Mam lapka Lenovo G50 z procesorem Celeron N2840 2.16Ghz i 8GB ramu, win 7 postawiona na SSD ale i tak stacjonarna sprawniej działa z 4 GB. Używam do internetow i słuchania muzyki generalnie, żadnych gier ani wymagających programów. I teraz tak: czy opłaca mi sie kopsnąć go komuś i dołożyć do jakiegoś z i3 na pokładzie? Czy różnica będzie znacząca czy niezauważalna raczej? Wyczytalen że ten Celeron to jakiś tabletowy procek więc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Trzymajcie kod rabatowy na laptopy od Dream Machines (konstrukcje Clevo).
Ważny do końca września na bodajrze wszystkie laptopy z www.dreammachines.pl
#laptopy #laptop #komputery #szukamlaptopa #pcmasterrace #csgo
Ważny do końca września na bodajrze wszystkie laptopy z www.dreammachines.pl
#laptopy #laptop #komputery #szukamlaptopa #pcmasterrace #csgo
źródło: comment_Ig1XBNsUx92BjDYzDmwxlZoMkA9VpIrC.jpg
PobierzSzukam laptopa tak w okolicach 4000zł. Zastanawiam się nad kupnem tego:
Dell Inspiron 7559 - i7-6700HQ / 8GB / 1000TB SSHD / FHD / GTX960 (3 799,00 zł)
http://www.x-kom.pl/p/263187-notebook-laptop-156-dell-inspiron-7559-i7-6700hq-8gb-1000-fhd-gtx960.html
Czy warto się za czymś innym rozejrzeć czy to może być dobry wybór? Interesuje mnie ekran 15,6", FullHD, matowy. Według mnie:
+
Dell Inspiron 7559 - i7-6700HQ / 8GB / 1000TB SSHD / FHD / GTX960 (3 799,00 zł)
http://www.x-kom.pl/p/263187-notebook-laptop-156-dell-inspiron-7559-i7-6700hq-8gb-1000-fhd-gtx960.html
Czy warto się za czymś innym rozejrzeć czy to może być dobry wybór? Interesuje mnie ekran 15,6", FullHD, matowy. Według mnie:
+
Dobry wybór?
- Tak 66.7% (12)
- Nie (dlaczego?) 33.3% (6)
- 3
240GB SSD Iridium pro w x-komie jest za 285 zł po wpisaniu kodu: komponenty2016, nawet niezła oferta jak ktoś szuka taniego, a zarazem przyzwoitego ssd:
http://www.x-kom.pl/p/229199-dysk-ssd-goodram-240gb-25-sata-ssd-iridium-pro.html
Pozostałe promocje, warto sprawdzać ceny po porównywarkach, komputronikach, morele, bo niektóre z nich okazują się być wcale taką okazją:
http://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-komponentow
#promocje #ssd #laptop
http://www.x-kom.pl/p/229199-dysk-ssd-goodram-240gb-25-sata-ssd-iridium-pro.html
Pozostałe promocje, warto sprawdzać ceny po porównywarkach, komputronikach, morele, bo niektóre z nich okazują się być wcale taką okazją:
http://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-komponentow
#promocje #ssd #laptop
- 2
Drogie mireczki kiedyś tu mi migła lista laptopów z różnym przedzialem cenowym. Czy mógł by mnie nią ktoś poratowac?
#laptop
#laptop
- 1
@deadisnotend: #pustulkowelaptopy pod tym tagiem szukaj
- 0
- 1
mirki, ja z graniem na bakier...
pojdzie na ktoryms wiesiek3 i kilka innych gier? i na ktorym :P i nie ponizej wymaganej liczby klatek... i wszystkie inne mozliwe zastrzezenia w celu unikniecia glupich odpowiedzi (dzieki, @slucham-psa-jak-gra)
albo cos innego polecacie w podobnej cenie? zalozenia:
- gry i nauka/praca
- zabrac ze soba na wyklad
-
pojdzie na ktoryms wiesiek3 i kilka innych gier? i na ktorym :P i nie ponizej wymaganej liczby klatek... i wszystkie inne mozliwe zastrzezenia w celu unikniecia glupich odpowiedzi (dzieki, @slucham-psa-jak-gra)
albo cos innego polecacie w podobnej cenie? zalozenia:
- gry i nauka/praca
- zabrac ze soba na wyklad
-
- 0
ta cena juz nie wchodzi w gre.
@taju: Ale warto by było dopłacić, bo różnica w wydajności nie ukrywajmy, że jest bardzo duża, łatwiej też byłoby w przyszłości go odsprzedać.
Co sie ponoc okazalo: ten sam model mogl miec matryce ips lub tn...:/
A to G502VT/GL502VT nie miał przypadkiem PLSa Samsunga bądź IPSa LG?
- 0
czytalem jakies recenzje asusow z tego przedzialu cenowego i jedni piali z zachwytu, inni - bleee
@taju: Asus wypuszcza z matrycami TN i IPS tylko z tej drugiej są zadowoleni
- 1
Jakies porady odnosnie uzywanych laptopow? Jakies fajne strony/sklepy? Kupilbym sobie jakas 15 cali za max 1k do klepania kodu na przerwach bo mam 17 cali i juz mnie denerwuje noszenie takiego czegos. Nie chcialbym wydawac na to duzo, bo uyzywalbym tego glownie w studbazie, wiec latwo rozwalic ale nie kupowalem wczesniej uzywek to nie wiem gdzie szukac.
#laptopy #laptop #outlet #komputer #pytanie
#laptopy #laptop #outlet #komputer #pytanie
- 0
Kupilbym sobie jakas 15 cali za max 1k do klepania kodu na przerwach
@FireDash: Szukaj t430: allegro, olx, ebay, dział ogłoszeń nhl.pl itd.
- 0
Jakies fajne strony/sklepy?
@FireDash: Polecane sklepy ze sprzętem po leasingowym (importowanym)
Możesz sie dogadać i kupić wersję bez SSD/HDD i takowy nowy zakupić na własną rękę
#laptop #pustulkowelaptopy #komputery #laptopy #xkom
Elo mam upatrzonego lapka na stronie xkom lecz na alledrogo jest w tej samej cenie rownież od nich tylko ze z rożnymi dodatkami
Jakieś pomysły gdzie jest haczyk?
http://www.x-kom.pl/p/299458-notebook-laptop-156-msi-gl62-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx950m-2gb-fhd.html
Elo mam upatrzonego lapka na stronie xkom lecz na alledrogo jest w tej samej cenie rownież od nich tylko ze z rożnymi dodatkami
Jakieś pomysły gdzie jest haczyk?
http://www.x-kom.pl/p/299458-notebook-laptop-156-msi-gl62-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx950m-2gb-fhd.html
- 1
#pcmasterrace #komputery #laptopy #laptop #kiciochpyta
Mircy, nada się takie ustrojstwo do grania od czasu do czasu niekoniecznie w najświeższe hity? Dobrałby ktoś coś lepszego w tej cenie?
http://www.x-kom.pl/p/299458-notebook-laptop-156-msi-gl62-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx950m-2gb-fhd.html
Mircy, nada się takie ustrojstwo do grania od czasu do czasu niekoniecznie w najświeższe hity? Dobrałby ktoś coś lepszego w tej cenie?
http://www.x-kom.pl/p/299458-notebook-laptop-156-msi-gl62-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx950m-2gb-fhd.html
#sprzedam #laptopy #laptop
Mirki, mam na sprzedaż uszkodzonego laptopa HP Pavilion DV6-2015SW. Podejrzewam, że padła grafika lub BIOS. Mogę sprzedać w całości, mogę sprzedać na części. Przed padem wymieniłem baterię (nowy zamiennik) i klawiaturę (kupiona razem z baterią). I jedno i drugie popracowało w sumie maksymalnie kilkanaście godzin. Po padzie wsadziłem nowy procesor, ale to nie on był problemem, także też do sprzedania funkiel nówka procek.
Mirki, mam na sprzedaż uszkodzonego laptopa HP Pavilion DV6-2015SW. Podejrzewam, że padła grafika lub BIOS. Mogę sprzedać w całości, mogę sprzedać na części. Przed padem wymieniłem baterię (nowy zamiennik) i klawiaturę (kupiona razem z baterią). I jedno i drugie popracowało w sumie maksymalnie kilkanaście godzin. Po padzie wsadziłem nowy procesor, ale to nie on był problemem, także też do sprzedania funkiel nówka procek.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@DennisRozrabiaka: No bo nie opłacalna, nie mówię, że ktoś musi to naprawiać :D Nie daje
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
- 1
Mirko trza porady. Koleżanka sprzedaje laptopa toshiba 17" seria 200 (chyba) wyczyszczony z Vistą. Stan wizualny idealny. Za 100 zl. Brać jako stacjonarny do netu i do pisania? Czy nie bawić się juz w takie zabytki?
#komputery #informatyka #laptop #kiciochpyta #pytanie #okazja
#komputery #informatyka #laptop #kiciochpyta #pytanie #okazja
- 0
@wacek_1984: CD czyli Core Duo?
@elmo141 tak
- 2
- 0
@KierownikW10: @piciek: taki Wiesiek 3 na nim potyra? jak z jakością wykonania?
Komentarz usunięty przez moderatora
8
Acer Predator 21 X - gamingowy laptop z 2 GTX 1080 (SLI) i zakrzywionym ekranem

Acer Predator 21 X to potężny laptop dla najbardziej wymagających graczy, którym Tajwańczycy pochwalili się w trakcie konferencji przed targami IFA 2016. Nowy Predator wyróżnia się przede wszystkim dwoma układami Nvidia GeForce GTX 1080, które zapewnią wydajność bez kompromisów.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki kupiłem #laptop poprzez #pustulkowelaptopy i mam takie coś. Jakby smuga, niejednorodne podświetlenie w kilku punktach. Ciężko to zobaczyć na fotce ale podczas wyświetlania czerni jest mocno denerwujące. Co mam z tym zrobić? Odesłać czy to zostawić?
Wołam #laptopy #serwispc #naprawalaptopow
W komentarzu więcej zdjęć
Wołam #laptopy #serwispc #naprawalaptopow
W komentarzu więcej zdjęć
źródło: comment_OQlk360PeAF9XzERX7qTBGPi9ucfOs9V.jpg
Pobierz- 1
@Gacrux:
praktycznie każdy laptopowy IPS ma mniejszy bądź większy bleeding, więc może być lepiej, może być gorzej po wymianie na inną sztukę.
podczas wyświetlania czerni jest mocno denerwujące
praktycznie każdy laptopowy IPS ma mniejszy bądź większy bleeding, więc może być lepiej, może być gorzej po wymianie na inną sztukę.
- 0
- 2
Mirki szukam laptopa dla żony, cena do około 2200 pln (z Vat).
Generalnie laptop(lub odczepiany tablet z windowsem) musi mieć około 11-13 cali, być bardzo lekki i poręczny, jak będzie ładny to jeszcze lepiej. Laptop będzie do Office + filmy + internet, myślałem o i3-i5 + 4gb ramu to fajne rozwiązanie...
Niestety większość fajnych jest poza zasięgiem finansowym, póki co wygrywa Macbook Air 11 (rok 2012)...
Co polecacie? znacie coś fajnie i
Generalnie laptop(lub odczepiany tablet z windowsem) musi mieć około 11-13 cali, być bardzo lekki i poręczny, jak będzie ładny to jeszcze lepiej. Laptop będzie do Office + filmy + internet, myślałem o i3-i5 + 4gb ramu to fajne rozwiązanie...
Niestety większość fajnych jest poza zasięgiem finansowym, póki co wygrywa Macbook Air 11 (rok 2012)...
Co polecacie? znacie coś fajnie i
Szukam, jakiegoś laptopa tak do ~2300zł. Na razie wpadły mi w oko te dwa modele: Laptop Lenovo Z500 Touch i Laptop Lenovo Y500.
Od razu mówię, że nie szukam jakiegoś kombajna do gier, chce aby był on ze średniej półki. Czy warto inwestować w któryś z tych modeli co podałem powyżej? Może coś polecicie od siebie?
#pytanie #pytaniedoeksperta #informatyka #laptopy #laptop
Od razu mówię, że nie szukam jakiegoś kombajna do gier, chce aby był on ze średniej półki. Czy warto inwestować w któryś z tych modeli co podałem powyżej? Może coś polecicie od siebie?
#pytanie #pytaniedoeksperta #informatyka #laptopy #laptop
- 1
Przejrzałem tę listę no i jak dla mnie to nie widzę tam żadnego szału. Większość z grafiką zintegrowaną i 4GB RAM'u (mówię tu o tych do 2000zł), czyli parametry takie jakie ma mój laptop za tysiąca
@dawid110d:
No niestety tak to wygląda laptopy z 940m chociaż mają wydajniejszy procesor od twojego procesora to wciąż niskonapięciowe i3, karta oczywiście jest wyraźnie wydajniejsza, jeszcze miesiąc temu można było wyrwać laptop z i5
- 1
- 2
Mirki mam problem z #laptop #asus. Urwał mi się zawias wraz z mocowaniem na klapie więc zmuszony byłem do wymiany obudowy matrycy, ramki i zawiasów. Właśnie jestem po 2h bojach, wszystko ładnie pięknie śmiga tylko jest jedno ale... Mianowicie przed wymianą zawiasów po zamknięciu klapy monitora wyłączał się sam ekran. Teraz mimo ustawień zasilania, uaktualnienia sterowników nic się nie dzieje. Jakiś pomysł? Skąd w ogóle laptop "wie"
@Chochla: Magnes w klapie i czujnik w obudowie, w asusach często zintegrowany na płytce włącznika.
- 2























#pcmasterrace #laptopy #laptop #pytanie
źródło: comment_jdIxJTVOrgZj74VEZTDFRx5ixiiAzH3p.jpg
Pobierzźródło: comment_tn6tLWXovndFNsYi2UuxV9wOSp7evyRq.jpg
PobierzJest opcja na wyłączenie jednego rdzenia w biosie i jechaniu ciągle na