrzebny jest dysk SSD. Jeśli to się mieści w Twoim budżecie to naprawdę polecam, ewentualnie jeszcze dodatkowe 2gb ramu, żeby w sumie było 4gb - system (to też zależy jaki) i kilka otwartych kart w przeglądarce mogą czasami mocno obciążyć te 2gb.
Procesor Intel Core i3-2330M 2x2,20GHz
System Windows Vista Business
@madridista1400: Coś kombinowane. Tony sprzętu w życiu przewaliłem i takiego zestawu nie widziałem. i3-2330M był wydany w 2011, zaś Windows 7 pod koniec 2009 - więc Vista nie pasuje. Moim zdaniem COA doklejona na pałe. Kto to sprzedaje? Ostrzeszów?
#laptop #laptopy Mirki czy opłaca mi się brać http://www.olx.pl/i2/oferta/3laptop-dell-xps-studio-1647-i5-6gb-win-7-bialy-gratis-CID99-IDgW0Wl.html#779d5e4f5b tylko że z wersją 120 SSD i 8GB ram za 1150?
- 0
@Pustulka: o kurde, dzięki za odpowiedź to za ile byłby opłacalny taki zestaw ( tutaj o tyle wiem że sprawdzony)
- 0
@mozeglupiemozenie: może z 650 zł
Zamierzam po taniości wymienić komputer na nowszy. Mam Dell Studio 1749 z procesorem i3 370M i kartą graficzną Radem HD5650 - generalnie przez 5 lat użytkowania komputer działał wyśmienicie, działał na nim nawet Inventor 2016, na którym robiłem projekty. Niestety muszę wymienić, bo mam duże problemy z matrycą, a kompatybilnej nigdzie nie mogę znaleźć.
Porównałem na notebookcheck wyniki podzespołów tego Della z laptopem, który przyciągnął obecnie moją uwagę, czyli Lenovo B50-80,
Porównałem na notebookcheck wyniki podzespołów tego Della z laptopem, który przyciągnął obecnie moją uwagę, czyli Lenovo B50-80,
- 1
@PolnyZwierz: Mialem tez Lenovo g580 na i3 z Geforce gt635 też latały i gierki i Inventor.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Mireczki! Pacjent to Lenovo T410s. Problem to nadmierne nagrzewanie się przez co sprzęt się wyłącza. Nie ma znaczenia czy jest pod obciążeniem czy nie. Losowa sytuacja, raz potrafi trzymać nagrzany kilka godzin, a raz potrafi się wyłączać co kilka minut. Od czego zacząć diagnozę? Laptop jest całkowicie wyczyszczony ze zbędnych aplikacji, przeszedł również wymianę pasty oraz czyszczenie wnętrza. Informatycy w #korpo załamują ręce (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 1
@johnq: Wyjmij baterię i zobacz czy ona nie powoduje jakiś problemów z zasilaniem. Po prostu po pracuj na samym zasilaczu.
@johnq: podobnie jak kolega Supaplex obstawiałbym jakieś problemy z sekcją zasilania. Niekoniecznie bateria, może jakieś kondensatory.
źródło: comment_LRDLZ8RQGAPHJ3NN9LDWZT1SKMTl7zaV.jpg
PobierzJaką dystrybucję linuxa tu wgrać?
Laptop to Compaq Evo N620C bez wifi.
Obecnie działa na Windows XP z SP3 telefon podpięty przez kabel USB działa jako modem.
Telefon to Blackberry 9320
Chciałbym wgrać coś żeby przeglądarka działała normalnie, oraz tem modem podięty przez kabel usb.
Bez zbędnych kombinacji.
Laptop to Compaq Evo N620C bez wifi.
Obecnie działa na Windows XP z SP3 telefon podpięty przez kabel USB działa jako modem.
Telefon to Blackberry 9320
Chciałbym wgrać coś żeby przeglądarka działała normalnie, oraz tem modem podięty przez kabel usb.
Bez zbędnych kombinacji.
źródło: comment_sKgMhimx78E15aVwd9Mdsqylzkbe4CZF.jpg
Pobierz- 0
@Szala: ty czytasz ze zrozumieniem co piszesz? Napisałem że model Laptopa który mam to Compaq Evo N620C on nie posiada wifi wbudowanego. Ani bluetooth. A podczerwieni mój blackberry nie posiada żeby tethering przez to zrobić.
Dlatego w pierwszym wpisie o to pytałem jak to zrobić by mi ten blackberry działał po kablu usb pod linuxem. Na winshita mam Blackberry desktop software które ma opcję tetheringu. Na linuxa tego nie ma.
Dlatego w pierwszym wpisie o to pytałem jak to zrobić by mi ten blackberry działał po kablu usb pod linuxem. Na winshita mam Blackberry desktop software które ma opcję tetheringu. Na linuxa tego nie ma.
- 0
@naruhodokun: Spojrzałem tylko na Twój post rano i już zapomniałem o tym. Po prostu rzuciłem pomysł.
Jednak odpowiem w tym samym tonie. Czy ty umiesz korzystać z google?
http://lmgtfy.com/?q=blackberry+9320+usb+modem+ubuntu
Pierwszy link, masz wypunktowane pakiety, których potrzebujesz. Pobierz je sobie. Powodzenia.
Jednak odpowiem w tym samym tonie. Czy ty umiesz korzystać z google?
http://lmgtfy.com/?q=blackberry+9320+usb+modem+ubuntu
Pierwszy link, masz wypunktowane pakiety, których potrzebujesz. Pobierz je sobie. Powodzenia.
@langiewicza14: no wygląda na dysk
skombinuj pendrajwa z systemem (ubuntu na przykład) i jak ruszy to znaczy, że dysk albo coś po drodze
skombinuj pendrajwa z systemem (ubuntu na przykład) i jak ruszy to znaczy, że dysk albo coś po drodze
- 0
@langiewicza14: Tak jak poprzednik pisze zabootuj z pendrive'a na innym systemie i sprawdź dysk - sprawdź np. w programie gparted jakie widać partycje i sprawdź informacje SMART. A wcześniej możesz zobaczyć czy dysk w ogóle zgłasza się w BIOS-ie. Ciężko coś stwierdzić bo widać że się na tym nie znasz i nie do końca wiesz o czym piszesz. Taka pomoc tutaj na mirko to w tym przypadku to tylko spowolnienie
- 1
Mireczki, mam problem z wydajnością procesora w moim laptopie. Ostatnio zrobiłem format komputera, gdyż myślałem,że to pomoże na zamulający się komputer, lecz nc to nie zmieniło. Gdy sprawdziłem w właściwościach komputera, moim oczom ukazała się wydajność procesora na 2,2, gdzie jeszcze jakiś czas temu było 4,4. Czy wiecie co może być powodem? Jak mogę temu zaradzić? Z komputera praktycznie nie da się korzystać.
#pomocy #komputery #laptopy
#pomocy #komputery #laptopy
Mirki, czy ktoś z was posiada ten #laptop ? http://www.x-kom.pl/p/262310-notebook-laptop-156-asus-r556lj-xo829d-8-i3-4005u-8gb-240ssd-gf920-czerwony.html
Dysponuję budżetem do maksimum 2000 zł i ten wydaje się spełniać moje wszystkie wymagania, jednak przydałaby się opinia jakiegoś użytkownika.
Nie planuję na nim grać w żadne wymagające gry. Ma udźwignąć jakiegoś CADa w stylu Inventor (a na pewno to zrobi skoro mój 6-letni laptop daje radę) i oprócz tego ma służyć do multimediów, internetów, nagrywania amatorsko muzyki. Dzięki za
Dysponuję budżetem do maksimum 2000 zł i ten wydaje się spełniać moje wszystkie wymagania, jednak przydałaby się opinia jakiegoś użytkownika.
Nie planuję na nim grać w żadne wymagające gry. Ma udźwignąć jakiegoś CADa w stylu Inventor (a na pewno to zrobi skoro mój 6-letni laptop daje radę) i oprócz tego ma służyć do multimediów, internetów, nagrywania amatorsko muzyki. Dzięki za
- 1
czyli Inventor 2016 i Autocad oraz jakieś inne CADy do obliczeń działają jeszcze jako tako na moim obecnym laptopie, 6 lat starszym i dużo mniej wydajnym, więc ten lenovo b50-80
@PolnyZwierz: To wszystko zależy od wielkości projektu, Inventor wykorzystuje korzysta directx, więc z profesjonalnej karty nie będziesz miał jakiegoś zysku i głównie dwa rdzenie, więc jak nie szukasz czegoś z wydajniejszą kartą to być może lepiej wziąć coś z i5u,
- 0
@Pustulka: Zastanawiałem się nad takimi rozwiązaniami, ale po przeanalizowaniu potrzeb zauważyłem, że nie potrzebuję takich możliwości. Moje projekty są czysto dla siebie lub na studia, nie używam komercyjnie własnego sprzętu. Dzięki za rzeczowe wartościowe odpowiedzi, może ten wątek się komuś kiedyś jeszcze przyda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@nicky_santoro: a poza ta wada polecasz tego lapka? Sam sie zastanawiam, bo wydajnosc/cena jest dosc wysoka, a taka wada brzmi jak cos co mozna naprawic updatem. Innymi slowy, kupilbys jeszcze raz czy wybral bys cos innego?
- 0
@poloq Problem z lapkami polega na tym, że jeśli na prawdę potrzeba ci przenośnej maszyny do grania a nie chcesz wydawać kroci to czegobys nie kupił to zawsze się będzie krył jakiś zonk
Ja dałem za niego 4K, myślałem że to solidna cena za lapka, ale jak widać w cale nie.
Wiem, że w tej cenie i z tymi podzespołami nie ma za dużego wyboru. Wszystko jeden pies.
Ja dałem za niego 4K, myślałem że to solidna cena za lapka, ale jak widać w cale nie.
Wiem, że w tej cenie i z tymi podzespołami nie ma za dużego wyboru. Wszystko jeden pies.
- 1
- 0
@Astolus:
Probook 470, ewentualnie możesz sobie jeszcze przejrzeć, ale raczej ten HP: http://www.wykop.pl/wpis/18905387
Probook 470, ewentualnie możesz sobie jeszcze przejrzeć, ale raczej ten HP: http://www.wykop.pl/wpis/18905387
17
Electro Body (Toshiba T4700CT COVOX)

ktoś pamięta co to jest COVOX? a Electro Body?
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
mirki, jaki procesor i karta to jest minimum do #csgo aby pograc na tych 75+ fpsach w 720p na low detalach na matchmakingu na ultrabooku ? bo mam straszny ból głowy co brać, czy jakiś asus ux303ub, czy może lenovo yoga 700/710, z i5 czy i7u wraz z kartą gt 940m, czy może starczy mi coś bez karty typu ux305ua/ux310ua lub lenovo yoga 900 ? w sumie zastanwiam się czy
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Jurigag: gra płynniejsza na malutkim ekranie z gigantycznym response time. Chyba do ciebie nie dociera, że te matryce są tak wolne, że nie ma to ABSOLUTNIE ŻADNEGO ZNACZENIA. Jak ktoś grę zamierza odpalać w okolicy 60 fps nie ważne czy to będzie 75 czy 65 na gównianym ekranie, to sobie może odpuścić, takimi rzeczami to się przejmuje jak się ma 120hz monitor i odpala grę na 240+fps a nie matrycy,
- 1
#akuku zaklejacie swoją kamerkę w laptopie?
#pytanie #komputery #szpiegostwo #laptop #kamera #tvn #wiadomosci
#pytanie #komputery #szpiegostwo #laptop #kamera #tvn #wiadomosci
-----
- tak 41.7% (20)
- nie 58.3% (28)
- 1
Warto brać laptopa z karta graficzną Intel HD Graphics 520?
A dokładnie tego http://allegro.pl/laptop-dell-inspiron5559-i5-8gb-240ssd-win10-kolor-i6471867843.html
czy lepiej wybrać tego
http://allegro.pl/laptop-asus-r540lj-i5-8gb-240ssd-gf920-dvd-zestaw-i6458157638.html
#intel #kartagraficzna #laptopy #laptop
A dokładnie tego http://allegro.pl/laptop-dell-inspiron5559-i5-8gb-240ssd-win10-kolor-i6471867843.html
czy lepiej wybrać tego
http://allegro.pl/laptop-asus-r540lj-i5-8gb-240ssd-gf920-dvd-zestaw-i6458157638.html
#intel #kartagraficzna #laptopy #laptop
- 1
Mireczki co powiecie o tym lapku? Zalezy mi na malym rozmiarze, pojemnym dysku twardym, mozliwosci obejrzenia w sklepie, cenie około 2500. Nie chcę SSD, bo potrzebuję dużego dysku na książki/zdjęcia i nagrania z wykładów.
Kwestia tylko, czy takie laptopo-tablety są wygodne, czy to raczej przelotna moda zrobiona na siłę?
http://www.x-kom.pl/p/281002-notebook-laptop-133-dell-inspiron-7359-i5-6200u-4gb-500-win10-360.html#specification
#laptop #laptopy
Kwestia tylko, czy takie laptopo-tablety są wygodne, czy to raczej przelotna moda zrobiona na siłę?
http://www.x-kom.pl/p/281002-notebook-laptop-133-dell-inspiron-7359-i5-6200u-4gb-500-win10-360.html#specification
#laptop #laptopy
- 0
@x-kom:
Można u was w salonie w Bielsku obejrzeć tego lapka?
Można u was w salonie w Bielsku obejrzeć tego lapka?
- 0
@bagi1: ten model jest dostępny na zamówienie, możesz go jednak odebrać w wybranym salonie, gdzie przed zakupem możesz sprawdzić i obejrzeć ten model. Dodatkowo trwa cały czas akcja - 30 dni na zwrot, dzięki temu możesz testować zakupiony model nawet przez miesiąc.
- 2
Szukam #komputery #laptopy #laptop dla #grafika
maks 15 cala, dobra matryca (IPS) full hd, wydajność, potrzebuję portu pod LAN, dysk może być mały, mile widziane SSD, komputer na wyjazdy do pracy, obróbka foto, grafika, sporadycznie montaż video. Budżet do około 4 tys.
Na razie widze takich kandydatów
Lenovo Ideapad 700-15 i7-6500U/12GB/256SSD
maks 15 cala, dobra matryca (IPS) full hd, wydajność, potrzebuję portu pod LAN, dysk może być mały, mile widziane SSD, komputer na wyjazdy do pracy, obróbka foto, grafika, sporadycznie montaż video. Budżet do około 4 tys.
Na razie widze takich kandydatów
Lenovo Ideapad 700-15 i7-6500U/12GB/256SSD
Przede wszystkim pełny i7 4 rdzenje, 8 watkow (czyli nie U), jak najwiecej RAM i dobry SSD i HDD zamiast napedu, jezeli sie da. Asusy maja kilka modeli 15 IPS FHD.
Na Della Cie raczej nie stac.
Na Della Cie raczej nie stac.
- 1
@Radus: Lenovo ThinkPad E460
Thinkpad > IdeaPad
Thinkpad > IdeaPad
@antipathia: pretekst by kupic nowego lapka, teraz tylko powoli wywierać presję.
@MrPickles: pszepat na zafsze

























#laptopy #laptop #komputery #informatyka #ciekawostki
źródło: comment_tYZCRVMXHNXJlVJJqFfHbZnFtpWAGIiB.jpg
Pobierzźródło: comment_Qhn0EyTBvMtgC2G6U03cC9kE4t6DxB6M.jpg
Pobierz